Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:41 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: KTM Wyprawowy KTM Enduro R 690 po dużym przeglądzie
PostNapisane: N kwi 26, 2020 9:27 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So lut 12, 2011 4:06 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Sprzedaję mój dopieszczony i zadbany motocykl. Przejechałem nim ok 55k praktycznie wyłącznie na wyprawach, nie był katowany w terenie, nie do tego służył.

Nie jest najtańszy ale cena wszystkich dodatków to grubo ponad 7 000zł które i tak trzeba zainwestować w każdego "golasa" na Allegro żeby pojechać gdzieś nim dalej. Tutaj dostajesz udokumentowany, sprawdzony motocykl, gotowy na każdą przygodę!

Od samego początku nigdy nic się w nim nie zepsuło, przeglądy robiłem na czas (kupującemu przekazuję dokładną dokumentację przeglądów). Małe przeglądy sam (mam certyfikaty szkoleń z mechaniki oraz obsługi tego modelu) a ostatni duży przegląd przeszedł w Stajni Motocyklowej (u Szparaga, który zajmuje się praktycznie wyłącznie tym modelem). Przez duży przegląd rozumiem całkowite rozebranie silnika i pomierzenie wszystkich części czy są w parametrach zgodnych z serwisówką. Przy okazji wymieniony tłok. Oczywiście wymieniono wszystkie uszczelki, niektóre łożyska, itp. drobne części zgodnie z serwisowką. Nie musiałem tego robić ale chciałem się upewnić że na następnej wyprawie (do Islandii) nie będę mieć problemu. Szparag zrobił filmik z tego przeglądu, można się przekonać jak wygląda silnik w środku: https://www.youtube.com/watch?v=WpaR1Tp-sh4

To jest przedostatni rocznik gdzie samemu da się podłączyć TuneECU i zdiagnozować silnik itp - choćby w dziczy, na telefonie, przez Bluetooth.

- tłumik przelotowy Leo Vinci z dB killerem + wgrany właściwy program do ECU - 1500zł
- prawie nowe lampy LEDowe dual.5 z ET-racing.com - 2000zł
- filtr gąbkowy + zapasowa gąbka
- amortyzator skrętu z podwyższeniem kierownicy (kopia Ohlinsa) - 500zł
- profesjonalna instalacja elektryczna z przekaźnikami - zasilanie nawigacji, podgrzewanych manetek i dodatkowy port USB z tyłu motocykla
- handbary stalowe Cycra - 500zł
- aluminiowa osłona silnika - 700zł
- lusterka składane - 150zł
- osłona chłodnicy (rurki)
- gruba dźwignia hamulca nożnego + 3 zapasowe dźwignie - 250zł
- mocowane na śruby dodatkowe osłony dekli - 300zł
- rama bagażnika na sakwy - 700zł
- aluminiowa osłona przedniej zębatki - 200zł
- wydajny, trwały i niegrzejący się regulator napięcia MOSFET (wymieniłem żeby się nie popsuł oryginał) - 450zł
- sprzedaję na oryginalnych, czarnych kołach
- nowe (przejechane 4.5kkm) siedzenie od firmy Kahedo robiące dla Touratecha
- akcesoryjna szybka KTM
- tylne kierunkowskazy LED
- slidery na koła (mocowane do piast)
- podwyższony wlew paliwa z korkiem - chroni przed błotem
- czujnik stopki odłączonym oryginalnym modułem KTM
- gratis daję biały plastik na tył bo planowałem wymienić stary który się porysował
- mogę dorzucić oryginalny tłumik z katalizatorem - cena do negocjacji

Do motocykla posiadam instrukcje obsługi, dwa kluczyki i dowód zakupu w salonie - jestem pierwszym właścicielem.

https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-wypra ... sPreview=1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL