Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:29 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 9:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

A kto startuje w piachu (luźnym) z 1ki?
Nie mam fotek, kolegów moich i moich, zębatek wiec nie zbulwersuję tych czy owych. Na piłę by się nie nadały, najwyżej na quasi sinosoidalny gzygzak. Też dało się jechać, ino powoli o ile na łańcuchu były jeszcze jakiekolwiek rolki :lol:
Takie rzeczy nie dzieją się na jednym wyjeździe o ile zagląda się w te rejony o poranku. Inaczej zawsze jest niespodziewany zonk: patrzaj pan, wczoraj była a już nie ma.
Generalnie dojeżdżanie wymiennych detali do całkowitego zużycia jest chyba ekologicznie słuszne choć może i technicznie/racingowo niebezpieczne.
Ale takie rzeczy będą działy się tak długo jak długo część nieodpowiedzialnych ( :lol: :mrgreen: ) motocyklistów cieszyć się będzie jazdą nie motocyklem (do szybkiej odsprzedaży w domyśle :lol: )

Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 10:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Kolego, masz problemy z czytaniem.
1 Sam aktywnie tropiłeś tutaj sprzedawcę, który zataił sposób eksploatacji swojej TT600, o czym przypomniałem. Gdyby był na forum to może pisałaby o sikaniu na buty i obrażaniu go.
2. "gdy będziesz wystawiał Tereskę ... to rzetelnie napiszesz o własnych upodobaniach" to jest sugerowanie sprzedaży złoma?
3. również nie widziałem w swym krótkim życiu tak zajechanej zębatki, mam więc prawo wypowiedzieć własną opinię.
4. wypowiedziałeś się (pochwaliłeś) publicznie więc jako dorosły człowiek powinieneś liczyć się z opiniami odmiennymi. Możesz robić wszystko ze swoją własnością, lecz jeśli zechcesz cokolwiek sprzedać to ze swej strony przypomnę ewentualnym nabywcom ten wątek.
5. Zgodnie z zasadami w dziale giełda "można nabyć sprawdzony sprzęt od podróżnika motocyklowego a nie osoby przypadkowej czy nieuczciwej" jest to działanie w interesie społeczności. Tak też działałeś, przypomnę w razie amnezji wątek Nieuczciwi od tenere xt 600Z http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=24&t=6887
przypomnę pewne słowa:
dudopl napisał(a):
I właśnie takich SPRZEDAWCZYKÓW nie nawiedzę.

Łatwo idzie ci oskarżanie innych, ba przywołując pierwsze zdania w wątku
dudopl napisał(a):
Twardzi goście i zapaleni podróżnicy, więc złomu nie sprzedają.

to od miłości do nienawiści jesteś blisko. Jak w zakończeniu napisałem
akcent napisał(a):
Dołączaj to zdjęcie do każdej oferty, a nie będę głośno protestował

i nie będziesz musiał siebie nienawidzić.
Zainteresowani mogą przeczytać wątek, przeanalizować jakie było przewinienie sprzedawcy, wyciągnąć własne wnioski.
Bez odbioru


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 10:39 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
akcent napisał(a):
Kolego, masz problemy z czytaniem.
1 Sam aktywnie tropiłeś tutaj sprzedawcę, który zataił sposób eksploatacji swojej TT600, o czym przypomniałem. Gdyby był na forum to może pisałaby o sikaniu na buty i obrażaniu go.
2. "gdy będziesz wystawiał Tereskę ... to rzetelnie napiszesz o własnych upodobaniach" to jest sugerowanie sprzedaży złoma?
3. również nie widziałem w swym krótkim życiu tak zajechanej zębatki, mam więc prawo wypowiedzieć własną opinię.
4. wypowiedziałeś się (pochwaliłeś) publicznie więc jako dorosły człowiek powinieneś liczyć się z opiniami odmiennymi. Możesz robić wszystko ze swoją własnością, lecz jeśli zechcesz cokolwiek sprzedać to ze swej strony przypomnę ewentualnym nabywcom ten wątek.
5. Zgodnie z zasadami w dziale giełda "można nabyć sprawdzony sprzęt od podróżnika motocyklowego a nie osoby przypadkowej czy nieuczciwej" jest to działanie w interesie społeczności. Tak też działałeś, przypomnę w razie amnezji wątek Nieuczciwi od tenere xt 600Z http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=24&t=6887
przypomnę pewne słowa:
dudopl napisał(a):
I właśnie takich SPRZEDAWCZYKÓW nie nawiedzę.

Łatwo idzie ci oskarżanie innych, ba przywołując pierwsze zdania w wątku
dudopl napisał(a):
Twardzi goście i zapaleni podróżnicy, więc złomu nie sprzedają.

to od miłości do nienawiści jesteś blisko. Jak w zakończeniu napisałem
akcent napisał(a):
Dołączaj to zdjęcie do każdej oferty, a nie będę głośno protestował

i nie będziesz musiał siebie nienawidzić.
Zainteresowani mogą przeczytać wątek, przeanalizować jakie było przewinienie sprzedawcy, wyciągnąć własne wnioski.
Bez odbioru


Bez odbioru. Czyli sam rzucasz oskarżenia, a potem chowasz głowę w piach :lol:
Po pierwsze, podpierasz się wątkiem o nie uczciwym sprzedawcy, który sprzedaję motor jak prawie nowy, który odbył długą podróż. Przypominam bo może nie doczytałeś. Nie jestem sprzedawcą. A Tereska nie na sprzedaż zacytuje klasyk " nie dla psa kiełbasa"
Po drugie. Nie mam nic do twojego drugiego punktu, prawie nic bo Tereska to nie gruz tylko maszyna do zadań specjalnych a nie seryjnie wypuszczony leszcz .
A po trzecie wkurzyłem się tylko na twój pierwszy wywód . Ale godzinka już późna więc miłych snów :lol: :lol:

A tak w woli wyjaśnienia. Zerkasz rano na zębatkę " luz jeszcze da radę ten dzień dociągnie" wskakujesz na moto palnik na poligonie błoto, piach, piach błoto. A tu nagle coś szarpie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 11:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
piękne zęby..... pogratulować:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 11:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
Ja ma kilka fotek kardana który wygląda jak czarma marmolada z wymiocinami ale i moje moto nie jest pod handel ni te:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 11:23 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Golab napisał(a):
Ja ma kilka fotek kardana który wygląda jak czarma marmolada z wymiocinami ale i moje moto nie jest pod handel ni te:)


Zaintrygowałeś mnie tymi świńskimi opisami :twisted: :lol: Nie bądź taki i wrzuć foto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 10:21 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
Ok postaram sie jak tylko informatyk odda mi dysk z pamięcią i zdjęciami a i powiem tylko ze dwa kardany zajeździłem już w szlachetnym BMW:)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 8:37 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
zrobilem ponad 110kkm na 3 kardanach, zaden nie padl, a ten ostatni nie ma lekko (ale ma dopiero 25kkm)
srednia dla kardana poprawnie eksploatowanego to 100kkm dla porzadnego serwisu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Pt lis 12, 2010 12:04 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
No to może kolega zrobił już 200kkm :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Pt lis 12, 2010 8:10 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Pawlicho no więc na piątym biegu po, płaskim, bez wiatru (chyba), sprawdzane kilku krotnie, wyszło za każdym razem 94 km/h Wczoraj na poligonie świetnie się jeździło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Pt lis 12, 2010 7:24 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt paź 20, 2009 6:38 pm
Posty: 699
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
Nie wiem ale chyba mamy jakieś inne przełożenie w skrzyni.
Przy zębatkach 14/45, na piątym biegu przy obrotach 4 tyś, mam ok 92 km/h
Przy zębatkach 15/45, mam 100 km/h.
Mam model z 90r, jak wczśniej zauważyłeś mam większą chłodnice i pewnie jeszcze skrzenie pozmieniali.


Ostatnio edytowano Cz sie 04, 2011 3:05 pm przez pawlicho, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa szczęka
PostNapisane: Pt lis 12, 2010 7:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
To wada starych sprzętów. Ani ja ani Ty nie znamy ich przeszłości. Co prawda ja robiłem po zakupie generalkę, ale zmieniałem zęby 2 i 5 biegu na nowe ale takie same jakie były zużyte. Jutro posprawdzam każdy bieg na 4 tyś jaką prędkość osiągnę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL