Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:51 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: N kwi 14, 2019 10:10 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr gru 28, 2016 1:01 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
Jak w temacie...Ktoś coś wie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Wt kwi 16, 2019 10:57 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Dołączam się do pytania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: N kwi 28, 2019 1:17 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Ponawiam pytanie. Wiem, że ktos z forum handluje Klimem tylko zapomnialem kto. Jest ten ktoś ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: N kwi 28, 2019 1:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
FCMoto.de :mrgreen: a swojego czasu zamawiałem przez allegro.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: N kwi 28, 2019 8:07 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
No niestety na to wychodzi że DE. Na allegro tez kiedyś zamawiałem. Słabo z tym KLIM'em cholera :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pn kwi 29, 2019 7:28 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz gru 07, 2017 1:40 pm
Posty: 38
Lokalizacja: Varsovie
Jakaś "Hąda" miała ostatnio promo na Klima: kup zestaw Badland to rękawice dostaniesz gratis...

Chyba Plaza ? :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 4:39 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr gru 28, 2016 1:01 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
Piotreo napisał(a):
Jakaś "Hąda" miała ostatnio promo na Klima: kup zestaw Badland to rękawice dostaniesz gratis...
Chyba Plaza ? :?:

Potwierdzam MSC Honda na Prymasa Tysiąclecia 76H.. ale rabatów nie dadzą


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Cz maja 02, 2019 8:14 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Gdyby ktos potrzebował:
https://k-polska.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Cz maja 02, 2019 9:08 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 7:18 am
Posty: 917
Lokalizacja: Wawa- Dęblin
Kurde żeby wydać tyle kasy na kurtkę chociaż chciał bym się w tym przejechać, może nie cały dziań ale parę godzin by się przydało, podjadę i zapytam czy mają jakieś testowe egzemplarze, tak zrobiłem z kaskiem i wiedziałem że to był dobry wybór.

Może w końcu zaczał bym wszędzie jeździć w kurtce w lato a nie w zbroi i koszulce na wierzchu bo do tej pory nie znam innego lepszego sposobu na upał rzędu 30 stopni i wyżej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pt maja 03, 2019 6:49 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Dlatego ja po latach kupowania i doświadczania doszedłem do wniosków, z którymi wielu się nie zgadza. Ciuchy bezmembranowe i jak pada narzucam na siebie brytyjski membranowy kombinezon wojskowy. Mam komplet BMW Rallye z wypinaną membraną i już nawet nie wożę jej ze sobą tylko ten wojskowy. Nie wyobrażam sobie jazdy w membranie w temp. powyzej 25 stopni choćby nie wiem jaka tam wentylacja była. Ten wynalazek od BMW to jest najlepsze co produkują (no i stare boksery :) ). Tylko na KTM'ie dziwnie wyglądam w tym kombinezonie i dlatego chcę ciuszki KLIM'a. Biere komplet Dakar. On jet własnie bez membran. Mój kolega przejechał ze mną Kazachstan w Revicie z laminowanym Goretexem w 47 stopniach przez kilka dni. Ja tak nie potrafię :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pt maja 03, 2019 7:52 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 7:18 am
Posty: 917
Lokalizacja: Wawa- Dęblin
No ja też tak jeżdżę, spodnie mam crosiakowe, mambranę mam tylko od zimna, zbroję zawsze mam na sobie, membranę zakładam jak jest koło 5-10 stopni ale co jak co wkurza mnie to zatrzymywanie i zakłądanie kondonów albo ich zdejmowanie, a szczególnie jak już trochę człowiek przejedzie i zmoknie i dochodzi do wniosku że jednak deszcz cię nie ominie :) i wtedy procedura ubierania.

Jeśli faktycznie taka wentylacja jak podaje klim działa dobrze to może warto spróbować.

A po co ci spodnie dakar jeśli są bez membrany, myślę że za taką kasę spokojnie kupisz inne również dobre, moim zdaniem jak kupować klima to tylko ze względu na te membrany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pt maja 03, 2019 11:40 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Bez membrany tez warto mieś dobre ciuchy. Miałem kiedyś spodnie bezmembranowe KTM'a i to był dramat. Żaden element ani ochraniacz nie znajdował się na swoim miejscu podczas jazdy, jakiś worowaty krój... i oczywiście za krótkie choć w pasie za luźne. Kurtka KTM'a to samo: puszczające rzepy, rozwalające sie zamki. W KLIMie wewnętrzne obszycia naturalna skórą, fajna rozmiarówka (przedłużane), dobre zamki YKK i te sprawy.... No i fajnie wyglądają :D Ale masz rację jak dużą kasę wydawac to najlepiej na Goretexy. Mnie jednak laminaty nie przekonuja bo jaka tam może byc wentylacja skoro jadąc z rozpiętym głownym zamkiem i wyglądając jak pijany cygan na festynie padam na ryj z gorąca. Po prostu mi membrany nie służą. Jak jest gorąco muszę mieć odzienie bez membrany i koniec. Myslę że to kwestia indywidualna. Ja nie daje rady w plastiku latem. Ni cholery choćby nie wiem jak ekskluzywny był.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pt maja 03, 2019 12:23 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 7:18 am
Posty: 917
Lokalizacja: Wawa- Dęblin
No właśnie w tym temat że ja też nigdy jakiegoś drogiego ciucha nie miałem, a już na pewno nie tak ekstremalnie drogiego, zawsze plastic będzie plastikowy i zawsze w tym będzie gorąco, butów z membraną też nie mogę mieć bo leje się ze mnie jak ze świniaka w lato :) a inni mówią że spokojnie jeżdżą i wszystko oddycha, no na mnie jakoś nie chce.
Z tą rozmiarówką to masz racje, ja też nie mogę w nią się wpasować.
No nic, jak się nie kupi to się nie przetestuje.

Popytam o te egzemplarze testowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Pt maja 03, 2019 12:50 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
No z buciorami też tak mam. Ale chyba znalazłem powód. Już praktycznie żaden producent na świecie nie robi butów z naturalnej skóry i tu jest pies pogrzebany. Żadne SIDI czy ALPINESTARS. SIDI zresztą najbardziej do perfekcji ten temat opanował. Producenci są do tego stopnia bezczelni, że piszą "Leather" a nieszczęsny użytkownik myśli sobie "natural leather". Nic bardziej mylnego. Stosują sztuczne skóry czyli jak to dawniej nazywano potocznie SKAJ. Teraz to już nie skaj tylko ECO.. leather i inne takie.... I przekonują klientów, ze naturalna skóra nie dobra bo nasiąka, bo długo schnie itp. Nie mówia tylko, że przede wszystkim oddycha i nie śmierdzi. Przepisy wymagają, że umieszcenie znaczka "Leather" zobowiązuje do stosowania naturalnej skóry więc wstawią tam jakiś skrawek np. przy kostce i juz można do woli pisac "Leather" ;) Podobno ostatnim producentem butów z naturalnej skóry jest Forma dlatego moje następne buty to będą Forma Terra Evo. Ile jest w nich prawdziwej naturalnej skóry to się okaże. Obecnie mam Alpinestarsy Toucan na Goretexie i ze smutkiem przyznaję, ze naturalnej skóry tam nie znalazłem choć tanie nie były. Takie czsasy Panie... same oszusty.... ale to już tak trochę poza głównym tematem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KLIM jest już w Polsce jakiś przedstawiciel?
PostNapisane: Śr cze 26, 2019 10:42 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lut 16, 2016 3:02 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Lębork
Radzio napisał(a):
Gdyby ktos potrzebował:
https://k-polska.pl/



Niestety miałem wątpliwą przyjemność korzystać z zakupów z tej strony.

Generalnie towar idzie bezpośrednio z magazynu z Holandii, więc bez znaczenia skąd w Europie będzie się zamawiało.

Obsługa sklepu fatalna. Zero informacji kiedy zostanie zrealizowane Twoje zamówienie, termin wysyłki, dane do śledzenia itp. Wiadomości wysyłane na adres email z ich strony wracają jako niedoręczone. Generalnie nie polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL