Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:11 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz mar 15, 2018 9:35 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
[ img ]

Drodzy Przyjaciele,

jak co roku, zapraszamy Was na kolejną edycję zlotu IZI Meeting. Od ośmiu już lat wydarzenie to gromadzi miłośników bliskich i dalekich podróży motocyklowych z wielu krajów świata. Tradycyjnie spotykamy się na malowniczym Zamku Grodziec, położonym na wygasłym wulkanie, którego mury i wieża oferują niepowtarzalny klimat oraz niesamowite widoki na okolicę.

Każdy, kto choć raz zagościł na naszym zlocie, w kolejnych latach tak ustala plan sezonu, żeby wrócić do tego pięknego miejsca oraz żeby podtrzymać wieloletnie przyjaźnie i poznać nowych, interesujących ludzi. Uczestnicy wiedzą, że czas spędzony w doborowym towarzystwie, niecodzienna atmosfera zamku, koncertów oraz sobotnich tras wyjazdowych na zawsze zapadną w naszą pamięć.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na http://www.izimeeting.com i do przybycia na Zamek w piątek, 11 maja 2018 roku.

Niezdecydowanych zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich edycji:
- https://tinyurl.com/nyggrl6
- https://tinyurl.com/y7uh5ae4
- https://tinyurl.com/ybakjq3u

Oto plan na tegoroczny IZI Meeting:
------------
Piątek, 11 maja 2018
12:00 - 20:00 – rejestracja uczestników
17:00 - 20:00 – wydawanie ciepłego posiłku
18:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy
20:00 - 21:30 – gwiazda wieczoru - PRZYSTANEK MRÓWKOWIEC!
21:30 - 00:00 – granie na żądanie - czyli zabawa do rana (jeśli tylko moc pozwoli)

Sobota, 12 maja 2018 r.
7:30 - 10:00 – wydawanie śniadania
10:00 - 11:00 – wyjazdy na trasy – w tym roku przygotowaliśmy ich pięć wariantów, w tym:
· trasę off-road, którą tradycyjnie przygotuje LordProdisz
· asfaltowo-szutrową by Jagna
· asfaltową, która poprowadzi Szymek
· trasa po tracku GPS (wyjazd o dowolnej porze, ale wrażeń nie zabraknie)
· oraz po raz pierwszy – trasę z roadbookiem (itenererem), którą przygotują Mirek z Bartkiem
11:00 - 19:00 – atrakcje w zamkowej piwnicy (prezentacje i filmy podróżnicze oraz szkolenia z ratownictwa medycznego)
17:00 - 20:00 – wydawanie ciepłego posiłku.
19:00 - 20:30 – koncert gwiazdy wieczoru: DIRTY 30
21:00 - – podziękowania dla uczestników.

Niedziela, 13 maja 2018 r.
7:00 - 10:00 – wydawanie śniadania
10:00 - – pożegnania i wyjazdy do domów

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany planu. Na LEPSZE :)
------------

Rejestracja -> http://www.izimeeting.com/kategoria-pro ... ting-2018/

Jeśli chciał(a)byś, aby Twój film/zdjęcia/prezentacja były wyświetlane podczas IZI Meeting, to serdecznie do tego zapraszamy i prosimy o kontakt -> info@izimeeting.com

Jak co roku, staramy się wyjść naprzeciw wszystkim prośbom i odpowiedzieć na Wasze pytania, dlatego piszcie -> info@izimeeting.com

Chcemy, żeby IZI Meeting był Waszym zlotem.
Do zobaczenia 11 maja na zamku!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz mar 15, 2018 5:17 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Termin zaklepany :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pn kwi 09, 2018 1:59 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Do IziMeeting pozostało trochę ponad 30 dni. Ilość miejsc zmniejsza się z dnia na dzień. Dlatego NIE CZEKAJ, aż zabraknie go dla Ciebie. Do tej pory zarejestrowały się osoby z następujących Państw:

[ img ] - Polska
[ img ] - Niemcy
[ img ] - Czechy
[ img ] - Chorwacja
[ img ] - Węgry
[ img ] - Ukraina
[ img ] - Holandia

Zapraszamy więc na http://izimeeting.com. Zawsze możesz też sprawdzić najnowsze informacje na FB - https://www.facebook.com/IZI-Meeting-354984427863330/

Pozdrawiamy,
Organizatorzy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Wt kwi 17, 2018 9:29 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Do końca rejestracji zostało tylko 10dni! - Zapraszamy http://www.izimeeting.com/kategoria-produktu/izimeeting-2018/

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pn kwi 23, 2018 8:38 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Jeśli jeszcze ktoś się nie przekonał a się nadal zastanawia to pozwolę sobie wkleić Promocyjny mail :)

Drodzy Przyjaciele

W dniach 11-13 maja 2018 r. w Zamku Grodziec (PL) spotkamy się na ósmym IZI Meeting 2018. Tym z Was, którzy zaplanowali udział w spotkaniu serdecznie dziękujemy. Pozostałych gorąco namawiamy do dołączenia do grona uczestników tegorocznej edycji naszej wspólnej imprezy – rejestracja poprzez http://www.izimeeting.com

IZI Meeting 2018 to międzynarodowe spotkanie motocyklistów, którego naturalnym celem jest rozwijanie przyjaźni i wymiana doświadczeń podróżniczych niezależnie od skali realizowanych wypraw. Atmosferę spotkania doskonale oddają zdjęcia z poprzednich edycji – zapraszamy do galerii: https://tinyurl.com/y7uh5ae4

W tym roku, jako nowość proponujemy w sobotni poranek rajd na orientację (z itenererem) po malowniczych trasach okolic Zamku. Inne sobotnie możliwości to wyjazd na trasy z osobami prowadzącymi, trasy indywidualne lub spędzenie czasu na Zamku przy filmach bądź prezentacjach podróżniczych.

Wyśmienite jedzenie serwowane przez Mistrza Grilla, nocleg w zamkowych komnatach lub namiotach własnych to gwarancja niezapomnianego czasu.

Muzycznie piątkowy wieczór rozpocznie grupa STONERROR z Krakowa, grająca stoner rocka po której na scenie wystąpi gwiazda naszych cyklicznych spotkań zespół PRZYSTANEK MRÓWKOWIEC z charyzmatyczną wokalistką Magdaleną Stalmach, znaną także jako ‘Ruda’. W sobotni wieczór mocne rockowe uderzenie zapewnią chłopaki z DIRTY 30, zespołu także znanego z naszej sceny.

Do zobaczenia w maju! IZI Team
Uwaga: rejestracja uczestników tylko do 27 kwietnia – zapraszamy na http://www.izimeeting.com

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: N kwi 29, 2018 11:24 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Drodzy Uczestnicy
w odpowiedzi na liczne prośby Rejestracja będzie dostępna do 1 maja 2018. Dobrego weekendu :)

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 9:08 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
[ img ]

Drodzy Uczestnicy!

Ósma edycja IZI Meeting za nami.

Dziękujemy za liczne przybycie, razem spędzony czas, tańce, rozmowy do białego rana oraz wspólnie przejechane sobotnie trasy.

W tym roku było nas 268 osób z 10 krajów.

Przygotowanie naszego zlotu kosztuje nas, czyli IZI Team, bardzo dużo czasu i pracy, ale poza samą przyjemnością ze wspólnej zabawy, dostajemy od Was nieprawdopodobną dawkę energii oraz mnóstwo satysfakcji.

Chcielibyśmy, żeby nasze spotkania w Grodźcu były z roku na rok coraz lepsze, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie komentarze, pomysły, uwagi krytyczne jak również informacje, co Wam się podobało i mamy tego nie zmieniać. Piszcie do nas na FB lub mailem na adres [email="info@izimeeting.com"]info@izimeeting.com[/email].

Już teraz zapraszamy Was na 9. edycję IZI Meeting, która odbędzie się tradycyjnie w Zamku Grodziec w drugi weekend maja, czyli 10-13.05.2019 (zapiszcie w kalendarzach).

UWAGA: Zapisy na IM 2019 ruszą 01 stycznia 2019 punktualnie o godzinie 00:00, a pierwszych 50 zarejestrowanych i opłaconych uczestników będzie mogło się cieszyć niższymi cenami biletów :-).

Wcześniej spodziewajcie się kalendarza na rok 2019.

Słowem - będzie się działo i zrobimy, co w naszej mocy, żeby IM2019 był najlepszym zlotem ze wszystkich dotychczasowych!

Wkrótce poinformujemy Was o kwocie, jaka pozostała po opłaceniu wszystkich kosztów zlotu którą, zgodnie ze wcześniejszą deklaracją, przekażemy na rehabilitację Ewy która uległa wypadkowi motocyklowemu w Czarnogórze w 2016 w trakcie swojej podróży poślubnej.

IZI Team


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 9:33 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Kamyk.. Wiem że jestem w mniejszości.. ale mi na izim najbardziej brakuje sensownej trasy off.. i organizacji tej trasy przez kogoś.. wiem że jest z tym pewien problem, ale 3 lata z rzędu była ta sama trasa i jak by to powiedzieć.. słabiutka

no i to co dla innych jest plusem.. dla mnie jest sporym minusem.. czyli tzw. powtarzalność nic się nie zmienia.. niczym nie zaskakuje.. co roku tak samo, te same trasy, zespoły, żarcie... ten sam scenariusz imprezy.. :)

jak dla mnie przydały by sie mozliwość testowania motocykli, jakies konkurencje moto.. moze jakies nawet trialowe zmagania.. do tego solidna trasa off.. co roku inna i nic wiecej nie trzeba.. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 10:37 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 11:13 am
Posty: 90
Lokalizacja: Milicz
Cała prawda o tej imprezie : roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 5:05 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
W tym roku był Roadbook OFFowy wymyslony przez tworce trasy TET Polska - Mirka. Z 17 druzyn powrocilo jedynie 6 ;) Wiec bylo grubo hehe

Do takiej trasy Offowej zawsze sie staramy przygotowac, ale potrzeba nam ludzi ktorzy znaja okolice. Po kilku latach bedzie ciezko znalesc nowa trase, skoro coraz czesciej trasy sa zamykane albo asfaltowane. Bedziemy sie starac. Jesli jest ktos z dolnego slaska i zna i chcialby taka trase zrobic to my z checia taka propozycje przyjmiemy.

Co do testowania maszyn, trailow itp. Byl taki pomysl, ale zabraklo nam czasu zeby to zapiac. Juz o tym myslalem i z checia takie cos bym zorganizowal. Szczegolnie, ze kilka firm i motocykli pojawilo sie ostatnio na rynku.

Zebysmy byli lepiej przygotowani i zeby Izi byl coraz lepszy o takie komentarze prosimy!

Kamyk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 9:34 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
a może da się zrobić dla chetnych wjazd na zamek offem.. :) trasa mocno traialowa.. :)
mam na myśli górkę.. :D kiedyś tam podjeżdzałem.. zatrzymała mnie jedynie bariera ochronna na drodze.. :D ale to da sie chyba ominąć.. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 9:51 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 9:17 pm
Posty: 292
Lokalizacja: Nowa Ruda - Kotlina Kłodzka
Kamyk_^ napisał(a):
W tym roku był Roadbook OFFowy wymyslony przez tworce trasy TET Polska - Mirka. Z 17 druzyn powrocilo jedynie 6 ;) Wiec bylo grubo hehe
Kamyk


Nie było grubo tylko były błędy.... i to takie po 400m. Większość wskazówek była ok. ale trafiały się takie kwiatki, że trzeba było jechać na czuja i nie patrzeć na odległości od punktu do punktu bo można było wylądować całkiem gdzie indziej. Sama trasa na roadbooka bardzo fajna jak dla mnie, jeśli ktoś następnym razem zrobi to dokładniej to będzie git. Ci , którzy to objechali w całości pojechali na czuja bo na pewno nie z licznikiem...ale mowa tu tylko o niektórych punktach.

Tzw. trasa off to już była jakaś farsa... Pojechaliśmy najpierw na offa - pierwsze błoto po 50 metrach i pierwszy gejes leży na boku. Reszta oczywiście pojechała do przodu, ktoś tam zawrócił i jedziemy dalej. Później na prostej znowu jakiś ziom hamuje niepotrzebnie przed małą kałużą i jest moja gleba bo wolałem wbić się na skarpę niż zasadzić w ten motocykl.... Grupa z tyłu już nie widziała gdzie ma jechać i dupa... Z przodu nikt się nie wrócił, tracka gpx nie było, nikt go nie udostępnił, ludzie zawrócili do zamku i tyle z tego było...
Na pytanie o tracka gpx usłuszałem odp. że muszę sobie znaleźć prowadzącego bo może on go ma, ale jednak chyba nie miał bo do końca nie wiedział jak pojedzie :) .... Bez komentarza...

Ale nie ma co zrzędzić.... grunt to się ruszyć z domu. Ja tam zawsze będę to dobrze wspominał, fajnie było, bo grunt się spotkać.

aaaa,.. i wyjątkowo nie lało ! :)

Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 9:59 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Niestety nie mam wplywu na to, że ktos leci na slikach w offa i nie wie jak ogarnac temat. Ale dzieki serdeczne za opinie :) Naprawde ciezko to ogarnac jesli nie ma kogos na miejscu.

Co do RoadBooka to nie wypowiem sie, bo nie ja go ukladalem.

Co do GPX-a to pewnie ja Tobie powiedzialem, ze moze ma go prowadzacy.

Podsumowujac: zapisalem wskazowki i za rok postaramy sie to lepiej ogarnac.

Kamyk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:25 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 9:17 pm
Posty: 292
Lokalizacja: Nowa Ruda - Kotlina Kłodzka
Kamyk_^ napisał(a):
Niestety nie mam wplywu na to, że ktos leci na slikach w offa i nie wie jak ogarnac temat. Ale dzieki serdeczne za opinie :) Naprawde ciezko to ogarnac jesli nie ma kogos na miejscu.

Co do RoadBooka to nie wypowiem sie, bo nie ja go ukladalem.

Co do GPX-a to pewnie ja Tobie powiedzialem, ze moze ma go prowadzacy.

Podsumowujac: zapisalem wskazowki i za rok postaramy sie to lepiej ogarnac.

Kamyk


Hehe,..z tymi slikami to za bardzo chyba ludzi gubią te filmiki na YT :) ,... a później jest jak jest...

Mniejsza o to ,... wdg. mnie gpx to konieczność bo zawsze będzie różne tempo i grupki a tak każdy dostanie plik i po temacie. Co do roadbooka to zamysł jest świetny, niech go tylko ktoś motocyklem przejedzie dokładnie patrząc na licznik i będzie ok. U nas 4 osoby kontrolowały wskazania licznika i każdemu nie zgadzały się identyczne odległości w tych samych miejscach.

Najważniejsze są chęci do działania ! Dzięki za organizację i do zobaczenia !

Hej !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:39 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
a co z moim podjazdem pod zamek..? :D heheh


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL