Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:30 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: X-Moto Iława - nie polecam
PostNapisane: Wt lut 27, 2018 3:14 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lut 16, 2016 3:02 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Lębork
Zakup przez Allegro. Kupiłem rękawice. Przyszły w dwóch różnych rozmiarach. Były to rękawice tzw po wystawowe ( o czym wiedziałem), czyli były rozparowane i później spięte prowizorycznie, ale już w dwóch różnych rozmiarach. Ok pomyłki się zdarzają, nie mam z tym problemu. Ciekawostka, do przesyłki była załączona karteczka "...przesyłka została spakowana z największą starannością...imię osoby " :)
Rękawice odesłałem, informacja z nr konta do zwrotu poszła na email. 3 tyg czekania na zwrot pieniędzy, po czym zamiast pieniędzy email "....zdaje się że nie odebrał Pan przesyłki, bo wróciła do nas, czy jest Pan nadal zainteresowany zakupem..." :)

Piszę o tym tylko dlatego, że obsługa sklepu po wszystkim zamiast bić się w pierś i schować się ze wstydu o jakość obsługi którą reprezentują, zarzucają mi że to moja wina że tak długo musiałem czekać na pieniądze. Do tego nie zwrócono mi poniesionych kosztów przesyłki po zakupie. Przesyłka zwrotna była akurat darmowa.

Generalnie, kolejny sklep, który nie ogarnia tematu. Nie polecam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X-Moto Iława - nie polecam
PostNapisane: Wt lut 27, 2018 6:24 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lis 02, 2014 1:42 pm
Posty: 302
Kurcze, właśnie chciałem kupić u nich na allegro rękawice held... Teraz się zastanawiam ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X-Moto Iława - nie polecam
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 7:50 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N gru 08, 2013 7:02 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Malbork
Kupowałem u nich kilka razy za pośrednictwem allegro, wymieniałem , kupowałem osobiście w sklepie. Żadnych problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X-Moto Iława - nie polecam
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 8:10 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Tak mnie zastanawia, dlaczego nie piszesz o kontakcie telefonicznym? Nie dzwoniłeś w sprawie rękawiczek? Jak tak to co się dowiedziałeś?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X-Moto Iława - nie polecam
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 10:00 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lut 16, 2016 3:02 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Lębork
Nie kontaktowałem się tel, bo nie było takiej potrzeby. Zgłosiłem problem, przekazałem konto do zwrotu, kazano odesłać, odesłałem, sprawdziłem że doszła i czekałem. W miedzy czasie nikt się ze mną nie kontaktował. Po 3 tygodniach informacja jak wyżej...czyli że chyba nie odebrałem paczki bo do nich wróciła ? Po wyjaśnieniu odesłali pieniądze, ale nie zwrócili kosztów przesyłki. Sprawę uznałbym za zamkniętą, olać te parę groszy i czas w którym trzymali moją kasę. Chodzi o sam fakt i podejście. Na mój komentarz o słabej obsłudze klienta, zamiast przeprosić i wyciągnąć wnioski, kłamią że nie mieli nr konta i że próbowali się ze mną kontaktować, co jest nie prawdą i że tak w ogóle to oni mają masę wysyłek...(kogo to interesuje) Widocznie nie potrafią przyjąć krytyki, albo jakiś pracownik próbuje się wybielić przed szefem.
I to nie błędy, bo każdy je popełnia tylko takie zachowanie zasługuje uważam na najwyższą krytykę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL