Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:25 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Pt gru 30, 2011 3:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N sie 15, 2010 12:49 pm
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
Ok Orzep - powiedz konkretnie co cie tak żenuje ?? bo gadsz prawde mówiąc totalne pierdoły bez konkretów. Pretor reprezentuje siebie ale takze reprezentuje firme Motochallenge która jako jedna z niewielu aktywnie organizuje roznego typu akcje poza sama sprzedaza i serwisem. Ogarnia np wyjazd do Maroka. W przyszlym roku planuje zrobic serie imprez enduro - takze sie dzieje. W sezonie przynajmniej raz na 2 tygodnie cos sie dzieje u niego. A to testowanie motocykla, a to piknik. Ogolnie odczuwa sie chęci na cos wiecje niz wciskanie ludziom nowych rękawiczek. To jest ogolnie inna kategoria "wnoszenia" moim zdaniem. Nie umnieszam osobom prywatnym ale tego nie ma co porownywac. Moze wiele firm stara sie cos robic ale do mnie te informacje nie docieraja to znaczy ze maja beznadziejna reklame i zle sie promuja. A jak Motochallenge chce wykupic baner na forum to sa jakies mega problemy i cisza. Ba nawet gorzej - zobaczcie jakie byly pierwsze odpowiedzi w tym temacie ????
Odbiło juz wszystkim.

Mam wrazenie ze jest tutaj historia stara jak swiat. Staaaara gwardia - ludzie ktorzy kiedys pozakladali firmy i rozpedzone jakos tam funkcjonuja ale juz same z siebie nic nie modernizuja buntują sie jak ktos chce zrobic cos wicej niz tylko istniec i sprzedawać. Oj złe to cechy, złe.

mała anegtota :

Bóg schodzi z nieba na ziemie i pyta jednego człowieka :

- Powiedz co chcesz a dostaniesz wszystko

Chłop wielce uradowany zaczał knuć gigantyczną liste zachcianek

- Ale pamietaj, wtracił Bóg - wszystko co sobie zażyczysz twoj sąsiad podstanie po dwakroć.

Chłop zerknał na Boga i po chwili zastanowienia rzekł :

- Wydłub mi jedno oko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Pt gru 30, 2011 3:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Krzemien napisał(a):
Ok Orzep - powiedz konkretnie co cie tak żenuje ?? bo gadsz prawde mówiąc totalne pierdoły bez konkretów.

...wymień przynajmniej trzy moje "pierdoły", bez konkretów w powyższym temacie :lol:


Diabeł dowiedział się że niebawem dojdzie transport wielu dusz. Postanowił je posortować ze względu na narodowości. Wyglądało to tak że każda nacja miała swój własny kocioł smoły w którym się piekła, a każdy kocioł smoły pilnował jeden diabeł. Pilnował on go po to aby ci z kotła nie pouciekali. Diabeł szef idzie raz na inspekcje i widzi że przy polskim kotle nie ma pilnującego diabła
Woła tego co miał pilnować dlaczego zszedł on z posterunku. Na co mu diabeł - Widzisz Polaków nie trzeba pilnować, gdy tylko któryś z nich próbuje się wspiąć i wydostać z kotła pozostali Polacy natychmiast go ściągają ponownie do środka za nogi.

Polaków częsta przywara...

POzdro Orzep
p.s. Pretorowi życzę powodzenia i nic "nieMam" do chłopaka...super, że nakręca świat "przygody" na waszym podwórku. Jest też kilku INNYCH co tak robią i INFORMUJĄ o tych wydarzeniach na tym forum! Oni robią to jednak w taki sposób, że nie wywołują mojego "zakłopotania"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Pt gru 30, 2011 4:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Panowie.
Chciałbym zauważyć iż:
- nie panoszę się już na wielu wątkach jak to mi zarzucano
- staram się uzyskać informacje na temat oferty jaką sam Admin zaoferował
- staram się swoje reklamowe działania ukrócić tylko do banera

Tak więc nie chcę aby z kolejnego wątku zrobiła się pyskówa. Czekam i żartobliwie popędzam Admin gdyż czas to pieniądz a nowy sezon za pasem.

Orzep chciałbym zauważyć, że może Ty osobiście nie korzystasz z mojej oferty ale sporo kolegów, użytkowników tego forum mieszkających w całej Polsce a nie tylko na naszym podwórku zakupiło moje towary po cenach dość atrakcyjnych z korzyścią obopólna a nie wyłącznie moją jak się czasem tutaj sugeruje. Tak więc nie dopuszczając mojej autoreklamy do głosu tak naprawdę sporo wiele osób straci. Lepiej chyba aby wszyscy skorzystali z tej platformy jaką współtworzą a nie tylko HOLAN i jego tapeta na front page.

Tak więc nie rozwijajmy dalej tego tematu. Ja czekam na cenę za baner i tam będę swoje wydumki umieszczał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Pt gru 30, 2011 4:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Pretor napisał(a):
Tak więc nie rozwijajmy dalej tego tematu. Ja czekam na cenę za baner i tam będę swoje wydumki umieszczał.

...esencja

POzdro Pretor'ze, Krzemien'iu... Łorzep
p.s. Mam nadzieje w 2012 skorzystać z jakiś warsztatów, być może akurat się załapie na Pretor'owe :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 11:32 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Oooooo!!!!! Admin jest! Panie adminie proszę o odpowiedź na moje pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 11:41 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
witam po przerwie, cene banera w kolumnach na pierwszej stronie wkleje dzisiaj w tym dziale w odpowiednim watku (INFO dla reklamodawców),
od razu informuje, że bede sugerowal sie cennikami jakie sa przyjete w internecie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 12:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Jeśli dobrze przeczytałem to roczna reklama w postaci banera od góry wynosi 4000 - 6000 zł + 23% VAT.

Jak dla Motochallenge to bardzo drogo i firmy nie będzie stać.

Baner w podpisie jest tańszy ale będzie sugerował, że piszę posty tylko po to aby się reklamować. To zapewne zapieni Orzepa:):) i wielu innych a i ja się z tym komfortowo nie będę czuł.

Poproszę o wersję 12- mc dla pisania ile się chce w dziale Vendors bez podziału na namioty, opony i pampersy. Bo jak wiadomo moja firma ma kilkanaście grup towarowych i nie będzie do każdej wykupywała oddzielnej koncesji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszt banera reklamowego na 1 stronie.
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 1:54 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Pretor napisał(a):
Baner w podpisie jest tańszy ale będzie sugerował, że piszę posty tylko po to aby się reklamować. To zapewne zapieni Orzepa:):) i wielu innych a i ja się z tym komfortowo nie będę czuł.


...eeejjjj no kiedy to ja się zapeniłem? :lol: "ŻENUŁA" tylko poczułem, takie jak nieraz się czuje w komunikacji miejskiej gdy jeden drugiemu na głos opowiada banialuki, albo przy podrywaniu panny przez klienta, który czaruje ją banałami...a jestem tego mimowolnym świadkiem, to mi "wstyd".
Pretor posty tłukłeś(ponad2000), tłuczesz i tłuc będziesz...taki TYP i oto nikt nie moze mieć pretensji, bo poza tymi nachalnymiREKLAMAMI wnosisz w to forum troche wiedzy i zycia!
Powyżej napisałeś coś, co do mnie przemawia:
"...i ja się z tym komfortowo nie będę czuł."
TAK TRZYMAJ :wink:

Pozdro Orzep
p.s. JA to poprosze więcej takich wpisów w PRETORowym wykonaniu:
viewtopic.php?f=73&t=4345
Zazdroszcze wypadu i umiejętności przedstawienia go NAM ! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL