Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:41 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 3:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
czesc , przedstawiam wam moja aktualna wydumke , czyli tego oto starego (1993r.) poczciwego evo 1340 .
moto kupilem przypadkowo , trafiajac nan na allegro z cena jak dla mnie bardzo przyzwoita, mialem juz kiedys HD , ale to byl stary sportster ironhead z 1979r.
a mi sie marzyl od zawsze evo na softailu
po prostu, uwielbiam ta forme , czysta linie i swoisty urok , o dzwieku silnika juz nawet nie wspominajac
zeby ne bylo , nie jestem zaslepionym fanem HD , raczej nie pasuje mi terazniejszy wizerunek "harleyowca"
od zawsze bylem i jestem fanem olejakow , w szczegolnosci tych ze stajni suzuki . mialem ich troche
ale do rzeczy ;
moto zobaczylem , zanabylem i przywiozlem do domu
przedstawialo obraz zgola inny od moich wyobrazen , ja jednak dosterzeglem w nim to czego szukalem , a przy okazji dostrzeglem rowniez , ze to co zostanie z niego , kiedy wydobede to co mi potrzeba , przedstawia jakas wartosc materialna wiec wklad w czesci nowe pokryje ze sprzedazy czesci zbednych
na zdjeciu ponizej "orginal" zanim go dopadlem <

[ img ]

ladny prawda?
[ img ]

nawet sie nim przejechalem
jedank to nie to . moto sie pprowadzilo delikatnie moowiac ... nieciekawie , ta pozycja ...

z werwa przystapilem do dziela zniszczenia , zdjalem z niego caly chrom , tj. czesci , nakladki , covery , chyba z 50kg tego zlomy , jak sie okazalo calkiem wartosciowego . potem przyszedl czas na lakier , znaczy pozbycie sie go , co przyszlo latwo za pomoca katowki ze szczotka druciana
kiedy zszedl lakier , odeszly zbedne chromy , moto zaczelo przypominac moj cel .
zastanowilem sie , zdecydowalem ,ze trzeba bedzie poszukac nowego przodu , innych opon , przerobic blotniki , w sumie tylny tylko bo przedni jest zbedny
zalozyc inna kierownice , oswietlenie i moze cos pomyslec o lakierowaniu ... lub nie

przypadkiem trafilem na oferte sprzedazy springera , zanabylem szybko nie przejmujac sie ze jest lsniacy , chromowany , wszak od czego jest mat spray
nastepnie , przeszukujac temat opon , trafilem na angielski ebay , gdzie za b. okazyjna , patrzac na nasz rynek cene ,kupilem dwie opony AVON
pozostalo czekac na paczki , z nudow zaczalem eksperymentowac

[ img ]

w miedzczasie w warsztacie znajomego ( kolec76 customs ) dorobiono mi blotnik na tyl
[ img ]
byly juz i opony
oraz przod , ktory oakazal sie tak dlugi ze z powodzeniem moglbym sprzeta wystylizowac na moto D.hoppera z filmu easy rider , co nawet mi przez mysl przeszlo <mysli>
jednak ... to nie to , wiec po krotkiej konsultacji z kolecm postanowilismy skrocic o 20cm rzeczony zawias, co okazalo sie sprawa dosc prosta . no i sie udalo :
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10613163_762084250497142_2285599883752819909_n.jpg?
oh=329a18ed3bec1522b3017ef9a2d538f3&oe=550D889E[/img]
doszly lampy , pomyslalem tez ze skoro kilka puszek czarnego mata jest to moze i niech nie lezy a sie przyda i stad czarny kolor , choc w zamysle byl khaki , moze kiedys
[ img ]
[ img ]
[ img ]
tak oto wygladal ....przez chwile , ciagle to nie bylo to
ale za to chodzil pieknie

https://www.facebook.com/video.php?v=76 ... =3&theater
https://www.facebook.com/video.php?v=76 ... =3&theater

z wroclawskiego bazaru przywiozlem kierownice , zamowilem jakies inne siedzonko , w sumie tez takie "na razie" i po zmontowaniu wszystkiego do kupy , moja wizja prawie ze zostala osiagnieta

[ img ]
[ img ]
w koncu postanowilem poprubowac sprzeta

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
mile spotkanie , a wlasciwie to dogonilem kolege , bo czabylo luknac co to tak przemknelo : P
[ img ]

generalnie , pomijajac hamowanie przednim , moto jedzie idealnie , poprostu poezja
kocham nim sobie pomykac ) i pomyslec ze myslalem ze skonczy jako mebel w pokoju

wracajac do garazu :
wciaz jednak nie dawaly mi spokoju "chromy"
w koncu , za pomoca dodatkowej partii mata , moja wizja sie coraz bardziej materializowala

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
i tak oto powstal , czy skonczony....nieeee , na pewno nie , jedak na razie taka forma mi pasuje i se takim pomykam , nie zwracajac uwagi na aure co widac na fotkach ponizszych

[ img ]
[ img ]
[ img ]
to by bylo na tyle , taka jest moja wizja motocykla , mysle ze tu okazecie zrozumienie , dlaczego tak ! przypuszczam ze po przedstawieniu mojego zloma na jakims forum HD , zostalbym zlinczowany za "zniszczenie " tak slicznego softaila



to tyle , pora wstawic nowe na warsztat :wink:
bee geees :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 3:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
ja powiem tak

Kulka żaden twój paździerz mi się nie podobał ale ten podoba mi się bardzo , chciałbym mieć coś takiego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 3:46 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt lut 28, 2012 6:15 pm
Posty: 179
Chłopie, masz mistrza! I kupę czasu chyba ;)
Podziwiam i pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 4:38 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
bardzo fajnie go przerobiłeś, od razu widać że płynie w Tobie amerykańska krew :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 4:49 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 7:50 am
Posty: 468
Lokalizacja: nadarzyn
Kulka,motomirek prosi cie o kontakt gdyz poniewaz zaginol mi numer do ciebie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 5:11 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So paź 02, 2010 6:41 pm
Posty: 185
Lokalizacja: Kraków
Fajny szczurek. Chylę czoła za chęć jazdy bez przedniego błotnika. Miałem tak przez chwilę w mojej Fource... i jazda po mokrym to był dramat. Koło przednie wyrzucało wodę i błoto przed motocykl a ta po chwili wracała mi prosto w mordę. Cudne uczucie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 5:14 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 9:54 am
Posty: 408
Lokalizacja: Gostyń - Śląsk
Fajny ADV-Frendzel :mrgreen: Gratulacje Kulka!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: eVo 1340 - rat? bobber ? :)
PostNapisane: Pt sty 16, 2015 6:38 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
miras , moj nr nie ulega zmianie :wink:

502342832 krzysiek :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL