Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:42 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 9:44 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
gdzie te tłumy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 9:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
ony napisał(a):
gdzie te tłumy :lol:
Za obiektywami aparatów. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 10:21 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 7:39 pm
Posty: 161
Ja będę pewnie w niedzielę może będzie nowy ktm do zobaczenia i gs.
Serwis kasków będzie.
http://www.motocykl-online.pl/newsy/bez ... na-targach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 10:36 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 1:50 am
Posty: 776
Lokalizacja: z Lasu
grzybek napisał(a):
Ja będę pewnie w niedzielę może będzie nowy ktm do zobaczenia i gs.
Serwis kasków będzie.
http://www.motocykl-online.pl/newsy/bez ... na-targach


pstryknij zdjęciów kilka i zapodaj na forum bo u nas na tej wiosce .... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: N mar 03, 2013 5:44 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 11:21 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Kilka fotek z wystawy: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 687&type=3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Pn mar 04, 2013 12:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
maciejś napisał(a):
Z ciekawostek będzie Ernest z WAGADUGU 2012 i jego motocykl :D na stoisku BEL RAYA może coś opowie da autograf :D

Grzecznie pooglądałem obklejony motocykl. Sponsorów multum (to akurat bardzo cieszy). Przywitałem się "cześć jestem Dominik z forum". Kolega się nie przedstawił, zapytał z którego forum, bo do tylu pisze, że nie wie. No to ja mówię, że adv rider, że jeździłem na LC8. On pyta: "a co to LC8?". Ja opowiadam że to KTM, że był 950, potem 990 itd. On nadal nie wie o co chodzi. A przecież jeździ sporo. Mówię, że byłem na Islandii, jego to nie interesuje. Rozmowa się nie kleiła to poszedłem sobie. "Wielki" podróżnik.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Pn mar 04, 2013 12:57 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz maja 20, 2010 3:05 am
Posty: 718
Lokalizacja: Zambrów
Dominik napisał(a):
maciejś napisał(a):
Z ciekawostek będzie Ernest z WAGADUGU 2012 i jego motocykl :D na stoisku BEL RAYA może coś opowie da autograf :D

Grzecznie pooglądałem obklejony motocykl. Sponsorów multum (to akurat bardzo cieszy). Przywitałem się "cześć jestem Dominik z forum". Kolega się nie przedstawił, zapytał z którego forum, bo do tylu pisze, że nie wie. No to ja mówię, że adv rider, że jeździłem na LC8. On pyta: "a co to LC8?". Ja opowiadam że to KTM, że był 950, potem 990 itd. On nadal nie wie o co chodzi. A przecież jeździ sporo. Mówię, że byłem na Islandii, jego to nie interesuje. Rozmowa się nie kleiła to poszedłem sobie. "Wielki" podróżnik.


Masz dużo racji kolego - mogłem zapomnieć się przedstawić, przepraszam. To samo było na slajdowisku w Wawie.
Już kiedyś pisałem, że nie mam pamięci do twarzy i do imion/ksywek stąd często wypytywałem ludzi z jakiego są Forum, jaki nick - naprawdę ciężko jest spamiętać TYLE nicków. Wybacz. Biję się w pierś! Z pewnością nie Ciebie jednego uraziłem takim zapytaniem - ale starałem się "dopasować twarz do nicku" i zapamiętać. Mao jeżdżę po zlotach więc o utrwalanie takich zapisków ciężko - wsparciem są tu Wasze zdjęcia, relacje.

Na motocyklach się nie znam - to już wiesz. Wiem jednak co to 950 i co to 990 ( ale odróżniam je tylko po napisie na owiewce) do wczoraj nie wiedziałem co to LC8, czy to grzech? Od wczoraj już wiem - dzięki, że mi to wytłumaczyłeś. I żeby była jasność pisze to serio, nie z przekąsem !!!!

Dominik napisał(a):
On nadal nie wie o co chodzi. A przecież jeździ sporo.

No właśnie - jeżdżę, mało natomiast czytam o nowościach na forach, nie jeżdżę na jazdy testowe, nie czytam prasy. Po prostu nie stać mnie na takie maszyny więc wolę sobie nie uświadamiać jaką kupą złomu jeżdżę.
Tak samo mam z samochodami nie wiem co to W123 czy E36 (czy tam inne cyferki) więc ciężko mi podyskutować na te tematy.
Sorki - jestem tu kiepskim rozmówca, co najwyżej słuchaczem, "pytaczem" - ale to już wiesz ;)

Dominik napisał(a):
Mówię, że byłem na Islandii, jego to nie interesuje. Rozmowa się nie kleiła to poszedłem sobie. "Wielki" podróżnik.

Nie interesuje ? Dominik, musiałeś mnie źle zrozumieć. Islandia jest mega piękna i warta podróży, ja jedynie próbowałem Ci wytłumaczyć swoje powody, dla których odkładam swój wyjazd na te tereny a jeździłem w inne, tylko tyle!
Interesuje mnie wszystko, Islandia również.
Nie jestem ani wielki (zauważyłeś pewnie :) ) ani tym bardziej podróżnikiem.
Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja przedyskutować to i owo (bardziej i Islandii niż o KTM ;) ) przy piwku, bo o ile nie mam pamięci do twarzy to Twoją, ze względy właśnie na dyskusję o LC8, doskonale pamiętam ;)
Jeszcze raz sorki za takie "wrażenie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
PostNapisane: Pn mar 04, 2013 1:23 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 7:39 pm
Posty: 161
Całkiem fajna wystawa po oglądałem fajne sprzęty i ładne dziewczyny. Brat wziął udział w szkoleniu pierwszej pomocy i otrzymał za to 3 litry oleju :). Widzieliśmy się z 3 motocyklistów z Dakaru, wziąłem sobie autografy na fajnym plakacie. Pewnie ta trójkę w przyszłości będzie ciężko spotkać w jednym miejscu. Jacek Czachor ciekawie opowiadał o Dakarze oraz o motocyklach stwierdził, że w gazetach to dużo bzdur piszą. Kuba Przygoński spodobał się mojej dziewczynie tu akurat nie wiem czy to dobrze, moment poleciała aby zrobić sobie z nim zdjęcie.
Nowy KTM 1190 bardzo mi się podoba i jak by był dużo tańszy to bym go miał :). Nowy GS też całkiem fajny sprzedawca mówił nawet, że ten motocykl myśli za kierowce :D Cieszę się że się przejechałem na wystawę fajnie spędziłem czas. Moim zdaniem w tym roku mało było ciuchów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL