Teraz jest Śr maja 01, 2024 12:06 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Wt maja 04, 2010 9:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Co ty chłopie kombinujesz?
Zrobiłeś niezłe zamieszanie na forum oferując organizację majówki dla forumowiczów, wszyscy się przygotowali, a ty ich wystawiłeś d++upą do wiatru. Ładnie to tak? Masz jeszcze śmiałość tu pisać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Wt maja 04, 2010 9:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 10:39 pm
Posty: 1173
Lokalizacja: Lublin
John - gów...rz zawsze zostanie gów....rzem. Szkoda pisania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 7:32 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn paź 20, 2008 7:38 pm
Posty: 418
info profilu

"Zawód: kombinator"

myślę że to mówi wszystko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 9:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Gdybyś zaczął swą aktywność od wpisu w znanym Ci miejscu, czyli http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=35&t=4611&start=60 i tam użył słowa przepraszam. Pewnie również zauważyłbyś i taki wątek http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=35&t=5772
Tymczasem jakby nigdy nic pojawiasz się w dziale handlowym i tak jak przez cały marzec-kwiecień prowadzisz działalność biznesową nie widząc problemu. Masz rację pisząc

Niektórym pewne sprawy trzeba tłumaczyc innym nie.
Od razu widac kto jest kim.


My już wiemy. Ja wyjaśnień post factum nie oczekuję, jednak tak jak inni będę dawał wyraz niezadowoleniu. Z faktami nie można dyskutować, nie wiem czy na tym forum istnieje pojęcia bana, ale możemy administratorowi udokumentować, że na niego zapracowałeś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Pn maja 10, 2010 8:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Takie PW dostałem od gsx1100g:
Cytuj:
Dzień dobry.

Bardzo mi przykro,że uzależniłeś swoje plany od mojej propozycji. Jeśłi tak zrobiłeś to znaczy, że jestes osoba naiwną, nie myślącą w kategoriach ogólnie pzyjętych za dopuszczalne.

Dziękuję.



Gsx1100g twoja wypowiedz nie trzyma się kupy. Po pierwsze, od razu widać jakie masz pojęcie kto był zainteresowany. Po drugie: nawet jeśli bym uzależnił moje plany od twojej propozycji, wcale nie znaczy, że jestem naiwny, tylko liczę na to że ludzie piszący na tym forum są poważni i odpowiedzialni. Po trzecie: Jakie kategorie ogólnie przyjęte masz na myśli?

Ja również jestem za banem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Pn maja 10, 2010 9:25 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
pozwoliłem sobie poczytać wątek o podlasiu, i powiem szczerze że kolega gsx wyspawił was jak ta lala. zupełnie nie pojmuję takiego podejścia, bez słowa wyjaśnień, poprostu olał temat!

w tym przypadku zgadzam się w 100% ze słowami Wieśka, - dla mnie to też jest gówniarstwo.

nie widzę żadnych ogólnie przyjętych zasad, ani też żadnych spraw które mogą cię usprawiedliwić.

ban napewno jest tu rozwiązaniem!
warto aby Admin się włączył! były bany za mniej uzasadnione sprawy! więc jest okazja się wykazać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Wt maja 11, 2010 12:23 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Admin wczytuje się w problem
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=21&t=5839


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 8:42 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
Witam Panowie, cześć Paweł

Chciałbym coś od siebie dodać, bo coś widzę, że może na przyszłość komuś się to przyda..

Kupiłem od Kolegi Pawła (gsx1100g) motocykl KTM LC4 Adv z 2004r - ten który widzicie jako avatar Pawła, z napisem "Repsol". Motocykl był ponoć w idealnym salonowym stanie, wszystko po prostu perfekt, oponki nówki z półki, zębatki, łańcuch, same oryginalne części, przebieg 12000 itd itd. To pierwszy motocykl jaki kupowałem, więc pojęcie mam o tym żadne.

Na początek napiszę jak zostałem standardowo pięknie posunięty w d....ę:
dzień przed umówionym przyjazdem przychodzi do mnie SMS, że akurat się zepsuł rozrusznik i motocykla nie można odpalić ze startera, ale z kopki pięknie rusza, więc to będzie koszt max 200zł za rozrusznik. Dobra. Umawiamy się, że przyjeżdżam i silnik będzie zimny i absolutnie w ogóle tego dnia nie palony. Paweł się zgadza, jak najbardziej, oczywiście, będzie zimny, jasna sprawa. Przyjeżdżam (400km), silnik ciepły, bo "chciał się przejechać ostatni raz"....

Teraz opinia mojego mechanika, nie moja:
Łańcuch, zębatki i opony może nie są jeszcze do wymiany, ale absolutnie nie są nowe, zużycie powiedzmy 50%.
Widać że motocykl był rozkręcany przez jakiegoś domorosłego mechanika, bo części są źle poskładane, brakuje jakiś podkładek, czy czegoś (nie wiem dokładnie). Motocykl nie pali nie z powodu rozrusznika tylko z powodu jakiegoś sprzęgiełka jednokierunkowego - i sprawa na 100% nie była sprzed dwóch dni tylko dużo dłużej, ponieważ tam właśnie było widać, że wszystko było porozkręcane i poskładane z powrotem. Jakieś wałeczki pościerane do wymiany, jakaś zębatka tak samo i sam nie wiem co jeszcze - koszt na dzisiaj już prawie 1000zł, a nie wiadomo co będzie dalej, bo oczywiście ani razu tutaj jeszcze ze startera nie odpalił. Jak bardzo jest źle pewnie przyjdzie mi się jeszcze dowiedzieć, zważywszy na to, że miesiąc temu Paweł sprzedał mi "idealnego" KTMa, a miesiąc później szuka następnego :cry:

Więc moja uwaga dla wszystkich chcących robić interesy z Pawłem - proszę uważajcie!

pozdrawiam,
Marcin T.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 11:33 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
ciekawa historia!



ps. to co Ci walnelo nazywa się sprzęgło rozusznika. koszta spore bo prawdopodobnie sprzedawane razem ze stojanem i zębatką. podobną sprawę miałem z LC8.

pomogł ebay.de znalazłem tam same sprzęgło, i wyrwałem jej za 11 euro! :D

poszukaj, część ta powinna być wspólna do wszytkich LC4 z rozrusznikiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 12:01 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
abrdun napisał(a):
Witam Panowie, cześć Paweł


Kupiłem od Kolegi Pawła (gsx1100g) motocykl KTM LC4 Adv z 2004r - ten który widzicie jako avatar Pawła, z napisem "Repsol". Motocykl był ponoć w idealnym salonowym stanie, .


Więc moja uwaga dla wszystkich chcących robić interesy z Pawłem - proszę uważajcie!

pozdrawiam,
Marcin T.


Niestety Polska to kraj mataczy i kombinatorów, to co się dzieje na rynku samochodów używanych zaczyna się na rynku motocykli. Dlatego ja nie wierzę w żadne zapewnienia i sam sprawdzam każdą maszynę przed zakupem BARDZO DOKŁADNIE.

Przykro nam że wpakowałeś się na minę, na drugi raz będziesz miał nauczkę żeby jechać jednak z kimś po motocykl/samochód kto się zna. Chociaż Polacy potrafią zrobić taki przeszczep że czasami to trzeba by rozebrać cały motocykl żeby dokładnie sprawdzić czy nie był reanimowany i spawany..........

Sprawa organizowanego wyjazdu i dodatkowo ta skłania mnie ku przyznaniu racji kolegom proszącym o bana dla tego gościa, tym bardziej, że wielokrotnie wypowiadał się na tematy różne, a jakoś nie widziałem jego relacji z wyprawy/wypadu w koło komina choćby...........


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 12:17 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 30, 2008 5:31 pm
Posty: 612
Lokalizacja: Wro
mówią "nie kupuj z ogłoszenia, kupuj z forów" ... kto jest dłużej na forum, wiedział że gsx1100g to nabijacz piano-postów, ale kolega abrdun pojawiając się na forum 1 gru 2009, o 14:15 w ogłoszeniu o sprzedaży widział użytkownika gsx1100g z ilością postów sporo ponad 100... miał prawo delikatnie temu ogłoszeniu zaufać... fatalny zbieg okoliczności.

przykra sprawa, ale nie martw sie abrdun mysle, że to tylko drobne awarie jak to sprzęgiełko i wyprowadzisz maszyne a glanc jakimś rozsądnym kosztem ;)

Powodzenie i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 12:43 pm 
Witam wszystkich,
mimo,ze nie bylem bezposrednio zainteresowany tym wyjazdem to naprawde szkoda mi Was,a zwlaszcza Waszego czasu ktory straciliscie na przygotowaniach na ta majowke.Zawsze wydawalo mi sie,ze srodowisko motocyklistow jest zwarte i solidarne.Decyzja admina moze odstraszyc nasladowcow.

"Oszustom i naciagaczom nasze stanowcze NIE!" :!: :!: :!:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 12:49 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 7:06 pm
Posty: 405
Lokalizacja: Warszawa
MiKo napisał(a):

przykra sprawa, ale nie martw sie abrdun mysle, że to tylko drobne awarie jak to sprzęgiełko i wyprowadzisz maszyne a glanc jakimś rozsądnym kosztem ;)

Powodzenie i pozdrawiam

A niejaki gsx1100g trafi kiedyś na godnego "przeciwnika " który sprawi że przez następne kilka miesięcy będzie jeździł co najwyżej na wózku .
Amen


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 1:12 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 30, 2008 5:31 pm
Posty: 612
Lokalizacja: Wro
bez przesady, ja tam temu gsx1100g źle nie życzę... nie życzę tylko sobie, żeby na takim poważnym forum, obok wielu ludzi których cenie, handlował bezkarnie jakiś oszust - brak publicznego bana, myślę, mogłoby być odebrane jako obniżenie rangi takiego forum jak to.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [KUPIĘ] KTM 640 Adventure
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 3:17 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sie 14, 2009 7:46 pm
Posty: 380
Lokalizacja: Wawa
Tak się przyglądam temu wątkowi oraz niedoszłemu wyjazdowi na majówkę i o ile rozumiem oburzenie ludzi o tyle chyba ban niestety za wiele nie zmieni - jak koleś będzie chciał to założy sobie innego użytkownika i dalej będzie mieszał na forum :(

Nie ma chyba jakichś super skutecznych narzędzi, żeby uprzykrzyć życie delikwentowi.
Nawet gdyby była opcja filtracji po adresie IP(choć nie wiem czy ten silnik forum ma taką możliwość) to są sposoby, żeby to obejść. Nowy adres mailowy też można sobie w 1-2 minuty założyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL