Teraz jest So kwi 20, 2024 12:44 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: XTZ 660 Tenere
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 12:06 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 1:50 am
Posty: 777
Lokalizacja: z Lasu
No to jak wszyscy sprzedają to ja tyż ;)

Do sprzedania Yamaha XTZ660 Tenere z 1998r. Wszyscy wiedzą jakie to moto więc nie będę długo się rozpisywał. Dodam tylko. Motocykl nie katowany. Latany w większości po czarnym. Sporadycznie, ostatnio wcale po szutrach. Sprzedaję gdyż zaczęliśmy jeździć we dwójkę. Z tobołami to już za dużo dla tego motocykla. Sprzęt nie jest dorżnięty i niech tak pozostanie. Motocykl darzę szczególną troską więc chciałbym go "oddać" w dobre ręce. Przebieg 28000 km. W zeszłym roku w sierpniu kupiłem go z przebiegiem ok. 22000km. W tym roku zamontowałem gmole. Założyłem nowe opony TKC 80 (przejechane ok. 1000km). W komplecie dwa aluminiowe kufry Hepco&Becker. Olej wymieniany na początki sezonu - do wymiany jeszcze jakieś 1500km. W tym samym czasie wymieniony filtr powietrza. Zestaw napędowy - przebieg ok. 6000km - nie ma luzu na zębatce. W maju wyregulowane zawory. Wymienione tylne klocki.
Podgrzewane manetki SAITO. Zamontowana kontrolka ładowania. 2 komplety kluczy do moto i kufrów. Oryginalny Komplet kluczy. Tymczasowo podwyższona szyba :) . Motór nie jest po szlifie czy wypadku. Prowadzi się prosto bez trzymania, nie sciąga w żadną stronę. Fajnie by było by ktoś z nas zaopiekował się nią dalej. cena 12000pln do małej negocjacji.
info: tel. 601073172 - sklepeuro@wp.pl - gg: 12328033

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL