Teraz jest Wt kwi 16, 2024 4:51 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: sprzedam f650gs
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 9:42 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
100% bezwypadkowy. Kupiony w Polskim salonie BMW przeglądy w ASO, pierwszy właściciel, komplet dokumentów (karta pojazdu, instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim, dowód rejestracyjny),komplet kluczyków ,ABS (możliwość wyłączenia), wysoka szyba z modelu dakar (oryginalna gratis), oryginalne osłony na ręce BMW, dwustopniowe podgrzewane manetki, centralna podstawka, oryginalne kufry boczne BMW o regulowanej pojemności szybko demontowane zamykane na kluczyk (jeden kluczyk do wszystkiego, kufry kupione używane lekko porysowane), aluminiowa osłona silnika, dodatkowo robiony na zamówienie z kwasówki tylny bagażnik widoczny na zdjęciu, motocykl po przeglądzie przy stanie 16000 (dwa miesiące temu), nowe opony metzeler enduro (zmieniane ok 500km temu), dodatkowo torba na bak (moto-detail), motor użytkowany na długich trasach np Legionowo-NordCap, motocykl nie wymaga żadnego wkładu finansowego gotowy do sezonu,
ling do strony
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1322881

cena do negocjacji rozwarze każda propozycje
tel kontaktowy 501221465


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 9:56 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt gru 02, 2008 9:51 pm
Posty: 444
Lokalizacja: Wrocław
Cyba do powitalni bilecik od kolegów zaraz dostaniesz. Ciekawy sprzęt, ale my też o właścicielach lubimy coś niecoś wiedzieć :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: korekta
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 10:20 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
Spoko rozumiem ze powinienem się przedstawić wiec tak.....
Mam na imię Piotrek, moja przygoda z motorami zaczęła się dość dawno od ogarów, Simsonów itp. W 2004 r po powrocie ze Work & Trawel za pierwsze zrobione "prawdziwe" pieniądze kupiłem właśnie Gs650 i na nim jeździłem do tej pory... z ciekawych tras to w 2005 r byłem nim z moją dziewczyna na nordcap promem do szwecji dalej przez Szwecję, Norwegię a powrót przez Finlandię, Estonnię, Łotwę Litwę i do Polski tak nawiasem mówiąc jeśli ktoś by się wybierał podobną trasą polecam zrobić to od końca dlatego iż Finlandia też jest piękna no ale po Norwegi trudno docenić piękne widoki.. W 2007 roku byłem powtórnie w Usa tam kupiłem dla ojca harleya RoadKing i przejechałem nim ze wschodniego wybrzeża prawie na zachodnie dokładnie z Williamsburga do las vegas nie dotarłem do LA bo zabrakło czasu a trzeba było jeszcze wrócić noi zapakować motor na statek bo wracał zemną do Polski zresztą mam go do dziś.... a w tym roku stwierdziłam że niestety mój kochany gs jest już dla mnie za mały i sprawiłem sobie r1200gs adventure i to jest powód rozstania z moim kochanym maluchem... to chyba na tyle tak oczywiście w skrócie pozdrawiam wszystkich miło dołączyć do tak fajnego grona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ad ogłoszenia
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 7:17 am 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
Cześć nie wiem co się dzieję ale moje ogłoszenie jakimś dziwnym trafem straciło cenę tz bardzo potaniało z 19900 na 12900.... Albo serwis otomoto ma problemy albo ktoś się zemną bawi w kotka i myszkę.... Przepraszam wszystkich co zostali oszukani szczególnie pana z Łodzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 7:41 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N sie 24, 2008 9:25 pm
Posty: 271
Lokalizacja: WPN
Coś im się stało. Nawet Twojego numeru telefonu nie ma. Otomoto wczoraj od północy do 3 rano miało przerwę techniczną. Może coś sknocili.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 7:58 am 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
no wiem ale nawet nic nie mogę zmienić czekam na 9 wtedy mają otwarte biuro i do nich dzwonie.... troszkę się wkurzyłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 05, 2009 11:35 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
06.06.2009 moto do obejrzenia na motobazar w Warszawie po wcześniejszym kontakcie pozdrawiam pioterk 501221465


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 15, 2009 8:00 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Śr cze 10, 2009 8:54 am
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim
Było gdzieś na forach motocyklowych ze ktos robi takie wałki - jacys naciągacze - zalozyli bardzo podobna strone otomoto, niemal identyczna jak oryginalna i kopiują tam oferty z zniazonymi cenami. Juz poszla wiadomosc do otomoto i policji i ponoc szukaja tych Panów. Wiec uważajcie!
Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 22, 2009 9:48 am 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
obniżka ceny motocykla (18500) zainteresowanych zapraszam pozdrawiam piotrek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 01, 2009 9:23 am 
Początkujący

Dołączył(a): N maja 24, 2009 9:54 pm
Posty: 18
Lokalizacja: ok Warszawy
Ogłoszenie nie aktualne :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL