Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:54 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] Husaberg 450 FE.
PostNapisane: Cz sty 28, 2021 2:57 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 7:13 am
Posty: 102
Cześć!!!

Sprzedam Husaberga FE450.
Model 2009. Czyli produkowany w ramach KTM. Słynna konstrukcja z pochylonym do przodu cylindrem. Tajle z KTM 450.
36 mth temu (w zeszłym roku) zrobiony serwis:
Pełny serwis zawieszenia (przód i tył). Na tył założona mocniejsza sprężyna (ważę 91 kg). Jest też standardowa w zestawie. Wymienione uszczelniacze, oleje, płyny. Wymieniony łańcuszek rozrządu. Wymienione zawory wydechowe. Wymieniona pompa wody. Wszędzie nowe łożyska itd.
10 mth temu nowy napęd i opony. Nowe mussy z przodu i z tyłu.
Motocykl ma też kilka innych dodatków: dwie kanapy (wyższa - mam 196 cm i standardowa niższa), aluminiową osłonę pod silnik, podwyższenia kierownicy, osłony dłoni i pewnie coś jeszcze o czym nie pamiętam. No tak, RARYTAS - oryginalna instrukcja serwisowa po polsku :).
Jak na swój rocznik jest w naprawdę dobrym stanie technicznym. Nie bierze w ogóle oleju. Olej wymieniałem w motocyklu co 10 mth. Zawsze Motorex. Co wyjazd wymieniałem i czyściłem filtr powietrza. Do motocykla dodaję 4 zapasowe filtry. Motocykl garażowany w ogrzewanym pomieszczeniu. Sprzedaję go ponieważ przesiadam się na 2t.
Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia na żywo. Istnieje możliwość zorganizowania wysyłki na palecie.
Motocykl zarejestrowany i ubezpieczony. OC do 3/2021.
Zdjęcia prześlę zainteresowanym. Nie mogę ich zaimportować mimo pomniejszonych rozmiarów.
Cena 12200 PLNów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL