Teraz jest Śr paź 17, 2018 5:14 am

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: {s} TRIUMPH Tiger 800 XC r. 2011
PostNapisane: Pt sie 24, 2018 12:22 pm 
Zadomowiony na dobre

Kupiony rok temu od czlowieka, ktory mial go wiele lat. Ten zakupil go wczesniej od pierwszego wlasciciela, co czyni mnie trzecim posiadaczem. Motocykl zarejestrowany, ubezpieczony, z waznym przegladem. W stanie bardzo dobrym minus, ma kilka rysek gdzies na plastikach, nie widocznych z odleglosci metra. Generalnie wyglada na motocykl, ktory rok temu wyjechal z salonu. Serwisowany w 3miescie, w autoryzowanym serwisie Triumpha.

Z dodatkowego wyposazenia ma: poszerzenie stopki bocznej, podniesiona kierownice, pelny zestaw aluminiowych kufrow, pelny zestaw mocowan do kufrow, solidne gmole, oslone aluminiowa silnika, turystyczna szybe, genialny tlumik Arrowa, dodatkowe halogeny z mocowaniami, akcesoryjne i regulowane dzwignie hamulca i sprzegla, podgrzewane manetki. Wszystkie oryginalne czesci sa zachowane i w pakiecie. Motocykl nie posiada (poza fajnie rozbudowanym komputerem pokladowym) zadnych elektronicznych gadzetow i wspomagaczy; czysta motocyklowa mechanika - tutaj zwyczajnie nie ma co sie zepsuc w podrozy.

Po zakupie, jak zwykle zreszta, motocykl powinien trafic na serwis olejowy i filtrowy, opony takze wedlug mnie sa do wymiany. Potem - tylko jezdzic. Motocykl nie sprawia zadnych problemow, przez ostatni rok nie spalal mi oleju, nic sie nie buntowal czy to zimny czy cieply, motocykl nie kopci, nie wydaje zadnych dziwnych dzwiekow. Zarowno u mnie, jak i u poprzedniego wlasciciela, byl to drugi, a momentami trzeci motocykl w garazu, dlatego przebieg jest jak na ten rocznik bardzo skromny oraz 101% prawdziwy; u mnie Tiger funkcjonowal jako motocykl do miasta i na krotkie wypady wokol komina.

Cena: 26.499 pln
Wiecej zdjec i informacji:
https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-tiger-triumph-tiger-800-xc-r-2011-ID6AYEtw.html?action=show&id=6043200357&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-

[ img ]

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]