Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:20 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] Suzuki BIG (DR800) z 1996
PostNapisane: Śr sie 08, 2018 12:45 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 5:53 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Polska - Wielkopolska
Sprzedaję swojego BIGa. Czekał na wysyłkę do Ameryki Pd. ale zbyt długo trwa zbieranie funduszy na wyprawę, więc sprzedaję, bo stoi i stoi...
BIG mocno zmodyfikowany. Zostało zmienione przednie i tylne zawieszenie. Przód pochodzi od KTMa EXC500 z 2008, tył od KTMa LC4 z 2003. Tłumik pochodzi z Aprilli. Dodatkowo ma aluminiową osłonę silnika, pojedynczy kolektor wydechowy, sportową manetkę gazu, osłonę łańcucha napędowego i lampy od Hesslera. Ostatnio wymieniłem w nim łańcuch rozrządu i balansujący, oraz wałek rozrządu i dźwigienki zaworowe. Z powodu zmiany przedniego zawieszenia, utracił napęd standardowego prędkościomierza, więc zamontowałem elektroniczny licznik i obrotomierz. Napęd ma przejechane około 5000km. Opony w średnim stanie.

Motocykl był użytkowany na wyprawach enduro. Dodaję do niego oryginalne lusterka, centralną stopkę i podnóżki pasażera.

Nie wymaga wkładu finansowego. Gotowy na dalekie podróże. Sprzedaję bo mam za dużo motocykli.

Pełne info o sprzęcie i jego przebudowach oraz wszystkie zdjęcia jakie mam są tutaj: www.kilometr.com/opis-big.html

cena 10500zł

kontakt: info@kilometr.com albo 601771523


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL