Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:27 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] KTM EXC 500 2012
PostNapisane: Pt sie 18, 2017 2:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:42 pm
Posty: 2075
Lokalizacja: Gryfino (Zachodniopomorskie)
Mam do zaoferowania motocykl enduro 500 EXC z 2012 r z wtryskiem
cena 23 000 do negocjacji (będę bardziej przychylny jeśli powołasz się na forumowy kontakt :wink:)

Jest to motocykl, który przygotowałem dla siebie w tym roku, myśląc o dalszych podróżach na lekko. Ultra light adventure enduro expeditions :-)

Wymieniony tłok, nowe oryginalne sprzęgło KTM, dodatkowy akcesoryjny zbiornik POWERPARTS 21,5 litra, aluminiowa płyta pod silnik, osłona tarczy, osłona wahaczy, osłona sprzęgła, osłona wysprzęglika, osłony chłodnic, nowe plastiki, nowe handguardy, nowe handgripy, akcesoryjne ledowe kierunkowskazy, podnóżki Pivot Pegz, łamane klamki akcesoryjne kanapy czy napęd Supersprox to jedynie najważniejsze modyfikacje jakie zastosowałem aby przygotować motocykl do codziennej eksploatacji i dalszych wyjazdów, serwis i setup zawieszenie czy musy w nowych oponach to kolejne bonusy.

Niestety przebyte operacje nie pozwalają mi cieszyć się w pełni moim motocyklem i nie mogę wykorzystać drzemiącego w nim potencjału, zdecydowałem się go sprzedać z bólem serca

Jeśli myślisz o solidnym i świetnie przygotowanym sprzęcie enduro, to namawiam Cię do obejrzenia motocykla.
pisz na PM lub tomek@tarna.pl

https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-exc-500-ID6z11EF.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL