Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:28 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: {S} Yamaha XTZ 660 TENERE 2010 faktura Vat 23%
PostNapisane: Pt cze 23, 2017 12:48 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N paź 24, 2010 9:01 am
Posty: 80
Lokalizacja: Lublin
Witam

Do sprzedania mam Yamahę XTZ 660 Tenere, kolor czarny. Rok 2010. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem. Motocykl od początku był serwisowany regularnie w jednym serwisie w Lublinie http://www.NMR.pl. Jako, że jeżdżę głównie sam, trudno mi podać kogoś na tym forum, kto zna ten motocykl. Tenerką odbyłem podróże do Rosji, Skandynawii, Islandii, 2x Bałkany, Stambuł, Szkocja. Nigdy mnie nie zawiódł. Motocykla nie ogłaszam na żadnym portalu ogłoszeniowym. Poszukuję kogoś kto doceni jego stan techniczny i wie dokładnie czego potrzebuje. Wszystkie serwisy mam udokumentowane do wglądu. Szukam kogoś kto doceni wartość stanu tego motocykla jaki jest teraz. Na wszelkie pytania odpowiem. Poniżej zamieszczam listę + i - motocykla:

Dodatki
- płyta bagażowa Holan widoczna w sklepie pod hasłem "duży bagażnik do XT660 Tenere"
- touratech osłona zbiornika płynu hamulcowego tył
- touratech osłona reflektora
- touratech osłony dołu ramy przy podnóżkach
- touratech poszerzenie stopki bocznej
- dodatkowa osłona chłodnicy
- zamontowany wysoki błotnik enduro
- handbary sw motech
- stopka centralna sw motech
- pełne gmole Givi
- zamontowany tłumik przelotowy + wyłącznik sondy lambda zakupiony w niemczech + regulacja składu mieszanki na nowym zestawie
- zamiast drugiego tłumika zamontowany nowy duży tooltube ( stary poległ w exsploatacji )
- zamontowane gniazdo zapalniczki w kokpicie

Serwis

Motocykl był przygotowywany do drugiej wyprawy na Islandię. Rzeczy jak zestaw napędowy DID, opony Heidenau Scout, olej etc. są po przebiegu około 1200 kkm, bo na Islandię nie pojechałem. Motocykl jest więc przygotowany w pełni do jazdy. Od początku w motocyklu jest olej Motul V300. Po przejazdach przez wodę, wymienione były łożyska wahacza i kół, są więc teraz nowe.

Teraz minusy:
- od spodni i kurzu oraz pasków od tank baga są lekko porysowane boki zbiornika paliwa.
- jest rysa na oryginalnym błotniku ( wszystkie oryginalne części jakie zdemontowałem mam)
- błotnik wysoki obecnie zamontowany jest zmatowiony w miejscu gdzie przymocowana była narzędziówka
- od początku jest fabryczny akumulator Yuasa. Co sezon zimowany w domu z lekkim podładowaniem 2-3 w zimie, trzyma jak trzeba ale swoje ma więc ja osobiście miałbym na niego oko.


Pozdrawiam
Marcin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL