Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [s] Suzuki DRZ 400 E
PostNapisane: Pn cze 05, 2017 8:46 am 
Początkujący

Dołączył(a): So cze 27, 2015 8:51 am
Posty: 23
https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz-40 ... mEkkS.html

Prawdziwa 50 konna 120kg DRZ400e 2003 r już z nowym zapadkowym napinaczem rozrządu, zarejestrowana ubezpieczona.
Silniczek w super stanie,nie kopci odpala z półobrotu, ma dużo mocy na 4.biegu dźwiga się na koło, nie bierze oleju.
Przed sezonem (10 motogodzin temu). wymieniony łańcuszek rozrządu, i sprawdzone zawory(nie było konieczności regulacji), wyczyszczony gaźnik, silnik zalany valvoline 10w50 full syntetyk.
Po zakupie na jesień cały nowy napęd, klocki hamulcowe, łożyska kiwaczki Bering, łożyska w kołach, przewód hamulcowy w oplocie, zaciski rozebrane wyczyszczone i nasmarowane, wymieniony olej w zawieszeniu Motul 5w, akumulator.
Podwyższenie kierownicy, kierownica renthal 22mm, osłony rąk z rdzeniami, nowe linki sprzęgła i gazu, wygodne podwyższone o 2cm siedzenie motokanapy+obniżony oryginał w kiepskim stanie, szersze podnóżki, akcesoryjna kuta klamka/niełamka sprzęgła ZETA(nie chinol), klamka hamulca też jakaś akcesoryjna kuta, ameliniowe osłony dekli, ameliniowa domowej roboty oslona silnika,może nie wygląda super ale robi robote i ładnie oslana dół i boki silnika i cudownie zbiera błoto(po wyjeździe można sobie kwiatki podsypać torfem prosto z lasu). Mam chyba 5 nowych filtrów gąbkowych na podmiankę, narzędziówka na tylni błotnik 21brothers, tłumik od exc nie za głośny za to lekki i ładnie się komponuje z moto.

Teraz wady;
moto ma porysowane plastki(ale nie popękane) i dół ramy był psiknięty podkładem przez poprzedniego właściciela( pewno rdzewiał bo był poobijany kamieniami przed założeniem płyty)
Opony do wymiany.
Ogólnie jak ktoś jest estetą to można sobie kupić zestaw plastików i moto będzie wyglądało jak nowe.

Sprzedaje bo od jesieni zrobiłem może na niej 30 motogodzin. W tym sezonie tak naprawdę jeden dwudniowy wyjazd, poza tym stoi bo większość czasu latam afrą.
Moto gotowe na każdy wyjazd; Zakarpacie, Maramuresz- siadasz jedziesz i wracasz bez stresu.
Ze względu na ogrom pracy które włożyłem w moto cena to 12tyś.zł bez negocjacji.
TEL 792OSIEM32564
Nie mam ciśnienia na sprzedaż ale zbieram na nową Afrę a jeszcze brakuje mi jakieś 50tyś. zł więc czy się sprzeda teraz czy za rok nie ma znaczenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [s] Suzuki DRZ 400 E
PostNapisane: Cz cze 22, 2017 10:07 am 
Początkujący

Dołączył(a): So cze 27, 2015 8:51 am
Posty: 23
11500 Bez wysokiego siedzenia i klamki zeta.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL