Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:14 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: HONDA TRANSALP 700 2008 SPRZEDAM!
PostNapisane: Pn lip 07, 2008 11:14 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz maja 15, 2008 10:21 am
Posty: 155
Lokalizacja: Żywiec
Sprzedam nowego Transalpa, przebieg 3100km, stan salonowy, nie posiada ani jednej ryski. Cena 23.000 Więcej info 504-688-583. Motor do obejrzenia w Bielsku-Białej w salonie Honda-Sikora.
http://allegro.pl/item395035926_super_t ... 2008_.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 07, 2008 3:35 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
a widziałem Cię z miesiąc temu w Łodygowicach w okolicach starego drewnianego kościółka :) Dlaczego sprzedajesz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 07, 2008 3:59 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:25 am
Posty: 218
Lokalizacja: Kozienice
Własnie Agusia, co jest powodem sprzedaży sprzęta :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 07, 2008 4:04 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:25 am
Posty: 218
Lokalizacja: Kozienice
Na allegro masz, ze wyjazd, czy cos, ale jeśli nie wypadasz z kraju na stałe, to czy nie szkoda maszynki? no chyba, że to emigracja na stałe na Malediwy...albo w inne baaardzo ustronne miejsce :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 07, 2008 7:05 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz maja 15, 2008 10:21 am
Posty: 155
Lokalizacja: Żywiec
Motorek jest mojego chłopaka. A historia była taka - chciał jakiegoś turystyka - w styczniu na allegro pokazała się śliczna Africa Twin, pierwsza jaka wyszła, rocznik '88 - ale motor istny cud, malinka, jakich niewiele, prześlicznie wyglądała i jeździła i ta V-ka! Miał ją 2 miesiące, po czym kolega chłopaka, tak na nią zachorował, mimo iż chłopak nie chciał jej sprzedać, kumpel wręcz wydarł nam ją siłą... na szczęście poszła 2 domy dalej. :)

Miesiące leciały, chcieliśmy kupić ostatni model RD07 z 2003, ale nic ciekawego się nie pojawiało... pojawił się jednak nowy Transalp, przez wszystkich tak bardzo zachwalany. No i nowy kosztował nie wiele więcej jak taka 5 letnia Africa. Na dodatek kusił w nim wtrysk, niskie spalanie, fajny wygląd.

Niestety nowy Trampek turystycznym enduro, nijak być nie może i nie chce. To bardziej sport-turysta, niż enduro, biorąc pod uwagę użołenie ciała i niskie położenie kierownicy. Koła przód 19 i dość twarde zawieszenie, nawet na maxa umiękcone ;) sprawia problemy przy stanie naszych dróg, nie mówiąc już o wjechanie w jakiś nawet lekki szuterek.

W międzyczasie ja kupiłam XTZ-tkę. Tym motorkiem można wręcz przelatywać na stojąco mniejsze i większe dziurki, koleiny, tory kolejowe. przy frezach nie trzeba tak bardzo uważać, potrafi bardzo dużo wybaczyć, no i pozycja za sterami jest dużo wygodniejsza niż na Trampku.

Teraz gdy gdzieś chcemy się wybrać, chłopak nie chce brać swojej nówki, bo mówi że jest twarda i jazdą nią męczy-woli jechać moją Tenerką, a trampek stoi w garażu przykryty kołderką!!! I nikt ze znajomych nie rozumie Go, bo wg. WIĘKSZOŚCI MOTOCYKLOWEJ Transalp jest świetny na drogę i winkle, ale dla mnie to za mocna maszyna no i jestem początkująca.

Ja już nie wiem jak ludziska jeżdżą tymi wszystkimi Ninja-Fazerami i tympodobnymi... Facet jak bardzo pragął go mieć, teraz tak bardzo chce się go pozbyć. A teraz gdy gdzieś jedziemy i dołącza do nas, Jego była AFRICA '88, widzę jak facet strasznie żałuje że ją sprzedał, wręcz jest wściekły na siebie.

A ja od miesiąca dzień w dzień, minuta w minutę słyszę - "muszę mieć AFRIKĘ, muszę, muszę, ble, ble"... I wciągu ostatnich 2 tygodni, oglądaliśmy już 5! ale żadna do Niego nie przemówiła, jak ta "jedyna '88". :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL