Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:56 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 2:48 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
Ponieważ ten temat odnośnie działu komercyjnego pojawiał sie w różnych postach niejednokrotnie, aby za komercyjną reklamę na forum wszyscy coś z tego mieli postanowiłem jako forumowicz jak każdy z Was ale i kojarzony z HOLANem, zaproponować następujące profity związane z forum, konkursami i jako wyróżnienie dla aktywnych i wkładających dużo serca i pracy w swoje fotorelacje czy rady techniczne forumowiczów, i tak:

- dla najbardziej aktywnych forumowiczów oraz autorów ciekawych fotorelacji czy porad technicznych - za każdą obszerną fotorelację (bez linków tylko ze zdjęciami) rabat na prod. HOLAN w wys. 20%, prod. BMW, Touratech, Wunderlich i Africanqueens - 5% i pozostałe produkty (jak opony...) 10%

- dla 10-ciu najciekawszych fotorelacji w roku - rabat na prod. HOLAN w wys. 30%, pozostałych firm j.w

- dla wszystkich forumowiczów z ilościa postów pow. 50 - stały rabat na prod. HOLAN w wys. 5%, pow. 300 - 6%, pow. 700 - 7%, pow. 1200 - 8%, pow. 1800 - 9%, pow. 2500 -10%

Zabawa rusza od dzisiaj, tj. 2 września 2009r i nie działa wstecz ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 3:59 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lut 05, 2009 11:36 am
Posty: 449
Lokalizacja: Kujawy oraz Brodnica
No to zacznie się nabijanie bezcelowych postów :(
Idea rabatów słuszna i cenna oczywiście. Prościej jednak jakbyś napisał że rabaty będą 'po uważaniu' wg subiektywnej oceny wkładu w to forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 4:08 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
Devris napisał(a):
No to zacznie się nabijanie bezcelowych postów :(
Idea rabatów słuszna i cenna oczywiście. Prościej jednak jakbyś napisał że rabaty będą 'po uważaniu' wg subiektywnej oceny wkładu w to forum.

bezcelowe i nic nie wnoszące do tematu posty wg regulaminu beda kasowane
poza tym nikt chyba nie bedzie chcial z siebie robic durnia zeby nabic licznik postów
chcialem zebyscie dopisali np. rabaty dla 5 forumowiczow, ktorzy w ciagu roku najwiecej nakreca tys. km itp, zeby zrobil sie jeszcze wiekszy ruch na forum a jakosc fotorelacji wzrosla, taka mialem idee jako czytajacy forum forumowicz ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 4:27 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
AdvHP2rider napisał(a):
za każdą obszerną fotorelację ... rabat na prod. HOLAN w wys. 20%, prod. BMW, Touratech, Wunderlich i Africanqueens - 5% i pozostałe produkty (jak opony...) 10%

Chyba powinieneś doprecyzować zastosowane zwroty. Za każdą relację 20% upustu... . Postaram się zrobić 4relacje (4x20%) + dostać się do najpoczytniejszych autorów (kolejne 30%) i zamawiając produjty Holana dostanę je darmo, otrzymując jeszcze 10% zwrotu :lol:. Chyba napiszę więcej relacji, pomysłów i materiałów mam sporo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 4:32 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
dzieki za cenna uwage, po to byly potrzebne te komentarze,
oczywiscie ze rabaty sie nie sumuja ale jezeli w kwietniu wymienisz fotorelacje na rabat w produkcie to nie znaczy ze jak na koniec roku Twoja fotorelacja znajdzie sie w pierwszej 10-tce to znowu nie dostaniesz rabatu na prod. HOLAN w w wys. 30%
jak nie masz co sobie kupic kup koledze i podziel sie rabatem ;)
powiedzmy ze chcemy (forumowicze) dobrych fotorelacji bez linkowania do picassy np.
a trud wlozony w przygotowanie tej fotorelacji bedzie nagrodzony
ty korzystasz i forumowicze korzystajac ogladajac coraz profesjonalniej przygotowane fotorelacje, tak?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 6:01 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Inicjatywa Holana dla aktywizacji forum jest bardzo cenna, własnie o to walczyliśmy ścigając m.in. Motovayagera, nie dla tych 50zł opłaty leczy by ich zaktywizować.
W regulaminie konieczny jest zwrot, że rabary się nie sumują za wyjątkiem bonusowej premii dla 10 najlepszych relacji (jak rozumiem tacy laureaci mogą otrzymać na koniec roku łacznie 50% upustu). Jak już wspomniałeś o zakupach dla kolegów, to jasno trzeba powiedzieć że nie ma handlowania rabatami (na podobieństwo światowego handlu prawami do emisji zanieczeszczeń), chyba że chcecie zintegrować śwodowisko poprzez współne zakupy :-).
OOOOOOOO zabaczyłem, że forum jest po polsku, w nowy rok szkolny wkraczamy świeżym krokiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 7:56 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
Tylko mam obawy co do tych liczników postów, będzie teraz kilkadziesiąt stron wpisów "ale super foty", "super wyprawa", " :D " " :lol: " " :) " i setki takich wpisów, ja jednak jestem za punktowaniem :

1) fotorelacji i zdjęć z wypraw wklejanych na forum,
2) porad technicznych i ogólnych (np. miejsc do zwiedzania, noclegów, ciekawych dróg, itp.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 8:40 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:16 pm
Posty: 1237
Lokalizacja: Małopolska
Zgadzam się z Dopra, że taki system wywoła tylko niepotrzebne komentarze i nabijanie postów zresztą już można zauważyć, że niektórzy zamiast edytować posta to ładują jednego pod drugim.
Musiałby siedzieć moderator non stop i cenzurować, ale z tym może być problem bo jest nas coraz więcej i adv robi się coraz bardziej popularne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 10:04 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt gru 12, 2008 4:57 pm
Posty: 627
Lokalizacja: Kraków
Dokładnie. Nie ilość, a JAKOŚĆ.

Np. są osoby, które napiszą 10 postów, ale wszystkie z nich ratują d.pę forumowiczowi (porady techniczne) czy też pomagają w wyprawach daleko za d.pę szatana (dzielenie się doświadczeniem).

Niestety to bardzo subiektywne jest, a licznik postów nie kłamie (chyba, że ja w tym maczam palce;p)

Są dodatki do forum pozwalające dawać userom 'punkty' innym userom w zamian np. za pomocnego posta czy super fotorelację ale boję się sztucznego nabijania tych punktów. Choć to chyba i tak lepsze niż samo liczenie postów. Rozejrzę się za takim dodatkiem do forum.


Ostatnio edytowano Śr wrz 02, 2009 10:05 pm przez zytek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 10:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Tym nabijaniem liczników bym się tak nie przejmował, wszak realacja daje 20% zaś tysiące postów 9-10% upustu. Jeszcze jedna kwestia istotna, zapis
dla najbardziej aktywnych forumowiczów oraz autorów ciekawych fotorelacji czy porad technicznych
ktoś musi ocenić co jest ciekawą relacją, aktywni- jak liczona- czy tylko liczba postów. Ponadto ktoś musi dokonać wyboru tych 10 relacji w roku. Jako mieszkaniec "pipidówki" nie mam szansy uczestniczyć w wątkach o umawianiu spotkań warszawsko-wrocławskich :-). Myślę, że Tomek jasno wyraził się jakość jest istotna, nie szukajmy na siłę urządzeń pomiarowych. Jak ktoś dokonując zakupu w Holanie powoła się na upusty, a jego osoba-nick nic nie powie Tomkowi to z upustu nici.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Śr wrz 02, 2009 10:51 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
dyskutujecie z takim zapalem jakby te obiecane fanty byly co najmniej za darmo...
dosc skuteczny ten marketing.

:twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 3:33 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
Ron nie doceniasz inteligencji forumowiczow,
tego chcieli sami forumowicze, a poniewaz wczesniej tego nie bylo i jest to dodatek, ktory nikogo do niczego nie zobowiazuje i znajduje sie gdzie jego miejsce. myslisz, ze to zly dodatek dla forumowiczow, bo ja mysle, ze takich ofert w tym miejscu forumowicze chcieliby miec wiecej rowniez od innych motocyklowych firm czego sygnaly byly dane podczas dyskusji np. przy tematyce Motovoyagra


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 8:14 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
AdvHP2rider napisał(a):
Ron nie doceniasz inteligencji forumowiczow,
tego chcieli sami forumowicze, a poniewaz wczesniej tego nie bylo i jest to dodatek, ktory nikogo do niczego nie zobowiazuje i znajduje sie gdzie jego miejsce. myslisz, ze to zly dodatek dla forumowiczow, bo ja mysle, ze takich ofert w tym miejscu forumowicze chcieliby miec wiecej rowniez od innych motocyklowych firm czego sygnaly byly dane podczas dyskusji np. przy tematyce Motovoyagra



po prostu jestem zwolennikiem naturalnych rozwiazan.
firma holan doskonale zna najaktywniejszych i najbardziej tworczych forumowiczow. nie trzeba ich zachecac do nabijania licznika.
wystarczy ze ktos taki dostanie 30% znizki na gmole i sam bedzie sie chwalic po calej okolicy, zachecajac innych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 8:17 am 
Aktywny

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:08 pm
Posty: 117
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam propozycję aby reklamy mogłyby być umieszczane w dziale komercyjnym również w sytuacji gdy sprzedawca oferuje zniżki dla forumowiczów np. na hasło ADV.

Zyskałyby obie strony bo forumowicze mieliby dostęp do tańszych produktów a sprzedawcy mieliby dobrą reklamę zgodną z zasadami forum. Traci na tym jedynie właściciel forum :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profity dla forumowiczów - komentarze
PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 8:23 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
ron nie wczytales sie dokladnie;
1. wiele fotorelacji jest ciagle linkowanych a wszyscy wola ze zdjeciami - to ma byc bodziec
2. jest to zacheta dla nowych forumowiczow a Ty piszesz o starych (lada moment bedzie poltora tysiaca uzytkownikow - nie sposob spamietac kazdego)
3. jest to bodziec dla innych firm, ktore tez moze widzac tak preżne forum, zareklamuja sie na nim dajac profity dla kazdego forumowicza w podobny sposób
HOLAN jasno ustalił rabaty, pole do popisu dla innych firm, ktore do tej pory reklamowały lub próbowały to robić za friko
2bikers:
z doswiadczenia wiem, ze zawsze lepiej na papierze (w tym przypadku na stronie) okreslic wysokosc rabatow, zeby pozniej nie bylo kombinacji


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL