Teraz jest Wt kwi 23, 2024 6:09 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rajdy motocyklowe w Europie
PostNapisane: Pn lis 06, 2023 2:24 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2014 6:44 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Warszawa
Często jedynym stoperem uczestnictwa w rajdzie jest obawa jak zacząć, jak się tam dostać, jak się poruszać na miejscu. Sam tak miałem i postanowiłem to zmienić, zaznaczę, że nie jestem endurowym wyjadaczem, który jeździ od dziecka. Na motek wsiadłem dopiero w 2016 roku. W przeciągu 14tu miesięcy ukończyłem 3 międzynarodowe rajdy w tym dwa zaliczane do Mistrzostw Europy z akredytacją FIM. A jeden z nich był nawet opatrzony klauzulą Road to Dakar. Wszystko w klasie M6 czyli dwucylindrowe powyżej 650 CC. Nigdy nie chodziło o miejsce w rankingu, chodziło o sprawdzenie czy ukończę, o przygodę. I tak, każdy rajd to niesamowita przygoda, niesamowici ludzie. Widząc na starcie Krzysztofa Jarmuża, Michała Dąbrowskiego, Pola Taresea, Stephani Rowe, Charlie Sinevana, czy Itchy Boots zastanawiasz się co tam robisz. Ale jak skończy się odliczanie na starcie i wbijasz pierwszy bieg nic się nie liczy, jesteś Ty, Twoja maszyna i Roadbook. Zaczynasz przygodę. Wracasz przerażony, spełniony, zmęczony. Dopiero wieczorem dochodzi do Ciebie co zrobiłeś i rano budzisz się bo chcesz więcej. I tak codziennie przez 5 dni.

Aby dać możliwość spróbowania swoich sił po raz pierwszy oraz rozwiązania problemów z transportem dla zaprawionych w boju stworzyłem nowy projekt:
https://go2rally.com

Wiem, że jest sporo firm które zajmują się transportem motocykli jednak mało kto oferuje transport na konkretne rajdy wraz z pomocą techniczną i administracyjną na miejscu w cenie transportu.

Zapraszam serdecznie wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rajdy motocyklowe w Europie
PostNapisane: Pt lis 10, 2023 6:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Siemanko.

Też chcę zacząć latać rajdy na ciężkim.
Jakbyś kiedyś chciał potrenować, możemy coś podziałać, jestem spod Warszawy, koło Karczewa mam kilka fajnych prostych po piachu i tereny do pocwiczenia na cięzszym (na lekkim za łatwo).

Kupuje właśnie od marcinajunaka 890R - i zaczynam małe uzupełnienie do enduro i motocrossu.

Chętnie bym się spotkał, śledzę Twoje filmy i widzę że uzywasz Carpe Iter, ciekawy jestem jak to działa, i myślę o tym zamiast papierowych rolek.

No i ten transport który oferujesz - chętnie kiedyś skorzystam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL