Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:21 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 287 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 12:31 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Jett pro - miał ktoś z was styczność? z opisu to Hi Tech i ogólnie bomba
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 8:42 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
ex1 napisał(a):
Sventevith napisał(a):
Wiem, ale z wątku można odnieść całkiem inne wrażenie. Brać te w których wygodniej, a dla bezpieczeństwa turystykę uprawiać w crossfire. Tak to zrozumiałem z wypowiedzi ludzi tutaj.


i takie jest też moje zdanie, crossfire są wygodne, i nie puszczają wody, więc spokojnie mogą robić za turytsyczne buty enduro, a do tego są mega mocne i bezpieczne.. więc po co szukać innych..? :)

adventure też są super, ale w offie, dosyć łatwo je zniszczyć i rozerwać :)
Adventure do off'u nadają się słabo, a łażenie w Crossfire'ach po mieście to wątpliwa przyjemność.

Warto kupować zgodnie z przeznaczeniem. Chociaż na odwrót też można. :lol:

A tak na marginesie, ponownie szukam Crossfire'ów - tanie źródło mile widziane. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 10:23 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 10:45 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Paniówki
marekm napisał(a):
ex1 napisał(a):
Sventevith napisał(a):
Wiem, ale z wątku można odnieść całkiem inne wrażenie. Brać te w których wygodniej, a dla bezpieczeństwa turystykę uprawiać w crossfire. Tak to zrozumiałem z wypowiedzi ludzi tutaj.


i takie jest też moje zdanie, crossfire są wygodne, i nie puszczają wody, więc spokojnie mogą robić za turytsyczne buty enduro, a do tego są mega mocne i bezpieczne.. więc po co szukać innych..? :)

adventure też są super, ale w offie, dosyć łatwo je zniszczyć i rozerwać :)
Adventure do off'u nadają się słabo, a łażenie w Crossfire'ach po mieście to wątpliwa przyjemność.

Warto kupować zgodnie z przeznaczeniem. Chociaż na odwrót też można. :lol:

A tak na marginesie, ponownie szukam Crossfire'ów - tanie źródło mile widziane. :D

Nieskromnie powiem że importer Sidi wisi mi przysługę, zagadaj na prv do mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: So lut 16, 2013 10:19 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 7:02 pm
Posty: 440
Lokalizacja: Karpacz/Gniezno
Cytuj:
Jett pro - miał ktoś z was styczność? z opisu to Hi Tech i ogólnie bomba
Obrazek


Przymierzałem, bardzo fajne buty, porównywalne do crossfire, może nawet wygodniejsze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 5:06 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Pytanie do użytkowników butów cross z butem wewnętrznym, zawsze miałem zwykłe bez buta wewnętrznego. Co to daje? lepiej brać zwykłe czy z butem wew.?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 6:20 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 10:01 pm
Posty: 22
Po jeździe wyciągasz bucika wietrzysz/suszysz i następnego dnia zakładasz suche i nieśmierdzące na syrkę :>
Ja mam TCX 2.1 i jestem brdzo zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 8:26 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 8:53 pm
Posty: 468
Lokalizacja: wwa
Ja używam butów sidi crossfire, nic nie muszę wyciągać i suszyć bo nie przemakają.
Swiadomie nie wybrałem z butem wewn. bo but bez niego jest mniejszy, zgrabniejszy czub ,łatwiej mi się tym "operuje" na motocyklu.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 9:07 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Potwierdzam, też mi nigdy nie przemokły no może raz jak woda mi od góry się nalała :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 9:23 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 10:13 pm
Posty: 316
Lokalizacja: Podkarpacie
But wewnętrzny to komfort dla stopy, żelowa wkładka, separacja stopy od ew. wody w bucie, generalnie uczucie "suchosci" w standarcie :) poza tym nigdy nie zmarzłem w palce przy zimowych jazdach - mam FORMA Dominator i jestem bardzo zadowolony.

Minusem jest zewnętrzna "obszerność" buta i wieksza waga. Dla mnie te cechy w porównaniu z powyższymi są nieistotne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 9:29 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 7:06 pm
Posty: 405
Lokalizacja: Warszawa
dudopl napisał(a):
Potwierdzam, też mi nigdy nie przemokły no może raz jak woda mi od góry się nalała :mrgreen:

Mi się w niedzielę nalała od dołu :mrgreen:
Jakbym miał buty z wkładką to nie przeszkadzało by mi że mam dziurę od podnóżków w podeszwie i jeszcze z rok bym pojeździł a tak to d..pa :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 10:19 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
Ja mam Alpinestars Tech 10, kupowałem buty z myślą, żeby mieć but wewnętrzny. Jeździłem też trochę w sidi crossfire, więc mam jako takie porównanie - oba buty są z zewnątrz dokładnie takie same, Tech 10 wcale nie są obszerne ani za duże. Cross fire ma z zewnątrz bardziej okrągły czubek, wydawało mi się, że będą dla mnie lepsze (mam raczej normalną/szeroką stopę), ale w środku są dokładnie takie same. Ważne jeśli chodzi o wewnętrzny but, że wcale go nie trzeba wyjmować, żeby zdjąć buta, wystarczy odpiąć rzep w bucie wewnętrznym (tak więc czas zdejmowania/zakładania ten sam). Ważne jest też, że jeśli chce się jednak tego wewnętrznego buta wyjąć - żeby go wysuszyć, albo uprać, to można to zrobić :D
To, że but jest 'nieprzemakalny' nie znaczy, że nie zrobi się wilgotny od potu po x godzinach jazdy w terenie. 2-3 takie dni pod rząd i śmierdzi na kilometr, a Tech 10 suchutki i świeżutki...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 11:12 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Smutek napisał(a):
dudopl napisał(a):
Potwierdzam, też mi nigdy nie przemokły no może raz jak woda mi od góry się nalała :mrgreen:

Mi się w niedzielę nalała od dołu :mrgreen:
Jakbym miał buty z wkładką to nie przeszkadzało by mi że mam dziurę od podnóżków w podeszwie i jeszcze z rok bym pojeździł a tak to d..pa :lol: :lol: :lol:


Oj bo się za bardo wiercisz na podnóżkach, zamiast stać stabilnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 11:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Dzięki za podpowiedzi, normalnie to crossfire i byłoby po problemie ale upatrzyłem sobie Jett a one są w dwóch wersjach i muszę się zdecydować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Śr cze 05, 2013 7:50 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
a mnie sidi crossfire'ry przemokły :?
Wracając 2 tyg. temu z Rugii jechałem prawie 300km w ulewie, spodnie miałem założone na buty, także od góry nic nie mogło się wlać, a w hotelu konieczne było nocne suszenie.
I tu pytanie; czy przemokły, bo ich nie zaimpregnowałem, czy może jednak w tak ekstremalnych warunkach po jakimś czasie puszczają??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Buty.
PostNapisane: Śr cze 05, 2013 8:01 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
Jaqb z Kaszub napisał(a):
I tu pytanie; czy przemokły, bo ich nie zaimpregnowałem, czy może jednak w tak ekstremalnych warunkach po jakimś czasie puszczają??


Jaqb to nie gumowce :mrgreen: , takie buty zawsze w końcu puszczą i nie ma na to siły.
Zaimpregnować można, ale zawsze pozostaną miejsca którymi woda może przesiąknąć.

Wracając do tematu ja jeżdżę w TCX'ach Comp 2 - mija drugi sezon i buty na prawdę dobrej jakości. Nic się nie rozkleiło, nie oderwało, klamry całe, podeszwa cacy - wygodne.
Jedyną ich wadą jest SKRZYPIENIE przy łażeniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 287 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL