Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:35 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Pt sie 11, 2017 9:10 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 11:38 pm
Posty: 145
Lokalizacja: 3city/Wawa
Ponad miesiąc temu dokonałem zakupu na ich stronie z płatnością przelewem (o ja głupi...). W mega promocji kupiłem kask dla dziewczyny, kurtkę letnią dla siebie i klucz dynamometryczny. Całość wyszła prawie 900zeta (sam kask kosztuje normalnie ponad 1000 i to na nim nam najbardziej zależało), termin realizacji 5dni...potem 6...9... później 15, paczkę dostałem po 20 dniach ROBOCZYCH...a na stronie nadal było 3 do 9dni. Ostatecznie mam tylko klucz...z kurtki zrezygnowałem, po przymiarce w sklepie...a kask...po 10dniach dostałem telefon, że go już nie ma (a jak sprawdzałem parę dni wcześniej to był jeszcze dostępny u LOUIS'a, skąd go sprowadzali). Niestety się zdecydowałem na zamówienie w PL, bo ewentualny zwrot byłby łatwiejszy... :( Na koniec chcieli mnie obciążyć kosztami dostawy, a o obiecanej rekompensacie za oczekiwanie zapomnieli...

Na moje zapytania o dostawę zamówienia dostawałem kłamliwe odpowiedzi, np: "do końca tygodnia będzie Pan miał paczkę", "jutro wysyłamy"...itp Nikt nie powiedział, że jest jakiś problem z zamówieniem, tylko walili w ch..., że zaraz wysyłają.

Do tego zwrotu za rzeczy, których nie dostałem nadal nie mam. Minął tydzień...ale w regulaminie mają zwrot kasy do 14dni i wg opinii w necie czekają do ostatniego dnia...czyli przez 1,5 miecha obracają moją kasą, a ja się wku...am.

To nie są moje pierwsze zakupy u nich, ale po raz pierwszy miało miejsce coś takiego...ale też pierwszy raz zamawiałem przez stronę z dostawą, bo zlikwidowali sklep w 3city, a do Wawy się nie wybierałem. Nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek do nich zajrzał...i nikomu nie polecam, za to polecam poczytać opinie przed zakupem, bo coś się tam ostro zesra.o...

PS. co do 'profesjonalizmu' obsługi...po zapytaniu mejlowym z dokładnymi wymiarami ciała, niejaka Barbara po zmierzeniu kurtek odpisała, że: "Myślę zatem, że może Pan śmiało zamawiać rozmiar L, powinien pasować na Pana"...w rzeczywistości w Lce nawet suwaka nie mogłem złączyć...nie sugerowałem się, gdyż odpisała mi dzień po zamówieniu... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Pt sie 11, 2017 8:59 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn cze 18, 2012 8:45 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wołczyn
Miałem podobnie, zamówiłem u nich lampy (nie mieli na stanie, miałem poczekać 2 tygodnie) czekałem miesiąc i zaczęło się tak jak u Ciebie ... będą za tydzień, potem znowu za tydzień i tak w kółko. Po ponad dwóch miesiącach zrezygnowałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Pt sie 11, 2017 9:59 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 9:17 pm
Posty: 292
Lokalizacja: Nowa Ruda - Kotlina Kłodzka
Też tak miałem. Pinlock Nolana. Niby na stanie w ciągu 3 dni a czekałem miesiąc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: So sie 12, 2017 3:56 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
ostatnio złożyłem zamówienie na wybrane i dostępne produkty na stronie FC-Moto (czas realizacji od 3-14dni)
Ogrom akcesoriów powalający, ale na odbiór zakupów czekałem miesiąc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: So sie 12, 2017 9:37 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Nie warto czegokolwiek u nich kupowac również z innych powodów: są praktycznie bankrutem i ryzyko utraty kasy jest zbyt duże. To najgorszy sklep motocyklowy z jakim miałem do czynienia. Najlepiej zapytajcie wśród ludzi, którzy tam pracowali a w kilku dużych miastach, w których do niedawna mieli swoje oddziały jest takich ludzi sporo bo "rotacja pracowników" była tam dość duża :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: N sie 13, 2017 11:20 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 11:38 pm
Posty: 145
Lokalizacja: 3city/Wawa
Parę lat temu moja była pracowała u nich w Alei Krakowskiej, było słabo, ale bez tragedii. Faktycznie rotacja jest tam okrutna...

Obym tylko kasę odzyskał...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Śr sie 16, 2017 9:24 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 11:38 pm
Posty: 145
Lokalizacja: 3city/Wawa
Ciąg dalszy historii zakrawającej na miano żenady roku...

Dziś dostałem odpowiedź na mejla z piątku o zwrot kasy...w ciągu 14 dni ROBOCZYCH od dnia wysyłki dokonają zwrotu, mimo, że w regulaminie jest napisane "Zwrotu pieniędzy dokonujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej lub zgłoszenia rezygnacji z zamówienia przez Klienta." Dni nie są tożsame z dniami roboczymi...ale u nich nie ma różnicy... Od zamówienia do teoretycznego odzyskania kasy jakieś 50dni...mistrzostwo...

Do tego z nudów zajrzałem na stronie Louis'a i kask, na który czekałem miesiąc u tych głąbów jest nadal dostępny w potrzebnym rozmiarze i malowaniu, a nawet cenie...tylko teraz mam kasę zamrożoną w tej kpinie przypominającej sklep... :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Pt sie 18, 2017 7:16 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 9:04 am
Posty: 697
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Dobrze wiedzieć, kiedyś robiłem tam często zakupy. Nawet poznałem właścicieli, mieli dwa lc4 i przed sklepem im pokazywałem jak się odpala z kopa, bo nie umieli i się mówili że myśleli że to atrapa :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na moto-akcesoria.pl !
PostNapisane: Pt sie 18, 2017 9:40 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 11:38 pm
Posty: 145
Lokalizacja: 3city/Wawa
Kasa odzyskana, po mało delikatnym mejlu i straszeniu Biurem Ochrony Konkurencji i Konsumentów zwrócili pieniądze tego samego dnia. Czyli od zamówienia do odzyskania kasy minęło dokładnie 40dni.

Nigdy więcej!! LIPA proszę Państwa!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL