Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:00 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 287 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 9:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
Wielkie dzięki organizatorom za miejsce i pogodę.
Wielkie dzięki Mario za sobotnie przewodnictwo.

Dobrze było zobaczyć ekipę w kupie :D

Jednym zdaniem:

świetny wyjazd, świetni ludzie i tradycja podtrzymana :lol: - czego więcej trzeba ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 9:48 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 512
Lokalizacja: Częstochowa
Dzięki Mario! Dzięki Wiesiek! Wszystkim pozostałym, których nie wymieniłem, a brali udział w organizacji - Wielkie Dzięki! Uczestnikom za fajną zabawę dzięki, zwłaszcza tym cierpliwym, co na rozstajach dróg na mnie czekali. Dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 10:22 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So lut 19, 2011 8:11 pm
Posty: 22
:D

Bardzo dziękuję za świetną imprezkę - było przesympatycznie a organizatorzy zadbali o wszystkie szczegóły. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 5:22 am 
Aktywny

Dołączył(a): Śr kwi 21, 2010 11:20 pm
Posty: 139
Lokalizacja:
ex1 napisał(a):
coś odpadło, coś Cię sie połamało.... piszcie bom rządny sensacji... :)


[ img ]

"Dziobek" mi się urwał :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 7:35 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
nooo i bardzo dobrze... :D trzeba było nie dzidować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 8:07 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 3:07 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Okolice KRK
Zgrałem filmiki z kamery i 2 najkrótsze wrzuciłem bez obrabiania, w całości:

- przejazd przez wodę:


- onboardzik z XT600:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 8:36 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
Ja również dziękuję Panom Organizatorom za chęci podjęcia rękawicy organizowania zlotu.
Tak na marginesie dodam, że w drodze powrotnej mój motocykl mnie zaskoczył spalaniem - 4,0 l/100km, tego jeszcze nigdy nie doświadczyłem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 8:46 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 10:08 pm
Posty: 2039
Lokalizacja: S-ec
tak to jest jak sie nie odkreca manety :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 9:02 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
pawlicho napisał(a):
:shock: co tam się działo?
ex1 napisał(a):
coś odpadło, coś Cię sie połamało.... piszcie bom rządny sensacji... :)
Sensacyjna jest co najwyżej odległość, którą przejechałem off'em...
W sobotę rano po śniadanku silna grupa wyruszyła na stację uzupełnić płyny przed jazdą. Po ogarnięciu się ruszamy... Lecimy asfaltem w stronę lasu może ze 3-4km... Na poboczu stoi znak "Uwaga - droga gruntowa". Zdało się słyszeć tylko głośniejszy ryk z wydechów bo każdemu na ten widok manetka sama się odwijała... Wpadam na szuter cosik przy 80 km/h, przejeżdżam może z 50m i widzę wielką kałużę dziwnego, sypkiego piachu. Na zwalnianie nie było czasu, więc bez sprzęgła wbiłem wajchę w dół trzymając manetkę do końca otwartą... Niestety nie za wiele to pomogło, bo wykopyrtnęło mnie z siodła i tyle pamiętam, że ziemia się na mnie z impetem rzuciła... Jak się ogarnąłem to chłopaki coś tam do mnie wołali, ale nie mogłem powietrza nabrać i odpowiedzieć (huknąłem klatą a być może wcześniej splotem w kierownicę), a oczy miałem zamknięte, bo jak żem gębę do matki ziemi przytulił to nochal mi się rozciął i krew się zmieszała z piachem i wypełniła oczęta śpiące… W dalszym ciągu Gołąb mianował siebie współorganizatorem co bym atrakcji Zlotowych nie tracił i zapewnił mi wycieczkę do Zamościa karetką na sygnale – miałem zatem szybki off na bombach, bo chłopaki jechali ze mną jak po pavulonie… W szpitalu obory narobiłem bo zewsząd wysypywał się popiół, także jak już byłem w pionie to dwie panie przyszły z szuflami posprzątać… Wyszedłem na własne żądanie i kiedy siedziałem w zajezdni karetek podszedł do mnie ksiądz-motocyklista i zaproponował podwózkę do bazy… Ot, cała historia…


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 9:10 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Jaqb z Kaszub napisał(a):
pawlicho napisał(a):
:shock: co tam się działo?
ex1 napisał(a):
coś odpadło, coś Cię sie połamało.... piszcie bom rządny sensacji... :)
Sensacyjna jest co najwyżej odległość, którą przejechałem off'em...
W sobotę rano po śniadanku silna grupa wyruszyła na stację uzupełnić płyny przed jazdą. Po ogarnięciu się ruszamy... Lecimy asfaltem w stronę lasu może ze 3-4km... Na poboczu stoi znak "Uwaga - droga gruntowa". Zdało się słyszeć tylko głośniejszy ryk z wydechów bo każdemu na ten widok manetka sama się odwijała... Wpadam na szuter cosik przy 80 km/h, przejeżdżam może z 50m i widzę wielką kałużę dziwnego, sypkiego piachu. Na zwalnianie nie było czasu, więc bez sprzęgła wbiłem wajchę w dół trzymając manetkę do końca otwartą... Niestety nie za wiele to pomogło, bo wykopyrtnęło mnie z siodła i tyle pamiętam, że ziemia się na mnie z impetem rzuciła... Jak się ogarnąłem to chłopaki coś tam do mnie wołali, ale nie mogłem powietrza nabrać i odpowiedzieć (huknąłem klatą a być może wcześniej splotem w kierownicę), a oczy miałem zamknięte, bo jak żem gębę do matki ziemi przytulił to nochal mi się rozciął i krew się zmieszała z piachem i wypełniła oczęta śpiące… W dalszym ciągu Gołąb mianował siebie współorganizatorem co bym atrakcji Zlotowych nie tracił i zapewnił mi wycieczkę do Zamościa karetką na sygnale – miałem zatem szybki off na bombach, bo chłopaki jechali ze mną jak po pavulonie… W szpitalu obory narobiłem bo zewsząd wysypywał się popiół, także jak już byłem w pionie to dwie panie przyszły z szuflami posprzątać… Wyszedłem na własne żądanie i kiedy siedziałem w zajezdni karetek podszedł do mnie ksiądz-motocyklista i zaproponował podwózkę do bazy… Ot, cała historia…

Ot cała historia? Człowieku ale akcja. Ale materiał na opowieść. I ten wątek z księdzem. Dlaczego to nie byłem ja, rozwinąłbym to to do pięciu stron :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 9:44 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
Louis napisał(a):
I ten wątek z księdzem
to było najgorsze... Siedzę sobie na parkingu karetek, łeb zwieszony, obok niedbale rzucone zbroja, połamany kask i dżerzej co do niedawna bielą swą nie odróżniał się od sukienki komunijnej, co pewien czas z nozdrzy kropla krwi niechętnie rozbije się o beton, a tu nagle wyrasta przede mną ksiądz... Jedyne co wówczas przyszło mi do mojego wstrząśniętego acz nie zmieszanego mózgu to: jasny gwint - ostatnia posługa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 10:48 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 1:13 pm
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowania dla oranizatorów za ciężką i nie zawsze wdzięczną pracę nad zgromadzeniem całej naszej trzody w pięknych, roztoczańskich okolicznościach przyrody.
Specjalne fęksju dla Browara za okazaną heroiczną i pełną poświęcenia pomoc w dwudniowej drodze na Roztocze:
[ img ]
za z piachów podnoszenie
[ img ]
za puszczy na szlaku karczowanie
[ img ]
i z bagien wyciąganie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 12:39 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
Mario i Wiesiek dziękuję za organizację plus mocno sympatycznie zakrapiane rozmowy. Proponuję medal.

ps. Było zbyt krótko!!! 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 1:27 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
motoartur napisał(a):

ps. Było zbyt krótko!!! 8)


Co prawda to prawda :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Zlot ADVrider
PostNapisane: Wt wrz 27, 2011 8:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 11, 2008 8:08 pm
Posty: 1086
Lokalizacja: TARNOWSKIE GÓRY
Wielkie dzięki dla organizatorów - było super cieszę się że znowu mogłem poczuć ten niepowtarzalny klimat foruomowego zlotu :)
Specjalne podziekowania dla Mario za oprowadzenie po okolicy i ciekawe historie dotyczące zwiedzanych miejsc
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 287 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL