Teraz jest N kwi 28, 2024 8:13 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 38   [ Posty: 556 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: So gru 25, 2010 12:24 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 8:35 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
A są tu tacy co są stowarzyszeni i mogą pomóc tylko rzadko bywają na forum :) i nie zawsze zajarzą o co kaman.. na czas. A pomogą, piszcie na priva lub dzwońcie to może uda się formalnie wam pomóc w miarę skromnych możliwości :lol: .
PS. Jeśli byście chcieli działać w okolicy miejscowości Rzeczka na Dolnym Śląsku to temat mam mocno rozpoznany dla ok 80os.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt gru 28, 2010 10:08 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 9:17 pm
Posty: 292
Lokalizacja: Nowa Ruda - Kotlina Kłodzka
Bandit napisał(a):
A są tu tacy co są stowarzyszeni i mogą pomóc tylko rzadko bywają na forum :) i nie zawsze zajarzą o co kaman.. na czas. A pomogą, piszcie na priva lub dzwońcie to może uda się formalnie wam pomóc w miarę skromnych możliwości :lol: .
PS. Jeśli byście chcieli działać w okolicy miejscowości Rzeczka na Dolnym Śląsku to temat mam mocno rozpoznany dla ok 80os.


Witam,..
mieszkam parę kilometrów od Rzeczki,...jaby trzeba bylo pomóc w czymkolwiek w organizacji to służę pomocą.

Pozdr.!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 8:28 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Widzę, że temat już troszkę przycichł, więc pozwoliłem sobie jeszcze raz watek przeczytać i stwierdzam, że najbardziej rzeczowa propozycja wzbudzająca największe atrakcje i najżywiołowiej przyjęta to Plażowanie proponowane przez Ex1.

W związku z tym moja propozycja jest taka by przekazać pałeczkę Exowi by pociągnął temat dalej - założył nowy watek z sondą, gdzie wybierzemy datę spotkania, no i Ex1 wraz z nami wszystkimi chętnymi do pomocy rozpocznie przygotowania do V zlotu ADV Rider :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 9:00 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So lis 28, 2009 9:31 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Augustow
No wlasnie-planujcie uciechy dla roznych typow motocykli-bo jak ja wjade w ten piach na plazy-to juz nie wyjade :lol:
Na Uznam-niemiecka czesc wyspy-bylem w tym roku w lato-lalo tam jak ch....a takze mom dosc niemieckich łażni,jeszcze dziadek by mnie tam rozjechal-wiem ze mnie nie widzial w ten deszcz,bylo minelo.
Dokladnie-Forum Podroznikow-komu jednak wygoda wazniejsza-na lawete moto! Tez dojedzie.Nie bylem jeszcze na zadnym zlocie ADV-czas najwyzszy,jesli tylko czas pozwoli!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 9:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Jestem za.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 7:17 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Plaża, plaża i jeszcze raz plaża :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 7:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Fajnie by tylko było co by nie był to 13-15 maja 2011r.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 2:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
jestem po wstępnej weryfikacji, powstało już, małe stowarzyszenie, na razie bez rejestracji...


ale są też i pierwsze problemy
okazuje się że pod Szczecin podlega odcinek tylko ze Świnoujścia do Mrzeżyna - ok. 70 km. z 2 czy 3 jeszcze parkami krajobrazowymi.

dalej mamy już jurysdykcje Słupska a dalej Gdańska. no i tak się zaczynam zastanawiać czy, te 50 - 60 km nam wystarczy, czy też walimy też do Słupska?

co myślicie.?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 2:45 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Im więcej tym lepiej ale 70 km to też całkiem nieźle, przecież przejazd przez plażę to pewnie nie będzie jedyny punkt programu.

Generalnie pomysł z plażą jest swietny, jednak znając tutejsze realia mam pewny obawy czy to sie uda. Największy problem będzie z Wolińskim Parkiem Narodowym, maja w jurysdykcji ok 15 km plaży i odcinają kilka kolejnych bo po drodze nie ma zjazdu na plażę. Dalej mozna zjechac w okolicy Międzyzwodzia ale po 4 km trzeba wrócić na asfalt, bo jest ujscie rzeki. Z parkiem sa kłopoty od zawsze. Kajakarze, którzy płynęli wzdłuż całego polskiego wybrzeża jedynie tu nie mogli nocowac na plazy. Zabraniają nam wjeżdżać konno do lasu, bo podobno konie są nieekologiczne (widziałem pisemną odpowiedź na prosbę stowarzyszenie turystyki konnej)

Jest jeszcze mniejszy problem, techniczny. Nad parkową plażą wznosza się najwyższe klify w Polsce. Non-stop sie osuwają. Głazy i zwalone drzewa nie raz całkowice blokuja przejscie. Do tego jest tam wąsko, nawet mały sztorm może sprawić, że ten odcinek będzie nieprzejezdny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 3:07 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt paź 20, 2009 6:38 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
Pod Szczecin podlega plaża dokładnie do Dźwiżyna od ujścia jeziora "Resko Przymorskie"
jest to ok 80 km. Zaznaczyłem na mapie :) -

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 05acc&z=10

Więc szkoda zachodu na jeżdżenie do Słupska, skupmy się na odcinku Dźwiżyno -Świnoujście.
Co do parku to z moich informacji wynika że pas plaży nie wchodzi w skład parku.
Ale jak będą problemy albo odcinek i tak okaże się nie przejezdny to z Louisem bezproblemu wyznaczymy jakiś offowy objazd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 3:14 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
chłopaki zaznaczcie na mapie dokładnie gdzie są Parki i ewentualne problemy z przejazdem

we wniosku, rozpiszę co i jak, zobaczymy co odpowiedzą

ps. Pawelicho, na 90% jest tak że przy parkach nie da rady lecieć plażą, Info z UM ze Szczecina, jurysdykcja do Mrzeżyna :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 3:23 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
pawlicho napisał(a):
Więc szkoda zachodu na jeżdżenie do Słupska, skupmy się na odcinku Dźwiżyno -Świnoujście.
Co do parku to z moich informacji wynika że pas plaży nie wchodzi w skład parku.
Ale jak będą problemy albo odcinek i tak okaże się nie przejezdny to z Louisem bezproblemu wyznaczymy jakiś offowy objazd.


Niestety do Parku nie tylko należy pas plaży ale jeszcze spory pas morza :? .
Oczywiście, że z Pawłem spenetrujemy całą trasę z wariantami. Musimy brać pod uwagę, że będą tez cięższe maszyny z kuframi i bagażami i one nie każdym wyjazdem będą mogły opuścić plażę, dlatego poszukamy równiez odpowiednich dla nich.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 4:00 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Objazdy nie dostępnych odcinków plaży według mnie tylko uatrakcyjnią całą trasę, i co za tym idzie znacznie ją wydłużą. A i następnym pozytywem będzie możliwość odskoczenia na asfalt jakby ktoś miał już dosyć off-u.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 4:25 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
A najwiekszą atrakcją objazdu takiej plarzy bedzie objazd poprowadzony morzem :mrgreen: - nigdy nie wiadomo co chłopaki ze Szczecina i okolic wymyślą :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 4:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt paź 20, 2009 6:38 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
andrzej-dtr napisał(a):
Objazdy nie dostępnych odcinków plaży według mnie tylko uatrakcyjnią całą trasę, i co za tym idzie znacznie ją wydłużą. A i następnym pozytywem będzie możliwość odskoczenia na asfalt jakby ktoś miał już dosyć off-u.


Przejaz plażą był by tylko w jedną strone, przejadz z powrotem poprowadzony był by w miare możliwości leśnymi drogami uwzględniając okoliczne atrakcje ( punkty widokowe, latarnie i inne)
Dokładniej można planować jak już wybierzemy miejsce, ośrodek w którym będzie zlot.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 38   [ Posty: 556 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 91 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL