Teraz jest Pn maja 06, 2024 5:19 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 10   [ Posty: 143 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Gdzie chciałabyś/chciałbyś, aby odbył się III Zlot Advrider.pl im. Pictuski ?
Ankieta wygasła Wt lis 24, 2009 2:16 pm
Beskidy 9%  9%  [ 7 ]
Borne-Sulinowo 12%  12%  [ 9 ]
Jura Krakowsko-Częstochowska 54%  54%  [ 40 ]
Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie 3%  3%  [ 2 ]
Roztocze 14%  14%  [ 10 ]
zagranicą (np. Urdele w Rumunii lub Wilno) 8%  8%  [ 6 ]
Liczba głosów : 74
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Wt paź 27, 2009 10:37 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:16 pm
Posty: 1237
Lokalizacja: Małopolska
duch07 napisał(a):
koziarz napisał(a):
bierzemy apartament afrykański - powinniśmy się wszyscy zmieścić :mrgreen:



...... a my zorganizujemy baobaba :mrgreen: Będzie troche cienia

no ba piasku się trochę wysypie i będzie dakar jak w pysk strzelił, a na drugi dzień to na pewno Fata Morgana gwarantowana :shock: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 7:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Widzę, ze Jura bije wszystkie lokalizacje (jedynie Beskidy próbują nieśmiało gonić)

Powiem szczerze, że jeden zlot sie niedawno skończył, a ja juz nie moge sie doczekac za następnym, a tym bardziej, że tyle atrakcji się zapowiada :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 8:37 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So kwi 19, 2008 12:08 am
Posty: 245
Lokalizacja: Kroczyce (Jura)
Spozo - wierz mi, atrakcji będzie! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 8:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
RadekEric napisał(a):
Spozo - wierz mi, atrakcji będzie! :D


Wierzę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 9:19 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
......niewazne gdzie,wazne ze te twarze znow zobacze......i tyle gmoli w kupie........hehehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 9:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
JakubGS napisał(a):
Mario, nie chcę być niegrzeczny ale wydaje mi się, że jeżeli chciałeś pomagać to wypadałoby zapytać, czy ktoś takiej pomocy potrzebuje. Zloty organizuje od początku ta sama grupa forumowiczów, a lokalni (w zależności od miejsca ) forumowicze dotychczas pomagali w kwestiach związanych z zakwaterowaniem i trasami. Nie wydaje mi się, żebyśmy organizowali Zlot w W-wie w najbliższym czasie. Zatem podsumowując - może wpadnij na autorski pomysł i go zrealizuj. Tyle


Chciałbym się wypowiedzieć w temacie, bo dawno coś tu nie zaglądałem.

A mianowicie: co to za decydowanie "rady starszych" za ogół w temacie miejsca zlotu? organizatorom dotychczasowych zlotów pragnę podziękować za włożoną pracę. Ale wcale nie chciałbym aby wciąż te same osoby decydowały o tym gdzie będzie kolejny zlot i co się na nim będzie działo. Jak dla mnie temat organizacji jest prosty - kto zgłasza proponowane miejsce ten organizuje tam zlot, załatwia wszytko i dba aby uczestnikom się podobało. nie chce organizować nie zgłaszam propozycji.

zaczynam czuć że ktoś tu próbuje narzucić swoje rządy... po co..? czyżby nam brakowało chętnych do organizacji ..? Liczę na to że tak jak i teraz (za inicjatywą Mario33) tak i później będzie głosowanie...

trochę poszanowania dla innych użytkowników forum advrider..... Panowie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 9:54 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
w temacie miejsca: jutro dzwonie do gminy Bornego Sulinowa i do lokalnej straży leśnej, pogadam i zobaczymy czy jest jakiś problem z Bornym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 10:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 1:50 am
Posty: 777
Lokalizacja: z Lasu
ex1 napisał(a):
w temacie miejsca: jutro dzwonie do gminy Bornego Sulinowa i do lokalnej straży leśnej, pogadam i zobaczymy czy jest jakiś problem z Bornym

proponuję callnąć do jakiejś gazety lub tv. upomnieć się o jakieś "poparcie". później do gminy. "we współpracy z ogólnopolskim ble, ble. chcielibyśmy zorganizować internacjonale spotkanie podróżników motocyklowych na terenie waszej gminy. interesuje mnie teren opuszczonej jednostki..... będzie to wspaniała promocja...."
zawsze skutkuje. nie ma chu, chu...
ale to tak na marginesie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 10:23 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
advradek napisał(a):
ex1 napisał(a):
w temacie miejsca: jutro dzwonie do gminy Bornego Sulinowa i do lokalnej straży leśnej, pogadam i zobaczymy czy jest jakiś problem z Bornym

proponuję callnąć do jakiejś gazety lub tv. upomnieć się o jakieś "poparcie". później do gminy. "we współpracy z ogólnopolskim ble, ble. chcielibyśmy zorganizować internacjonale spotkanie podróżników motocyklowych na terenie waszej gminy. interesuje mnie teren opuszczonej jednostki..... będzie to wspaniała promocja...."
zawsze skutkuje. nie ma chu, chu...
ale to tak na marginesie...


wiesz co generalnie nie chcę i chyba nikt tu nie chce aby powstała nam tu jakaś impreza lokalna z widownią za płotem... dlatego taka opcja odpada. Bardziej mnie interesuje bezproblemowe poruszanie się w rejonach poligonu.

ps. Mam znajomego Lokalnego Generała.. zastanawiam się czy nie pogadać z nim w temacie imprezy przyszłościowej na poligonie Drawskim! :) oczywiście nie będzie tematu jeżeli ludzie nie wyrażą zainteresowania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Śr paź 28, 2009 11:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
a mnie sie podoba to "internacjonale"............ :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Cz paź 29, 2009 3:28 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
zloty powinny byc spontonami i nie powinny miec ciagle tych samych organizatorow, jestem za tym aby za kazdym razem kto inny byl organizatorem
a nie sam sie nim obwieszczal,
proponuje najpierw dojsc glosem wiekszosci gdzie chcemy miec zlot a organizator sie znajdzie, najlepiej lokales forumowicz
a jak nie to sie powola jakis organ forumowy, np. 4-5 osob z roznych czesci Polski (niestety jedna z nich musialby byc zalozyciel forum :) i cos sie usankcjonuje, w koncu niedlugo bedzie nas juz 2 tysiace na forum - taka luzny apropos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Cz paź 29, 2009 7:16 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
przeciez pisali nieobecni, ktorzy sie deklarowali, ze chca zaplacic
mogl Jakub skorzystac, a nastepnym razem organizator juz bedzie wiedzial, ze podaje sie liczbe uczestnikow w nawiasach (np. 20-50)
duzo wczesniej sie informuje o zlocie i kazdy wplaca za domek (bo z namiotem nigdy nie ma problemu) ilu zaplaci tylu bedzie mialo spanie w namiocie,
jak ktos chce miec wolny wybor do konca bo np. moga mu wypasc sprawy rodzinne (zona w ciazy itp) to zawsze wie ze znajdzie sie miejsce dla niego w namiocie
dlatego wlasnie jestem za idea ze lokalesi powinni robic zloty bo zawsze sie z lokalesem wlascicielem osrodka dogadaja i moga nawet kielicha sie napic
odnosnie IIgo zlotu i ilosci uczestnikow uprzedzalem ze jak 1/3 dojedzie bedzie dobrze aleśta naskoczyli
ale czlowiek uczy sie cale życie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Cz paź 29, 2009 7:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Duchu - piszemy dokładnie o wypowiedziach Jakuba co do ustalonego już miejsca zlotu, stałych organizatorów, i tego jak pojechaliście z Mario33, a ankieta jest w sumie dzięki niemu. za co zebrał burę

ps. Ja nie dojechałem na 2 zlot, widziałem inicjatywę ludzi z kasą, popieram! choć nawet nie wiedziałem że był jakiś problem z Gibami... skoro nikt nic nie mówił, sądziłem że temat był załatwiony bez kosztowo jeżeli jest inaczej, bardzo chciałbym zapłacić :) (podajcie konto i kwotę)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Cz paź 29, 2009 7:43 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr sty 21, 2009 2:22 pm
Posty: 698
Lokalizacja: Warszawa
duch07 napisał(a):
....te puste koszty poniósł organizator....



Skoro tak to wyglądało, to faktycznie praktyka pobierania zaliczek od deklarujących swoją obecność na zlocie jest NIEZBĘDNA. Swoją drogą szkoda ze Organizator odpowiednio wcześniej, przed zlotem nie przekazał informacji o zasadach rezerwacji miejsc, być może wtedy Forumowicze w sposób bardziej przemyślany zgłaszaliby swoje uczestnictwo w imprezie. Brak takiej informacji uważam za błąd, choć sam sobie nie mam nic do zarzucenia... ja byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [ANKIETA] III Zlot Advrider.pl im. Pictuski - gdzie ?
PostNapisane: Cz paź 29, 2009 9:48 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 10:39 pm
Posty: 1173
Lokalizacja: Lublin
duch07 napisał(a):
Jeszcze przy okazji oświece jaśnie panów w innej kwestii.Otóż,na zlot w Gibach pisało sie ponad 60 osób a przyjechało ledwie 20.Zapytam Was - jak myślicie kto zapłacił te puste miejsca :!: :?: Nie wymagam odpowiedzi,pewnie nastąpi w temacie nagła cisza.Odpowiem Wam jednak - te puste koszty poniósł organizator :evil:


No to nie ma ciszy Duchu ! Nie ma opcji, by koszty ponosił Kuba czy inny organizator!!!!!! :evil: Nie są to jednostkowo sumy wielkie i każdy może zachować się OK.

Nieobecni mam nadzieję, że się odezwą ! Tak jak EX1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 10   [ Posty: 143 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL