Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:44 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 53 z 55   [ Posty: 823 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 6:48 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So lut 10, 2007 6:25 pm
Posty: 288
Lokalizacja: Racibórz
Panowie, motocykl służy do jeżdżenia a nie do pchania jak się niektórym wydaje - będzie dobrze nie pękajcie :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 7:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 11, 2008 8:08 pm
Posty: 1086
Lokalizacja: TARNOWSKIE GÓRY
duch07 napisał(a):
CeeL napisał(a):
ex1 napisał(a):
J Bym tu nie tragizował, jak chłopaki piszę że każde moto na zwykłych oponach powinien przejechać to i GS-y dadzą radę bez problemów. a Nawet jak będą jakieś małe kraksy to przynajmniej będzie co wspominać.

:)

tak ale zobacz ze oni sami pchali te motocykle :lol: fot nr.4 i to napewno nie jest duzy gs


Ceel,widze że tez zaczynasz sie bać :roll:

ja bede napewno z plecakie małym albo dużym ale to zawsze dodatkowe utrudnienie , albo pomoc :idea: przy pchaniu moto przez las :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 8:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
duch07 napisał(a):
Racja Marek,trudniej sie tak jeździ :wink:


ale łatwiej pcha..:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 8:06 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt gru 02, 2008 9:51 pm
Posty: 444
Lokalizacja: Wrocław
Pomocy to ja będę potrzebował przy transporcie koszulek. Podejrzewam, że wejdzie w 4 kufry. No może 3.
Ja biorę na jeden kufer, więc trzech ochotników szukam.
Trasa z Wrocławia na zlocik :D
Są chętni :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 8:40 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn sty 19, 2009 11:18 pm
Posty: 478
Lokalizacja: Wrocław
U mnie ważą się losy Pasażerki, więc w zasadzie, niewiele ryzykując, już mogę założyc, że mam sporo rezerwy bagażowej ;)
Tylko jak z czasem odbioru pakunku i skąd? Bo ja w pt między 16 a 17 będę mógł Wrocek opuszczac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 8:40 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
Rembik napisał(a):
Pomocy to ja będę potrzebował przy transporcie koszulek. Podejrzewam, że wejdzie w 4 kufry. No może 3.
Ja biorę na jeden kufer, więc trzech ochotników szukam.
Trasa z Wrocławia na zlocik :D
Są chętni :?:


pomoge ci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 12:46 am 
Początkujący

Dołączył(a): So sty 31, 2009 7:27 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Panowie gleba małym, gs-em to moja, ale ja mam tylko 165cm wzrostu wiec, co do wielkości to….. A pchałem nie, dlatego ze masakra tylko górką mi nie pozwoliła już dosiąść konia  trasa spoko


traska spoko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 7:58 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
kapik, masz te jakieś nowomodne dysfunkcje w pisaniu ? czy po prostu Ci się nie chce ? ;) musiałem przeczytać 4 razy zanim jakotako zrozumiałem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 12:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
mario33 napisał(a):
kapik, masz te jakieś nowomodne dysfunkcje w pisaniu ? czy po prostu Ci się nie chce ? ;) musiałem przeczytać 4 razy zanim jakotako zrozumiałem ;)


kapik ma. przemijajace znaczy sie. po spozyciu zwlaszcza. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 12:22 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lut 02, 2009 10:28 pm
Posty: 146
Lokalizacja: Pszczyna
eee tam ... po spożyciu to chyba większość ma 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 2:11 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 30, 2008 5:31 pm
Posty: 612
Lokalizacja: Wro
...Kapik, w sensie, po spożyciu coca-coli !! :lol: jeszcz go nie widziałem z niczym poważniejszym we krwi :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 8:25 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Pastor napisał(a):
Misza - macie już glejt z Nadleśnictwa Jugów?

Jakoś to pytanie pozostało bez odpowiedzi, czy rzeczywiście na traski off załatwiane jest zezwolenie?. Większa ilość motocykli to prawdopodobieństwo wykrycia wyższe. Może duże GS dadzą radę trasie, ale jak się napatoczy leśnik to urządzi "bramke autostradową", bractwo tymi sprzętam już uciec w chaszcze nie da rady :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 9:09 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
A ja myślę, że chłopcy nawet o tym nie myślą. Jak pewnie zresztą zwykle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 9:15 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr cze 25, 2008 3:48 pm
Posty: 518
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Pozwolenie nie jest załatwiane, jak wcześniej pisałem liczyłem na raczej małe zainteresowanie offem i to raczej tej gawiedzi na lżejszych motocyklach.

Niestety w naszych cywilizowanych rejonach tzw turystyka enduro kojarzy się większości z pedałami cisnącymi po lesie ile wlezie, kopiących rowy kostkami, straszącymi zwierzęta i ludzi. Najzwyczajniejszy przejazd drogami leśnymi jest traktowany niczym zbrodnia przeciwko ludzkości. W tym samym czasie organizowany jest rajd przeprawowy który wytworzy milion razy większe zanieczyszczenie od nas.

Praktycznie uzyskanie takiego pozwolenia przez osobę prywatną jest bardzo trudne, nie tworzymy żadnego klubu/stowarzyszenia/fundacji/firmy która byłaby traktowana poważnie. Dlatego w interesie każdego z nas będzie w miarę kulturalne postępowanie, bez niszczenia lasu, bez niepotrzebnego ryku cudnych błyszczących Remusów. Będziemy na terenie parku krajobrazowego (który ma takie miano nie bez powodu) więc raczej proszę o normalne podejście do sprawy. Każdy jedzie na własne ryzyko, dotyczy to urwanych lusterek, dziur w oponach, złamanych obojczyków jak i odpowiedzialności prawnej.

My staramy się przygotować trasę w ten sposób aby była 1. przejezdna 2. nie szkodziła naturze 3. z dala od cywilizacji 4. oznakowanie będzie ekologiczne :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 11:25 am 
Czołem chopy!
Taką konwencją to narobicie trzody i wyjdzie jak zwykle.
Naprawdę nie wiele tu zmieni deklaracja jazdy na własną odpowiedzialność, bo rzecz w tym również, żeby nie zamykać drogi innym po przez własna szkodę.
Właściwa argumentacja, także osoby cywilnej pomaga załatwić zgodę nadleśniczego na przejazd drogami utwardzonymi (od czterch lat tak sobie poczynam w Bieszczadach organizując Biesowisko). Ze zdjęć wynika, że to nie tylko drogi nie utwardzone, ale miejscami nawet nie gruntowe. To po prostu dewastacja lasu, przy takiej liczbie maszyn. Świadczy to o zupełnej nieodpowiedzialności, żeby nie napisać: głupocie!
Można się nawalić przy ognisku, użyć gaśnicy itp, jeżeli się nogi nie łamią, to jest ok :wink: , ale nie palić przy tym ośrodka, co najwyżej zęba jak nie cudzego, to własnego wybić.
Kilku z Was z pełnym zaangażowaniem organizuje ten Zlot i nie ważcie sobie lekce, zagadnienia jazdy w terenie, strzelając sobie na dzień dobry w piętę. Na pewno nie jeden pojedzie na podwójnym gazie i go trochę poniesie, a z tego tylko kłopot zostanie, czyli jak z kupą pieniędzy. Pieniądz z reguły znika, a kupa zostaje.
Ku przestrodze chopy, ku przestrodze. Poza tym mam... dwa AT-ki do sprzedania. Jak kto kupi, to na zlot przyjadę :D
hvala


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 53 z 55   [ Posty: 823 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL