Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:14 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pt paź 09, 2020 11:56 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 10:09 am
Posty: 664
WIBCIU napisał(a):
Dakarowy ile czasu faktycznie zajęło Ci przejechanie całości?

Nie wszystko nagrywałem, ale całość to ok. 20-30 minut, z tym, że staliśmy chwilę w wąwozie, gdzie finalnie zawróciliśmy, no i chwilka zeszła nam jak Tezla brutalnie potraktował Krzyżaka mieszanką błotno-olejową ze swojej niezmordowanej Afryki, ponadto po wyjebce Krzyżaka trzeba było złapać tchu.. tak ze 3 minuty :lol:

Yachu napisał(a):
WIBCIU napisał(a):
Patrząc na film stwierdzam, że oes był za krótki;)

...i za łatwy :? :shock: :D :wink: Patrząc na przejazd Huski to szedł gładko jak w masło :mrgreen:
Brawo Pany, zacnie to wygląda :lol: 8)


Nie sztuką jest pałować sprzęta do odcięcia, jak za starych dobrych czasów :mrgreen: teraz podchodzimy do jazdy metodycznie :mrgreen: :lol:
A poważniej, to łatwo nie było, ale też, jak na naszą wagę sprzętów, nie aż tak bardzo ciężko .. w tym błocie oczywiście :D
Niemniej trasa mi się bardzo podobała, byłą super urozmaicona, a zjechałem spocony jak pies, nie wiem tylko czy to właściwy wydatek energetyczny, czy jednak wynik wieczornych uciech dnia poprzedniego :) :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pt paź 09, 2020 1:15 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So maja 10, 2008 7:35 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Toruń
właśnie na końcu wąwozu było ciekawie a część błotka widzę skutecznie po trzcinach mijane poza trasą :wink: ale to dobrze bo było bardziej wciągajęce niż planowaliśmy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pt paź 09, 2020 5:51 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 10:09 am
Posty: 664
mad max napisał(a):
właśnie na końcu wąwozu było ciekawie a część błotka widzę skutecznie po trzcinach mijane poza trasą :wink: ale to dobrze bo było bardziej wciągajęce niż planowaliśmy :D

Tak, tak.. oczywiście, wszystko poza trasą, dlatego udało nam się ją przejechać :lol:
Nie przejmuj się, następnym razem trzymaj się blisko, a też Ci się uda :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: N paź 11, 2020 5:17 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 3:38 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Kraków
Oesem jestem do tej pory zachwycony ach ten jego rytm najpierw salwa tonów średnich i wysokich by skończyć na basach momentami poniżej progu słyszalności :D Uznanie dla kompozytorów :)

Golab napisał(a):
Trzeba zobaczyć gdzie jeszcze nie było ADV i tam uderzyć.

Zostały: Mazowieckie, Łódzkie i Opolskie

dakarowy napisał(a):
no i chwilka zeszła nam jak Tezla brutalnie potraktował Krzyżaka mieszanką błotno-olejową ze swojej niezmordowanej Afryki
Po obejrzeniu nagrania z tylnej kamery :wink: wyglądało to tak Afryka rzuca do tyłu błoto na niewielką odległość (była wyposażona w REGULAMINOWY błotnik) i w momencie przerwy między salwami w to miejsce staje Krzyżak i się drze po czym wyprzedza mnie inny jegomość i tuż przede mną zakopuje motocykl bez tylnego błotnika jakby miał z tego radochę.

Kto nie wiem to żeby po takiej taplaninie uniknąć przykrych niespodzianek za jakiś czas najlepiej od razu zaglądnąć do łożysk kół, prowadnic zacisków i wahacza jak się to zrobi i przesmaruje co trzeba to nie odbije się ona negatywnie na trwałości motocykla (może z wyjątkiem łańcucha). No i podczas mielenia patrzeć na obrotomierz bo inaczej nie idzie wyczuć kiedy krzywa mocy opada to też mu nic z tego tytułu nie będzie.

Zlot Krówka Leśna trafia z pewnością do zlotów wzorcowych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pn paź 12, 2020 6:12 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:06 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Radom
Czy nagrywał ktos trasę nr 8? Bo mnie się kilka chwil "umkło" :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pn paź 12, 2020 7:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
Marysia było jak zawsze, czyli super :)!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zlot ADV 2-4 październik - Krówka Leśna - RELACJA
PostNapisane: Pn paź 19, 2020 4:03 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So maja 10, 2008 7:35 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Toruń
dakarowy napisał(a):
mad max napisał(a):
właśnie na końcu wąwozu było ciekawie a część błotka widzę skutecznie po trzcinach mijane poza trasą :wink: ale to dobrze bo było bardziej wciągajęce niż planowaliśmy :D

Tak, tak.. oczywiście, wszystko poza trasą, dlatego udało nam się ją przejechać :lol:
Nie przejmuj się, następnym razem trzymaj się blisko, a też Ci się uda :mrgreen:

Niestety nie mogłem skorzystać z przyjemności jazdy blisko Was i jest mi niezmiernie smutno.Pocieszeniem były Wasze uśmiechy po wyjeździe które wskazywały ze ominęła mnie super zabawa.Dzień wcześniej jak ją przejechałem po skończeniu wyznaczania OS nie miałem komu okazać mojej radości ze juz koniec :D :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL