Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:06 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:49 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Bede rozmawial z Rafalem od Sherco i dla Ciebie moze uda sie zalatwic triala ;) A podjazd pod zamek moze tez ;) Choc nie wiem co bedzie za rok ;) Gdyby zyl Kasztelan to na pewno by sie zgodzil ;)

Ale tak na powaznie, moga nie pozwolic bo powiedza, ze rozryjemy podejscie :(

Kamyk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 8:11 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Byliśmy pierwszy raz i zamierzamy przyjechać w przyszłym roku 8) Trasy nie zaliczyłem bo tak naprawdę wolałem nacieszyć sie klimatycznym miejscem jakie było wokół nas. Po czwartym nauczyłem się "habahaba" i było nam wszystko jedno z kim wódeczke piliśmy,.. Było fajnie. :) Moim zdaniem dodatkowe atrakcje tylko podniosą rangę i tak dobrej imprezy. Dziękuję i pozdrawiam sylwester.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Kamyk_^ napisał(a):
Bede rozmawial z Rafalem od Sherco i dla Ciebie moze uda sie zalatwic triala ;) A podjazd pod zamek moze tez ;) Choc nie wiem co bedzie za rok ;) Gdyby zyl Kasztelan to na pewno by sie zgodzil ;)

Ale tak na powaznie, moga nie pozwolic bo powiedza, ze rozryjemy podejscie :(

Kamyk


ale wcele nie musim tego robić traialem.. ino zwykłym motocyklem.. tyle że trasa była by nieco traialowa.. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: So maja 19, 2018 9:07 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Hej,

Jesli ktos z was ma jakies filmiki i zdjecia, to byl bym wdzieczny za info! :) Chce sklecic jakis filmik promo i przydalo by sie wiecej materialu ;)

Pozdrawiam,
Kamyk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: So maja 19, 2018 10:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
[ img ]

reszta na https://www.flickr.com/photos/30848704@N05/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Pn maja 21, 2018 8:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
Nie wiem ktory raz juz bylem,chyba z dwa razy nie bylem i dobrze sie bawiem.A raczej bawilbym sie gdyby nie te cholerne Aku w cegle...Rok temu polecano mi trase roadbookowa wiec czemu nie.Dla mnie byla to bomba.Fajnie bo nie bylo dzidowania a trzeba bylo wszystko kontrolowac,stawac,rozgladac sie i liczyc.Bardzo fajna trasa i polecam wszystkim za rok.Jedzenie dobre i do oporu,pogoda dopisala i to bylo najlepsze,wreszcie dopisala.Faktycznie tak jak chlopaki pisza,troche wpadliscie w rutyne i mozna wiedziec co bedzie o 14.30 a co 0 18.15.Bylo troche mniej ludzi ale mi to nie przeszkadzalo,chyba zapisalbym to na plus.Ludzie sie znali i na kazdym kroku pojawiala sie znajoma twarz.Bylo mniej anonimowo.Co do muzy...jak kto woli i lubi.Osobiscie nigdy nie przepadalem ze ta kapela,ale jak innym sie podobalo to super.Nie rozumiem tylko dlaczego nagle w sobotni wieczor zaczely leciec smuty z odtwarzacza.Jakbyscie chcieli wszystkich powysylac do lozek.Trzeba bylo puscic cos mocnego zeby zmobilizowac towarzystwo.Szkoda,ze nie bylo wystawcow i producentow.Fajnie kiedys wygladaly ich stoiska,czulo sie klimat branzy.Fajnie ze byly dodatkowe toalety na podzamczu.Co mi sie nie podobalo,ale ten typ tak ma to cena za wjazd i potem jeszcze 4dychy za koszulke.Mysle ze impreza nie jest najtansza porownujac ja z innymi i takie gadzety powinny byc w cenie.Co za rok?Zrobcie Grodziec Rodeo dla Exa i jego podobnym z finalowym wjazdem pod gore na zamek hehe...Moze jakis nocny off dla niepijacych...Moze jakies duze ognisko z kielbsa na podzamczu?Generalnie najlepsza impreza zawsze byla na moscie i w tym roku bylo podobnie.Mialem nie jechac i w ostatniej chwili sie zdecydowalem,ale warto bylo i zrobie wszystko zeby za rok wrocic.Dzieki za organizacje i ...do nastepnego razu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Wt maja 22, 2018 7:00 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
[ img ]

Minął ponad tydzień od zakończenia IZI Meeting 2018, pożegnań i wyjazdów z Zamku. Większość z nas wróciła do domów bogatsza o przynajmniej dwie bardzo cenne rzeczy: nowe przyjaźnie oraz miłe wspomnienia ze zlotu.
Zarówno o przyjaźnie, jak i o wspomnienia warto dbać, a w podtrzymaniu tych ostatnich znakomicie pomagają zdjęcia, filmy, jak również wpisy na blogu czy w pamiętniku.
Zapraszamy Was do współtworzenia galerii IZI Meeting 2018 - przysyłajcie linki do swoich albumów lub bezpośrednio pliki np. poprzez WeTransfer (https://wetransfer.com) na adres info@izimeeting.com.

Gdybyście napotkali na problemy techniczne pytajcie, chętnie pomożemy.
Wasz IZI Team


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05
PostNapisane: Śr cze 13, 2018 7:29 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2011 9:06 am
Posty: 335
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
https://photos.google.com/…/AF1QipPVU38JT2iu2b6qCcaodv_NZHn…

Dziękujemy za Waszą obecność, życzymy miłego wspominania i do zobaczenia za rok :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL