Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:24 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 13   [ Posty: 187 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: N paź 12, 2014 7:23 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr lis 25, 2009 9:48 am
Posty: 53
Dziękuje za spotkanie i cieszę się, że w końcu udało mi się cześć z Was spotkać w realu. Szczególne podziękowania dla Lodówy za odwagę w wiezieniu kulawej na offie. Pzdr i do zobaczenia już tym razem na własnym moto :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: N paź 12, 2014 8:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
hej

Mam nadzieję, że wszyscy już spokonie dojechaliście do domów. Mówię mam nadzieję, bo gospodarz ośrodka miał ciche marzenie, że do 16.00 wszyscy wyjadą 8)

Myślę, że impreza nam się udała... Mnie się udało parę rzeczy, z których część widzieliście wszyscy.

I to dzięki Wam, udało nam się wszystkim sprawić niezmierną radość dzieciaków Daniela oraz ogromne wzruszenie Renaty, ich mamy, a także wielki szacunek całej Danielowej rodzinki... Dziekuję Wam.

Dziękuję Dominikowi za trasę... Moim zdaniem była w sam raz, chociaż przez malkontentów wylądowaliśmy w kopnym piachu, a ja osobiście nie mam już handbara 8) Nic to, i tak były do kitu - trzeba coś lepszego wymyśleć.

Trochę cyferek. Wg. listy ośrodka, nocowało lub brało udział w imprezie ok. 90 osób. Biorąc pod uwagę, że niektórzy tylko 'wpadli' , myślę że osiągnęliśmy setkę.

Przed Zlotem dostałem wpłaty na sumę 6.340 zł !! Z tego na prezenty wydaliśmy 3.040 zł, a na pobyt naszych Gości - 640 zł. Pozostała kwota - 2.660 wylądowała w puszce na datki. Do tej puszki dorzucaliście dodatkowe pieniążki - nie wiem ile było w sumie, bo puszka w całości, nie odpieczętowana, została przekazana Renacie, na potrzeby dzieciaków.

I jeszcze jedno, pogoda była niesamowita ! I również dlatego myślę, że Daniel znowu coś dla nas załatwił...

Do zobaczenia na wiosennym Zlocie.... A jesienią - może ORZEPPENTREFFEN 2 RELOADED ? :D

PS: Wszelkie fotki mile widziane... kajtek, masz moją fotę tuż po zsiądnięciu z moto po trasie - dawaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: N paź 12, 2014 11:10 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N mar 24, 2013 3:42 pm
Posty: 323
gompka napisał(a):
gompka i Jeż też wrócili.
Z przygodami, oczywiście.
Jeżowa dezeta rzuciła palenie już w Radomsku i kanarek musiał holować tę abstynentkę ponad 100km do domu. Linka holownicza, kupiona na Orlenie, zrywała się 8 czy 9 razy. Ostatecznie dotarliśmy do domów bogatsi o nowe umiejętności ;-)


W piątek aby mieć lepsze światło wieczorną porą jechaliśmy równolegle. W drugą stronę koncepcja była inna, więc złączeni liną wracaliśmy do domu. Podróż rzeczywiście obfitowała w ciekawe doświadczenia. Najfajniejsze było to, że z tylnego siedzenia kierowałem naszym dwumotorowym składem.

Pozdr.,

Jeż


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 5:58 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
Ha Ha Ha czyli wszystko po staremu :)!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 6:16 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 7:40 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Piaseczno
Dotarłem do domu i ja. Dzięki serdeczne i do zobaczenia jak najszybciej ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 7:23 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Myśmy troszkę pojeździli po Jurze. Dotarliśmy do domu już po zmroku.
Impreza jak zwykle przednia, dzięki wszystkim za wspólną zabawę :)

Wrzucajcie zdjęcia ... :)

Szczególne podziękowania dla Mario i Dominika za organizacje i że się chciało


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 11:41 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
Ja też Wam bardzo dziękuję, a cieszę się że mogłem w realu Was zobaczyć, jak zwykle na zlotach.
Mam nadzieję, że wybór ośrodka i forma zlotu Wam pasowała, nie wiem jak wypadło śniadanie (spałem w domu w Częstochowie). Trasa była pewnym kompromisem, myślę że była bardziej ADV niż OFF.

Mam znowu pewne przemyślenia nt. naszych zlotów (szkoda że dopry nie było), może następnym razem tak: zlot wędrowny, w piątek gdzieś kemping, namiot lub domek, w sobotę dwie trasy (jedna krótka OFF - bo widzę że w tym kierunku idziemy, druga ON), a wieczorem all inclusive, hotel z basenem, dziwki na rurze, palenie gumy itp. Przedpłaty/zaliczki/zadatki, najlepiej kartą. Na bogato.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 2:33 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 3:38 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Kraków
Dziękuję za świetne spotkanie z ludźmi i terenem :)
Naprawdę obudziliście mnie znacznie :wink:
Na długo zapamiętam rozmowę z Lodówą czy pożegnanie Motorówki :D

spozo napisał(a):
Wrzucajcie zdjęcia ... :)

Ja mam tylko kilka fotek i to mało wieloosobowych
3 z własnego dojazdu
[ img ]
[ img ]
las który był nie do przejechania moim sprzętem
[ img ]
Na trasie zlotowej na szybko stworzoną dwuosobową grupą z Apexem przejechaliśmy interesującymi odcinkami.
[ img ]
To na tej pieszej ścieżce uderzyłem butem w schowany w trawie beton co utrudniło mi trochę pokonanie kolejnych 250km głównie terenem i pierwszej nocy miałem tylko duży palec z fioletowym siniorem ale po powrocie do domu spuchło już pół stopy a na palcu urósł pęcherz no ale dzięki dobremu butowi kontuzja nie była na tyle dotkliwa żeby popsuć jazdę 8)
[ img ]
[ img ]
Dziękuję mu że jakoś ze mną wytrzymał, jednemu i drugiemu :wink:
[ img ]
[ img ]
Po zmianie zdawczej z 15 na 14 XLka jeździła już po piaskowni na trójce ale tylko po równym.
[ img ]
[ img ]
[ img ]
Potem dołączyliśmy do grupy Dominika
[ img ]
żeby zobaczyć jak LC8 nie podjechało :mrgreen:
[ img ]
W tej jeździe najbardziej mię się podobało że mając przeanalizowałem oficjalną trasę pod koniec zagadywałem do Dominika "No to już nic ciekawego nie będzie" "To były ostatnie odcinki" zawsze usłyszałem z uśmieszkiem Nie, nie... :D
Dziękuję za świetną jazdę :D
[ img ]
Bardzo nam wyszedł też z LewarZofią offowy powrót do domów :D
Choć mój tylny hamulec przekształcił się w kolejowy hamulec bezpieczeństwa tzn po użyciu konduktor musiał się się do niego udać i go odhamować. No i trzy razy spotkaliśmy na niej tą samą Osę :wink: i jeszcze ku zdziwieniu
spozo napisał(a):
Myśmy troszkę pojeździli po Jurze.

[ img ]

JEZ_ROVER napisał(a):
W drugą stronę koncepcja była inna, więc złączeni liną wracaliśmy do domu. Podróż rzeczywiście obfitowała w ciekawe doświadczenia. Najfajniejsze było to, że z tylnego siedzenia kierowałem naszym dwumotorowym składem.
Ja też pierwszy raz doświadczyłem holowania i zaskakujące jest to że tak naprawdę to motocykl ciągnięty prowadzi...

Na wyjazdy zabierajcie zapasową świecę i klucz do niej bez tego mimo chęci nie uda się wam pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 8:12 pm 
Świeżak

Dołączył(a): N maja 11, 2014 9:37 pm
Posty: 2
Drodzy Forumowicze !

Dopiero ochłonęliśmy po " Orzepptreffen " i pragniemy Wam Wszystkim serdecznie podziękować za organizacje, poświęcony czas, każdą rozmowę dłuższą i krótszą, za prezenty dla Pauli i Maxa ( Paula płakała ze wzruszenia ze o nich pamiętaliście zanim jeszcze zobaczyła co dostała a Max na krok nie odstępuje swojej nowej kolekcji LEGo) , każdemu kto pojawił się osobiście i tym którzy byli z nami myślami……a najbardziej DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA TO ŻE PAMIĘTACIE O DANIELU…. Dla wielu z Was był to "Orzep" -gaduła kompan przyjaciel, dla Nas "Danko" mąż, ojciec, syn i brat… Jedno jest pewne był i pozostanie na zawsze MOTOCYKLISTĄ, i pewnie nie tylko nam zrobiliście tym Zlotem wielką radość…. Chyba nie byliśmy świadomi jak wielu z Was lubiło i szanowało Orzepa


Jeszcze raz serdeczne "DZIĘKI" dla wszystkich Braci I Sióstr Motocyklistów

"Orzep" na zawsze w naszej pamięci i w sercach naszych ….

Renata z dziećmi i "Orzepową" Familią


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 9:17 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1441
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
oto kilka fot ze zlotu poświęconego pamięci Daniela,
slaby ze mnie fotograf , ale mam nadzieje że inni tez wrzucą tu swoje zdjęcia i te moje będą częścią sporej galerii

w Piątek przed zlotem przyjechaliśmy grupą leszczyńsko-gostyńsko-rawicko- trzebnicko- lubuską na cmentarz aby zapalić znicz i chwilą ciszy uczcić pamięć Orzepa
[ img ]

dalej trochę jechaliśmy, trochę leżeliśmy, i trochę jedliśmy

[ img ]

[ img ]


na miejscu przywitała nas już liczna grupa z Miloredem na czele więc tez postanowiliśmy zostać
Młodymi JUNGAMI :D :D :D

[ img ]


dalej sytuacja jak to mówi nie obecny Louis rozwijała się bardzo dynamicznie i po chwili nasz domek wyglądał jak miejsce rzeżni w ubojni
[ img ]
[ img ]
zdjęć z poranka nie będę umieszczał, widok nie był porywający,
ale powoli grupami wyjechali wszyscy na tresę
pierwszy popas naszej grupy ruiny zamku w Siewierzu
[ img ]

[ img ]

dalej mieliśmy rozmaite piaskownice, kamieniołomy ,kamieniste drogi, słynny mostek, który przejechaliśmy z marszu i fot brak

[ img ]

[ img ]

[ img ]

na trasie dołączył do nas zwycięzca GS TROPHY 2014 jego wysokośc celebyta DIOBEŁ 666
w piknej kapocie i portkach o bemiarzy, o dziwo na lc4 na powitanie od razu wywalił go na glebę
co bardzo podniosło nas na duchu że może jakimś cudem nie jest w formie i damy rade utrzymać jego tepo, tu na focie z kompanem od hołd Fabianem
[ img ]

potem Dominik cały czas stopniował napięcie jazda i woził nas po dużych piaskownicach kamieniołomach gdzie Tezla i Jakub szybko uwiecznili moja nieporadność na podjeżdzie
oraz uprzedzę przyszłych szyderców i znakomitych prześmiewców tego foruma
zepsuł mi się wysprzęglik w pięknej maszynie jaka jest niewątpliwie Ktm 990 adv
w 20 min uporałem się z problemem i dojechałem cało do domu

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

na koniec dwa zdjecia sobotniej kolacji, tylko dwa bo wzruszenie podczas wręczania dzieciom Daniela upominków od LUDZI ADV nie pozwoliła mi na trzymanie w reku aparatu, zreszta i tak bym ich nie pokazal....

wiem jedno Orzep był nietuzinkowym raiderem za którym stoi wspaniała żona z dziećmi i wielkie grono przyjaciół którym bardzo dziękuje że moglem ich poznać i że przyjechali tak liczna grupą
[ img ]

[ img ]


na koniec slowa pochwały dla Dominika i Maria którzy to zorganizowali, Panowie naprwde super robotę tu wykonaliście
pozdro i do zobaczenia na wiosnę ?????? P

PODLASKIEEEEEE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 9:57 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N mar 24, 2013 3:42 pm
Posty: 323
Tezla napisał(a):

JEZ_ROVER napisał(a):
W drugą stronę koncepcja była inna, więc złączeni liną wracaliśmy do domu. Podróż rzeczywiście obfitowała w ciekawe doświadczenia. Najfajniejsze było to, że z tylnego siedzenia kierowałem naszym dwumotorowym składem.
Ja też pierwszy raz doświadczyłem holowania i zaskakujące jest to że tak naprawdę to motocykl ciągnięty prowadzi...

Na wyjazdy zabierajcie zapasową świecę i klucz do niej bez tego mimo chęci nie uda się wam pomóc.


Tezla -> masz rację! tylko jakie te świece zabrać? żeby wiesz, romantycznie było... wino, kolacja i oczywiście świece :lol:
A tak na poważnie, to masz rację !! :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 10:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 10:08 pm
Posty: 2039
Lokalizacja: S-ec
Tezla -> masz rację! tylko jakie te świece zabrać? żeby wiesz, romantycznie było... wino, kolacja i oczywiście świece :lol: [/quote]


no zapachowe, oczywiscie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Pn paź 13, 2014 10:38 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 3:38 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Kraków
Czerwone będą wystarczająco romantyczne
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Wt paź 14, 2014 8:36 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 3:07 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Okolice KRK
A czy ktoś zauważył, że był to również zlot szczególny z innego powodu? Pierwszy raz NIE BYŁO PRZEŁĘCZÓWKI !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LI
PostNapisane: Wt paź 14, 2014 8:38 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2011 7:50 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Gostyń
lewar131 napisał(a):
A czy ktoś zauważył, że był to również zlot szczególny z innego powodu? Pierwszy raz NIE BYŁO PRZEŁĘCZÓWKI !


nie było nie było a dlaczego ??
nie wzięliśmy garnka do jej przygotowania !!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 13   [ Posty: 187 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL