Teraz jest So kwi 27, 2024 6:54 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 98 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 4:54 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
Dudo od dziś zyskałeś nowego lepszego kolegę Gołębia i jak sądzę kilku wrogów:) tak trzymaj i jak by co 1,8 w górę :)!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 5:37 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 9:54 am
Posty: 408
Lokalizacja: Gostyń - Śląsk
dudopl napisał(a):
a ja mam prośbę do wszystkich malkontentów c....t co ich nie było i głos zabierają, just shut the fuck up !!!

Nie byłeś, nie komentuj. Gołąb to grzeczniej powiedział, ja nie potrafię. Jadanym się mega podobało innym nie, a trzeci głos zabierają zwłaszcza Ci co ich nie było. WTF !!! Dopra penie chciał dać do myślenia tym co byli, żeby byli spokojniejsi, a nie tym co ich nie było pole do popisu i błyśnięciem intelektem.


dobrze prawi ... czytać się już tego powoli nie da :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 6:51 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Teraz to ja nic nie kumam chyba.. z tego co mi się wydaje....narzekali jedynie Ci c byli w tym wątku, Ci co nie byli.. w tym ja zastanawiamy się nad przyszłymi zlotami jak je uatrakcyjnić... więc że tak zacytuję przedmówcę WTF?

w czym problem.? mówić wprost bez ogródek.. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:01 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Ex1 nie chodzi mi o nowe pomysły na kolejny zlot, bo to się chwali
Niestety jest też kilku kolegów którzy komentowali negatywnie zlot jesienny, a jakoś ich nie widziałem na zlocie i tu trzeba powiedzieć WTF !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:21 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
dudopl napisał(a):
Niestety jest też kilku kolegów którzy komentowali negatywnie zlot jesienny, a jakoś ich nie widziałem na zlocie i tu trzeba powiedzieć WTF !!

Tu chodzi o komentarz w jakim kierunku zmierzają zloty ADVRider od jakiegoś czasu. Moja opinia o jesiennym X edycji tylko potwierdza to co inni myślą, niewielu ma odwagę napisać. Także Dudo, uszanuj to proszę, że ktoś może mieć inne zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:38 am 
Aktywny

Dołączył(a): N cze 21, 2009 8:03 am
Posty: 115
Lokalizacja: Łódź
czyli teraz będą spotkania dla niepalących zakonnic po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub za zaproszeniem w małym gronie , bo reszta nie umie się zachować jak przystało na wzorowego ADV czy dobrze to odebrałem ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:44 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
nie bylem ale skomentuje. przestalem wlasnie jezdzic na zloty z podobnych powodow
bylem wspolorganizatorem pierwszego. bylo inaczej - nie bylo crossow bo byl to zlot podroznikow

zrobilbym zasady - na zloty ADVrider.pl przyjezdzamy na wlasnych kolach
i ekwipunkiem do spania (jak w podróży) - jak podrozujesz na crossie po swiecie to ok
ale napewno go nie zatapiasz i pedzisz na zlamanie karku pokazujac kolegom jakie masz jaja (2 nogi zlamane na przedostatnim zlocie) 5 tys. km od domu bo tam juz Cie na to nie stac

sa 2 trasy: po asfalcie i terenie jakim sie objezdza swiat dookola a nie crossowym
czyli po drogach takich czy innych bo motocykl to nie ciagnik do orania pol
wieczorem spotkanie podroznikow w swietlicy: ze slajdami i filmami
a po ognisko z baranem i piwem. motocykle po godz. 20/21 nie odpalamy

itd. za rok bedzie XI zlot, moge zrobić powtórke pierwszego
albo robcie 2 zloty ADV i ADV cross


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:52 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
AdvHP2rider napisał(a):
albo robcie 2 zloty ADV i ADV cross
Koniecznie w różnych terminach, żeby wszyscy mogli zaliczyc oba ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Odp: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 7:56 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Uczestniczę na zlotach ADV prawie na wszystkich i tak jak na pozostałych z wielką radością zobaczyłem znajome mordy, a i nowe poznałem. Przy ognisku opowieści było bez liku. I zarówno o motocyklach, podrożach, jak i bardziej życiowych. Szaszłyki były, choć faktycznie trzeba było za nimi troszkę pobiegać i pilnować by się załapać.
Fakt emocje niektórych poniosły, zapewne dlatego, że odbyły się przy dużym aplauzie dużej części uczestników.

Podsumowując, brawa dla organizatorów, że podjęli się organizacji i stworzyli widokową trasę. W niedzielny poranek podczas wyjazdu, wszyscy z którymi się zegnalem byli zadowoleni. Po powyższych wpisach wnioskuje, że tylko Dopra był niezadowolony i nieobecni.

Ps. Formuła zlotu polegająca na pokonaniu trasy z wszystkimi bambetlami i dwa różne miejsca noclegów mi jak najbardziej odpowiadają.

Zadowolony spozo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 8:02 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Panowie ale dziury w podłodze nie zrobił kross tylko naprawdę ciekawie przerobione BMW :/ i szkoda gdyby go tam nie było. Właściwie z definicji nie widziałem tam żadnego krossa no moża poza super husabergiem którego wszyscy podziwiali a jeden szatan nawet mocno ujeżdżał.

Jak znajdzie się organizator kolejnego zlotu to on przecież podejmuje decyzję odnośnie trasy i przebiegu zlotu, nic nie stoi na przeszkodzie żeby wytyczyć trasę mało zlotową i zarządzić ognisko i projektor , to tylko od tego kogoś zależy. Wtedy powstanie wątek że komuś offu brakowało - i bardzo dobrze.

Przecież wszystkie zloty nie muszą być takie same. Adminie, Mario, skąd będziecie wiedzieć czy kolejny zlot np za rok będzie wam odpowiadał skoro z góry zakładacie że "to już nie to samo i buuu".
Żeby to stwierdzić trzeba się na zlocie pojawić a was nie było. I będę bronił tego zlotu bo poza ryciem czy małą dyskoteką był spokój i dwie noce siedzenia przy ognisku. Ci co siedzieli i nie mają ochotę się wypowiadać wiedzą że było sympatycznie, rozmowy, żarty ziemniaczki itd.
Ci co nie siedzieli albo ich nie było, będą gadać tylko o tych incydentach.
Takie typowie pier**** o niczym jak o Bieleckim i warunkach na 8000 metrów w zimie...

Oczywiście super że Dopra wyraził swoje zdanie bo po to jest forum żeby opinie wyrażać.

Byłem już na 4 zlotach ADV a przeszłości na 3 zlotach "motocyklowych". I moim skromnym zdaniem delikatnie mówiąc zlot ADV przy tych drugich wygląda jak posiedzenie rady ministrów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 8:05 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 10:08 pm
Posty: 2039
Lokalizacja: S-ec
a co Wy sie Qrwa czepiacie krosów, akurat Ci którzy nimi przyjechali nalezeli do tych spokojnych, przez grzeczność nie napiszę właściciele jakiej marki robili najwieksza zadyme :wink:


PS Jak komus nie pasuje formula nie musi jezdzic lub jesli ktos ma pretensje do organizacji i formuly niech sam cos zorganizuje.

Jesli chodzi zas o zakaz przyjezdzania z lawetami uwazam ze Gołąbia i Ize Rescue Team ten zakaz nie powinien obowiazywac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 10:31 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
skoro poszły odpowiedzi to teraz jaaa :D

spotkania zlotowe traktuje bardziej jako spotkanie znajomych to już mój 6 zlot ADV.
z dużą grupą ludzi po prostu lubię się spotkać 2 x do roku, i to głównie jest powodem dla którego jadę.
co do samego zlotu,
Najważniejsze: w sobotę przyjechał Dominik i po krótkiej przemowie uczciliśmy minutą ciszy
pamięć WIEŚKA TDM.

Dopra wyraził swoje zdanie i ma do tego słuszne prawo,
ja podszedłbym do tego jednak z większym luzem, bo inaczej staniemy sie bandĄ zgorzkniałych smutnych ludzi czekających na zerowanie licznika.
oczywiście tez nie lubię jeżeli ktoś o północy katuje swój silnik, bo to zarzynanie swojego partnera w podrózy, rozmowy przy ognisku były i bardzo wesołe ,dowiedziałem się kilku ciekawych żeczy,
- jestem fotograficznym analfabętą po wykładzie Duda (dzieki Dudo) albo inaczej posiadaczem aparatu :lol:
- kilka osób wyraziła chęć wymarszu na pielgrzymkę pod warunkiem że ja niosę głośnik
- Motorówka opowiadała o swoich przygodach . i co mnie zaciekawiło, jak sobie dawała radę z takim wielkim gejesem
- Wolly też siedział do końca i gość zawsze na fajne i celne uwagi
- Grigori jak zwykle zajmował się kociołkiem razem z Lokim i cała ekipą ja im pomagałem tylko mieszać przełeczówkę chochelką, ale tak mi sie zakręciło w głowie od tego mieszania że o 3 poszedłem spać
-Rumpel ma podwójna osobowość , raz siedział przy ognisku a raz przy stole z ekipą od sziszy,
w sobotę rano dał mi swoją nawigacje stwierdzając że ma całą trasę w głowie :shock: :shock: :shock: , co skutkowało że musiałem poprowadzić grupę przy znacznej pomocy Spoza na co drugim skrzyżowaniu :D :D
- Swir teamy bawili śię w swoim stylu, ale to też element całości zlotowej, i jak zauważyłem to, po wjeżdzie Motomirka do stodoły (nie używał bym słowa bar ) wszyscy dzielnie wznosili okrzyki palimy gumę, no może nie wszyscy ale 95%
-Kowal z Barbarą zapraszali na szalone eskapady po wschodzie, i tuż przed samym wyjazdem zaszczycili swoją obecnością grono ADV.
-Spozo obstawiał wszystkim wyroby tytoniowe, za co mu dziękuję, że jako jeden z niewielu dba o ciągłość mojego zatrudnienia w tej branży
- Golfik razem z niektórymi z Braniewa mieli chęć schować mojego Kacika w głębokim boru , ale stwierdzili że się żle prowadzi i jest za wysoki, więc wzieli gejesy Achuma i Yacha
rano pięknie im kufry lśniły w wąwozie.
- razem z ekipą Lewara well podnośnika opowiedzieliśmy kilka kawałow, przy spożywaniu trunków z aluminium co znacznie rozlużniło napięcie przed eventowa kolacją
-Gołąb z Izeczką byli jak zawsze w centrum uwagi , a to wożąc innych na lawetach , a to częstując innych trunkami rodem z Podlasia , a to pokazując blade miejsca na swoim ciele yyyy Uwaga TYLKO GOŁĄB , szkoda.
-Achum wdał się w polemiki z właścicielami ośrodka , a ja stojąc za nim trzymałem jak mogłem jego rację, na pytanie gdzie jest jakieś jedzenie , ten mniejszy operator od grila powiedział że zjedli ci co siedzą pod namiotami ogrodowymi , a on nie będzie latał od namiotu do namiotu i wołał wszystkich na kolację :? :? :?
- w sobotę przybyli tak jak obiecali Fabian i jeden z głównych raiderów Diabeł666. Fabian opowiedział mi o swoim zawodzie , i planach na przyszłość, a Diablisko o wyprawie na regiment i o tym że na Piothrusa nie da złego słowa powiedzieć, a sam REGIMENT to rzeżnia w ubojni.
-nad ranem Pani ogarniała wszysto po sobotnim evencie i oznajmiła smutnym tonem, że jest jej przykro że nie smakowało nam jedzenie, co wprowadziło konsternację w naszych szeregach , na co Yachu jak mogło nam smakować cos czego było tak mało , po prostu nie zdążyłem w locie złapać smaku tego jadła :lol: :lol: .
- aa mieliśmy też wspaniałe Tipi własności Gompki który oferował nocleg za free, i wygrał klasyfikację na największy namiot ,a oto podium
1. Gompka
2. Diabeł666 i Fabian
3. chyba ja

tak więc generalnie nie było tak beznadziejnie przynajmniej według mojej osoby. ja tam czekam na wiosnę obojętnie w jakim wydaniu.
oczywiście dużo ciekawych rozmów mi umknelo z powodu zmęczeniea po trasie na zlot i części zotowej,
pozdrawiam i więcej luzu .


Ostatnio edytowano Śr wrz 25, 2013 11:04 am przez maro71, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 10:52 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Ejjj, coś Ci się tentego, Wolo nie było :P :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 11:05 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
dzieki Kuba faktycznie pomyłiło mnie sie oczywiście Wolly ze miasta Łódż
nocował z nami w domku na kaszebach
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: X Zlot im. Wieśka TDM - moje przemyślenia i opinia
PostNapisane: Śr wrz 25, 2013 1:47 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt paź 06, 2009 1:10 am
Posty: 369
Lokalizacja: Wrocek
Zazwyczaj nie zabieram głosu w takim biciu piany, ale….. :evil:
Mimo, że przyjechałam na dużym motocyklu (baaardzo dużym) :wink: i spałam w małym namiocie (baaardzo małym), :lol: mało jadłam – ale to akurat nazwa miejsca tłumaczy „Mało Jadła” :lol: i umiarkowanie piłam, mam odczucie, że zaraz ktoś napisze, że jednak nie spełniam warunków na prawdziwego adwenczera,
…za mało podróżuję, za słabo jeżdżę, przyjechałam za małym motocyklem, mam kask zbyt crossowy/szosowy do moto enduro, nie przyjechałam offem z zawiązanymi oczami, a w ogóle to jestem babą i na pewno mniej się znam na prawdziwej przygodzie, i na pewno nie rozumiem IDEI zlotu ADV.
Czy jeśli jestem z forum ADV, podróżuję motocyklem po świecie, a na zlot przyjadę swoim najmniejszym endurkiem, to co ?
Nie jestem już tak samo wartościową dla Was osobą jakbym przyjechała na dużym moto?
A jeśli przywiozę go sobie karetą , bo się najeździłam przez sezon po dziurki w nosie/ albo duży się zepsuł/ albo miałam ciężki tydzień i chce pojeździć tylko na miejscu to co ?
Nie jestem adwenczerem? Przestańcie wymyślać ograniczenia, chyba, że chodzi o to aby postawić jak najwięcej warunków ograniczających a potem być najlepszym w tym ściśle wyselekcjonowanym gronie. Chcemy się spotkać, cieszyć ze spotkania, dobrze się bawić, jeździć, opowiadać o podróżach, planować nowe, wymieniać doświadczeniami… to róbmy to.
Ps.1. Bawiłam się super, cieszyło mnie to,że mogłam Was zobaczyć/poznać :D
Ps.2 Rumpel dzięki za zdobycie (wyrwanie go komuś :lol: ) szaszłyczka (szt 1)
Ps.2 Nie przyjeżdżajcie lawetami……. A potem, ….. moto się zepsuło, czyja ta laweta i czy może pojechać i pomóc
Ps.3. Czy gogle do kasku będą zakazane jako zbyt crossowe? :roll:

pozdrawiam serdecznie Roomyanek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 98 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 131 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL