Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:09 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 17   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Cz gru 27, 2012 11:38 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 29, 2012 1:28 pm
Posty: 306
Lokalizacja: ŁODŹ
Panowie mam pytanie czy przy zmainie wysprzęglika na OBERON muszę zamówić też set montażowy ? Czy tylko sam wysprzęglik ? różniaca 200 pln dlatego pytam . Na Ebay są do wyboru 2 rozwiązania . Amoże ma ktoś do przedania taki alboe pomysła na wspólne zamównienie i paczke ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 1:09 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 3:42 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków
Otoz to - rodzinny piknik mastodontow. Poki jeszcze sa. Duze swinki czasem potrzebuja wlasnego zakątka z blotem

Sorry Vinnetou


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 9:37 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Ja zamówiłem sam wysprzęglik ... nic nie potrzeba więcej ... jak połakomisz się na pomarańczowy jak ja ... ze zdziwieniem stwierdzisz , że po dwóch miesiącach wygląda jakby zlał się na niego rudy kocur :oops: nawet miałem plan żeby go reklamować ... ale jak mam tlumaczyć Angielskim patałachom że nie umieją oksydować :lol: napiszą że myłem pewnie wodą i dlatego zeszło , to że obok jest inny element , który nadal jest w racing orange nie będzie argumentem ... ale po za tym że rzygam jak na niego patrzę ... jest OK
Ale jaki to ma związek z tematem ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 11:47 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 29, 2012 1:28 pm
Posty: 306
Lokalizacja: ŁODŹ
PIOTHRUS napisał(a):
Ja zamówiłem sam wysprzęglik ... nic nie potrzeba więcej ... jak połakomisz się na pomarańczowy jak ja ... ze zdziwieniem stwierdzisz , że po dwóch miesiącach wygląda jakby zlał się na niego rudy kocur :oops: nawet miałem plan żeby go reklamować ... ale jak mam tlumaczyć Angielskim patałachom że nie umieją oksydować :lol: napiszą że myłem pewnie wodą i dlatego zeszło , to że obok jest inny element , który nadal jest w racing orange nie będzie argumentem ... ale po za tym że rzygam jak na niego patrzę ... jest OK
Ale jaki to ma związek z tematem ?


Jadąc w Karpaty i nie mając doświadczenia z dużym dzikiem nie chce utknąć z powodu takiej awarii . Tak jak radził EX zamówiłem już fajną krótką szybe Moose Racing Windscreen - 5 :) mam tylko nadzieje że dopłynie ze stanów w całości . Faktycznie na mojej turustycznej na szutrzach i wąskiej leslnej drodze kiepsko się jechało . zastanawiam się wciaż czy na kufry są dobrym pomysłam rolka chyba zda się lepiej no chyba że boczne i rolka . w 690 ma Loopa Coyota i powiem szczerze że jest to bardzo fajna sprawa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So gru 29, 2012 12:27 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
No, to właśnie weź go na ten wyjazd, większość z nas zapewne poleci z rogalami, Kufry odpadają, sakwy i rolki jakotako, GL czy rogal wypada tutaj najlepiej. W końcu jedziemy w góry :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So gru 29, 2012 8:15 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 29, 2012 1:28 pm
Posty: 306
Lokalizacja: ŁODŹ
ex1 napisał(a):
No, to właśnie weź go na ten wyjazd, większość z nas zapewne poleci z rogalami, Kufry odpadają, sakwy i rolki jakotako, GL czy rogal wypada tutaj najlepiej. W końcu jedziemy w góry :)


Dlatego KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA :) uczyć się człowiek musi na doświadczeniach mądrych ludzi bo swoje błędy czasami za dużo kosztują :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Cz sty 03, 2013 5:56 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 3:42 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków
Ja biore mala rolke Wolfmana albo taki inny ich wynalazek - 12 litrowy worek. Co ma byc wziete - wejdzie. Do tego plecak kriega - jest wygodny i nie krepuje ruchow. No i do niego idzie camelback.

Musze jeszcze wyczaic gdzie wpakowac ekstra butelki mineralnej - ostatnio wszystkie ktore wzialem - zgubilem po drodze. A ekipa ze mnie za to nalewala


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Cz sty 03, 2013 6:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
12L to mało, jeżeli planujemy robić trasę i spać w namiotach. ja Biorę rogala BIG Rally (20L) plus dwie torby PLUS 5L, razem 30L bagażu. lub w drugiej opcji wezmę rogala 30L. Plecaki moim zdaniem tak jak i tankbagi odpadają w dużej większości. no chyba że mówimy o typowym camelbagu, lekkim i jedynie na wodę, lub małym tankbagu enduro. Dętki biorę na przedni błotnik. narzędzia pod siedzenie. namiot jeden na 2. letni lub jesienny śpiwór oraz matę pompującą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 7:33 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 3:42 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków
Kurde - wlasnie, namioty. Mozemy sie umowic kto bierze, ograniczymy ciezar wszystkiego. Spokojnie 1 namiot na dwa ludki bedzie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 8:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
stellars napisał(a):
Kurde - wlasnie, namioty. Mozemy sie umowic kto bierze, ograniczymy ciezar wszystkiego. Spokojnie 1 namiot na dwa ludki bedzie


no tak dokładnie :)
jeden bierze namiot, drugi dętki oraz kuchnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Wt sty 08, 2013 1:49 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lut 03, 2008 11:16 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Do licha pojechałbym z Wami ale jestem chyba za mało doświadczony w takim terenie. Mój BIG pewnie dałby radę w przeciwieństwie do mnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Wt sty 08, 2013 2:21 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Ćwicz , jeszcze czasu dużo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Wt sty 08, 2013 2:32 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lut 03, 2008 11:16 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Wiśta wio łatwo powiedzieć :) A tak na serio to nie mam innego wyjścia, wczesną wiosną ruszam w teren a teraz może jakaś siłownia by się przydała :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Wt sty 08, 2013 9:42 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Ćwiczyć,ćwiczyć... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: Pn mar 24, 2014 10:18 am 
Aktywny

Dołączył(a): N mar 28, 2010 6:06 am
Posty: 165
megakura napisał(a):
moi sasiedzi sa fanami 4x4, w przyszla majowke trzeci raz z rzedu beda uczestniczyc w imprezie "karpacki kordon" odbywajacej sie na ukrainie. rozmawialem z nimi sporo nt. warunkow, widzialem pare filmow z tego wyjazdu - teren do opanowania duzym GS`em(tak mi sie przynajmniej wydaje),
Nie ma pojecia jak bedzie sie ukladac wspolpraca moto/4x4, jezeli bedzie kiepawo, lece swoja droga. wyjazd bezcisnieniowy, na luzie, maksymalna zabawa, zero spinania.


No to tajemnica sie juz wyjasnila- z Twoimi sasiadami bylem kilka razy na ukrainie autami 4x4. Trasy, ktore tam przejezdzamy sa niemozliwe do przejechania bmw 1150( dla 99%kierownikow)
Ja tymi samymi trasami jezdzilem enduro(drz 400) czasami jest wiekszy problem zrobic kamienisty podjazd motocyklem, niz autem 4x4. Czasami jest odwrotnie, zwlaszcza, omijanie blota i jakis wiekszych przezkod. Motocykl przejedzie bokiem,a auto musi sie ciagnac na wyciagarce.
Nawet jazda w grupie motocykle + quady to czesto problem( w rumuni na motocyklach zjezdzalismy do doliny bez problemow, a quady jadace zs nami zaliczyly rolowanie). Motocykl zdecydowanie najlepiej pokonuje trawersy.


No i ten "podjazd smierci" na Poloninie Krasnej. Tylko RROLEK go podjezdza bez problemow, mysmy probowali ze znajomymi i za kazdym razme porazka, trzeba bylo te kilka metrow motocykle wepchac do gory.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 17   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL