Teraz jest Pt maja 10, 2024 5:26 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 17   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 10:24 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
dopra napisał(a):
...., proponuję zaplanowanie 4 dni (czwartek-niedziela), miejsce w ośrodku, wykorzystanie śladów kolegów co jechali tam dużymi sprzętami.....

Od razu organizuję alternatywną ekipę chcącą spać w górach przy ognisku 8) - zwykle nie po to jadę w góry by potem w agroturystyce kimać, spotkamy się rano w wyznaczonym miejscu - lub my tam już obóz wieczorem rozbijemy :).
kulka napisał(a):
mirek , to powiedz mi co ja mam? moto zaliczane do dużych i ciężkich (nie dla mnie) a singielek ...

Się przejmujesz, mojego wcale nie wymienili - ale co tam mam litra i dwa garki to się załapię może ;)
Zrobimy SofTeam mięczaków na niewiadomo czym... :lol:
rumpel napisał(a):
... a ja jak to czytam to mam wrażenie, że co poniektórzy mają krótkie fiutki i próbują tutaj coś udowodnić innym, że jest inaczej :mrgreen: czy w tym wszystkim nie chodzi o dobry fun?

No sam nie wiem co o tym sądzić, osobiście nabieram dystansu :)
dopra napisał(a):
...
nie chodzi o fiutki, tylko o porównywalne szanse. Dlaczego 125 nie ścigają się na torze z 1000?? bo to są RÓŻNE klasy, tu to samo. po co mam się wkurzać, że Wy na liściach przejeżdżacie nasze ogromne przeszkody na luzaku. a jak będę widział, że inni tak samo muszą walczyć z nimi jak ja, to dopiero jest przyjemnie, szczególnie wieczorem, przy ognisku i piwku.............

E... z tymi szansami to nie wiem czemu się tak przyczepiliście, ja mam hamulec bębnowy z tyłu, silnik chłodzony powietrzem i tylko 60 kucy i idąc tropem szans, to mam porównywać się z nowymi LC8 ?
Na szczęście nie czuję takiego ciśnienia ani potrzeby i dla tego tak jak pisałem wyżej sugerowałem od razu podział na ekipy a wtedy i tak wszystko jedno czy leci sobie ekipa lc4 z XT np razem i nie rozumiem w czym tu taki straszny problem i potrzeba równania szans.
To jakaś paranoja moim zdaniem, ale skoro jest taka wola to może musicie wprowadzić te wszystkie kategorie i ograniczenia i rzeczywiście zrobić taki wyjazd - ja się wybiorę bez ciśnienia - może kilka osób się dołączy, przecież nie jest powiedziane że to musi być jedna impreza - tym bardziej skoro część na starcie ma zostać wykluczona bo mają inna pojemność silnika.
ex1 napisał(a):
Panowie spokojnie... nie chodzi tutaj o dyskryminację, ... tyle że ja choć raz naprawdę chciałbym polatać z równymi sobie.

No to przynajmniej już wiadomo że wszystkie GSy lecą osobno - bo na pewno to nie będzie równa jazda z LC8 SE :lol: no może poza HP.

PS. a tak w ogóle to ciekawe ile osób stawi się na wyjazd zapakowani - potem znając życie połowa nie będzie miała urlopu, cześć będzie na wyjeździe z rodziną a jeszcze inny urodziny dziadka 8)


Ostatnio edytowano So lis 24, 2012 12:03 pm przez mirek-PD, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 10:42 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Panowie Spokojnie,
masakra jakś powstała , to jest lużny temat, wszyscy możemy pojechać razem , ja tu nie widzę żadnego problemu ze ktoś leci innym moto.
wyznaczy sie date , ktos rzuci miejscowke ogolny zarys wyjazdu i tyle .
lista otwarta i jedziemy,
ty muszę przyznać rację PIOTHRUSOWI wszystko przez brak słońca.

ale przynajmniej jest gorący temat,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 11:34 am 
Aktywny

Dołączył(a): N cze 21, 2009 8:03 am
Posty: 115
Lokalizacja: Łódź
czytam , i nie za bardzo wiem o co chodzi , ten rok był wyjątkowo suchy i może co niektórym wydaje się że tak będzie zawsze nawet jak się wjedzie to pewnie będzie gorzej ze zjechaniem z drugiej strony ,góry tak maja ,bez różnicy czy UA czy RO no chyba że chodzi o weryfikacje sprzętów co się pognie urwie zepsuje , pytanie tylko po co ? Zbytnio nie rozumiem po co motocykl turystyczny pchać np. na TARCU - można bo były tam AT ale kulisy dotarcia do szczytu znają tylko Ci co byli .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 12:10 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
maro71 napisał(a):
Panowie Spokojnie,
masakra jkaś powstała , to jest luźny temat, .... ale przynajmniej jest gorący temat,


Hehe żeby było jasne - ja na luzie sobie piszę, bez zacietrzewiania (trudne słowo) - po prostu wskazuje co moim zdaniem jest nonsensowne jeśli chodzi o "porównywanie sprzętów" itd...
Ale rozumiem też że np chłopaki na dużych katach chcą się wybrać sami i napierać gdzie dadzą radę i nie czekać na słabsze sprzęty (np takie jak mój) ani też nie być wyprzedzani przez lżejsze - nie do końca mam pomysł jak rozgryźć ten problem - jedynie osobne wyjazdy przecież nie ma sensu robić coś na siłę, lub być dla kogoś kotwicą na wyjeździe.

Na rumunie się i tak wybieram - mam już około 150 km tras wyznaczonych szutrami (część już objechana a część nowa) po połoninkach w większości itp... Myślałem że można trochę połączyć wyjazd z wyjazdem ADV.
Idę na rower się przejechać bo fajowa pogoda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 12:34 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 7:50 am
Posty: 469
Lokalizacja: nadarzyn
bardzo dobra inicjatywa może jak nie sprzedam swojego 1200 to z wami pojadę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 1:17 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
Mnie to chyba nikt nie wieźmie :cry: - Umiejętności terenowych nie mam żadnych ( a chciałabym ,chciała... )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 1:19 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
Ale mam kuchenkę benzynową ,namiot, lampkę czołówkę - nową ! i mogę zabrać zupki chińskie :D
ORZECH napisał(a):
Mnie to chyba nikt nie wieźmie :cry: - Umiejętności terenowych nie mam żadnych ( a chciałabym ,chciała... )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 1:45 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
Pewno bym się z wami wybrał, ale sprzedałem swoje ukochane ciężkie enduro...
Powodzenia! Dodam tylko że na dużym wszystko się da jeno wolniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 3:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Dominik napisał(a):
Pewno bym się z wami wybrał, ale sprzedałem swoje ukochane ciężkie enduro...
Powodzenia! Dodam tylko że na dużym wszystko się da jeno wolniej.

a jaka droga podążysz teraz,
czy na niebieską strone przejdziesz czy z nami zostaniesz,
rozumiem ze jakieś rally.
pochwal się jak już nabędziesz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 4:10 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Panowie dla jasności.... co by nie było... :)

idea powstała aby lc8-ki się wybrały razem, ja to nieco rozszerzyłem, bo w końcu racja siedzimy na forum ADV, czyli zakładać by można że motocykli do turystyki. :) a tu jak wiadomo trendy liściaste idą. więc na przekór trendom, można by taki wyjazd zrobić, ale nie tam po szuterkach latanie, ale właśnie po to aby przygód nazbierać i wyzwania sobie postawić :) dlatego też mile widziani wszyscy których interesuje taki wyjazd, spanie pod namiotami, jazda z bambetlami i walka w terenie na ciężkim enduro, lub na innym ciężkim sprzęcie :D jak kto woli może nawet na ścigu walczyć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 10:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Jeńców nie bierzemy i dobijamy rannych :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: N lis 25, 2012 10:14 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
.... i tak sobie napisaliśmy, wszyscy się poobrażali, i teraz tylko we 2 będziemy musieli jechać :D no może we 3 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: N lis 25, 2012 10:52 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
.... ja się nie obraziłem heheh. to zwykłe forumowe Polaków rozmowy hehehe,
myślę ze na zimowe wieczory fajny temat do planowania wyjazdu, a jak będzie konkretna data wyjazdu to się okaże kto jedzie, ilu chętnych, itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: N lis 25, 2012 10:57 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
pojadymy tak ;
ktmy same bo som lepsze 8)
geesy i enduroffcy ze strozami -ancfaltami :D
wscieklaki korytem :twisted:
ci co by chcieli ale boja sie ze sie osmiesza pojadom same max we dwoch coby ich nikt nie widzial najlepiej :shock:
reszta ludziow co maja w doopie takie rzeczy i cieszy ich dobra zabawa - razeeeemmm :mrgreen:

no :wink: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskusja DUŻYMI CIĘŻKIMI ENDURO w Karpaty - wiosna 2013
PostNapisane: N lis 25, 2012 11:05 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Poleciałbym trasą dla miękkich faj nikczemnego wzrostu ale obawiam się trochę samotnosci na szlaku. Z drugiej strony byłbym na mecie pierwszy w "grupie" :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 17   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL