Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garmin Zumo XT
PostNapisane: N wrz 05, 2021 7:40 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:42 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Korwinów
Używałem kilka nawigacji na Win CE oraz Androidzie oczywiście offline. Zawsze problem ze stabilnością działania , i w słońcu kompletnie nic nie widać. Pojawił się Zumo XT, zamierzam kupić , proszę o opinię jak sprawuje się w terenie i ekstremalnej eksploatacji , długich trasach i czy faktycznie działa jak w opisach, i czy faktycznie ekran jest jasny i czytelny przy dużym nasłonecznieniu. Wszyscy handlują a towar mają na obrazku , nie mogę przetestować u sprzedawcy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Garmin Zumo XT
PostNapisane: N wrz 05, 2021 10:32 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N maja 10, 2009 6:56 pm
Posty: 408
Lokalizacja: Piaseczno
tak potwierdzam, ekran jak bajki widoczny zawsze i pod każdym kątem rewelacja, w terenie nie jeździłem, do tego WiFi więc aktualizacje bez kompa.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Garmin Zumo XT
PostNapisane: N wrz 12, 2021 7:19 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 23, 2013 11:41 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Szczecin
Zumi to nawigacja drogowa, nie do offroadu. Widzi trasy w lesie ale nie poprowadzi Cię po nich niestety. Jak do offroadu to tylko Montana 700i.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Garmin Zumo XT
PostNapisane: N wrz 12, 2021 2:17 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 7:18 am
Posty: 917
Lokalizacja: Wawa- Dęblin
Radzio napisał(a):
Zumi to nawigacja drogowa, nie do offroadu. Widzi trasy w lesie ale nie poprowadzi Cię po nich niestety. Jak do offroadu to tylko Montana 700i.



Ten już nie jest taki jak seria 300 czy 500.
Normalnie ładujesz gpx i dajesz jedź do wybierając ślad. Importujesz do garmin explore jako ślad i wszystko działa jak na starych montanach pogrubiając ścieżkę śladu i nawiguje po nim. Jeździłem z tym jakoś więcej niż 100km na próbę kolegi moto. Nie poznałem możliwości urządzania na 100% ale jestem na razie gotowy wydać kasę na dwie navi, montana 700 oraz zumo XT. Na razie do mojej monterry nie mam zastrzeżeń. Ekran nie ma sobie równych, wszystko widać i zawsze, to nie telefon czy inne ... z jakimiś hukowymi aplikacjami, to ma działać zawsze i wszędzie.

Jedynym minusem i chyba najbardziej rzutującym w moim użytkowaniu jest zasilanie 5V w uchwycie motocyklowym dla Zumo XT.

Jesteś z wawy? Mam kilku znajomych którzy z tym jeżdżą, pomogą na pewno w wyborze.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL