Teraz jest środa, 17 czerwca 2026, 14:24


Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 22   [ Posty: 323 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: sobota, 17 marca 2018, 17:30 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08
Posty: 430
Lokalizacja: Radom
Szprychy jak w rowerach małolatów co na komunie dostali. :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: sobota, 17 marca 2018, 20:15 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Carlos69 napisał(a):
Szprychy jak w rowerach małolatów co na komunie dostali. :lol: :lol: :lol:

ale własnie ja nic na komunie nie dostałem i stąd po latach te fantazje :lol: :lol:
Stary - nowy - zabawkowy :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: sobota, 17 marca 2018, 20:22 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
sylwester napisał(a):
Naprawdę robi robotę - syf zbierany przez 22 lata rozpuścił w 5 minut.

https://eshop.wurth.pl/Srodek-czyszczac ... pl/PL/PLN/

i bardzo ważna czynność ..po czyszczeniu przepustnic koniecznie wykręcić i wyczyścić świece, bo cały syf przeleciał przez nie.
Miałem miesiąc wcześniej wkręcone nowe irydy i jedna po płukaniu gaźnika była okrutnie zasyfiona.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:01 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08
Posty: 430
Lokalizacja: Radom
Jak zaaplikowałeś ten preparat do czyszczenia ? Trzy zdania na temat jak przeprowadzić to czyszczenie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:28 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Carlos69 a czytałeś wątek w całości?
- zdejmujesz air box
- pod ciśnieniem lejesz preparat w gaźnik
- po kilku minutach na rozruszniku znowu lejesz i płuczesz syf
- jak odpali i przepali to jeszcze raz płuczesz syf

Na czyszczenie zużyłem całą zawartość puszki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:53 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08
Posty: 430
Lokalizacja: Radom
Dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: sobota, 23 czerwca 2018, 08:19 
Zadomowiony

Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2016, 15:53
Posty: 65
Właśnie odkryłem że moja ST 750 ma tylko 25KW w dowodzie rejestracyjnym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré
PostNapisane: wtorek, 12 maja 2026, 06:11 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47
Posty: 4
Wymieniłem olej, wyczyściłem łańcuch, wykąpałem, nakremowałem,….

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 22   [ Posty: 323 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL