| Autor |
Wiadomość |
|
Carlos69
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: sobota, 17 marca 2018, 17:30 |
|
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08 Posty: 430 Lokalizacja: Radom
|
|
Szprychy jak w rowerach małolatów co na komunie dostali. :lol: :lol: :lol:
|
|
| Góra |
|
 |
|
sylwester
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: sobota, 17 marca 2018, 20:15 |
|
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50 Posty: 1917 Lokalizacja: Kwidzyn
|
Carlos69 napisał(a): Szprychy jak w rowerach małolatów co na komunie dostali. :lol: :lol: :lol: ale własnie ja nic na komunie nie dostałem i stąd po latach te fantazje :lol: :lol: Stary - nowy - zabawkowy :mrgreen: :mrgreen:
|
|
| Góra |
|
 |
|
sylwester
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: sobota, 17 marca 2018, 20:22 |
|
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50 Posty: 1917 Lokalizacja: Kwidzyn
|
sylwester napisał(a): Naprawdę robi robotę - syf zbierany przez 22 lata rozpuścił w 5 minut. https://eshop.wurth.pl/Srodek-czyszczac ... pl/PL/PLN/i bardzo ważna czynność ..po czyszczeniu przepustnic koniecznie wykręcić i wyczyścić świece, bo cały syf przeleciał przez nie. Miałem miesiąc wcześniej wkręcone nowe irydy i jedna po płukaniu gaźnika była okrutnie zasyfiona.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Carlos69
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:01 |
|
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08 Posty: 430 Lokalizacja: Radom
|
|
Jak zaaplikowałeś ten preparat do czyszczenia ? Trzy zdania na temat jak przeprowadzić to czyszczenie ?
|
|
| Góra |
|
 |
|
sylwester
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:28 |
|
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 16:50 Posty: 1917 Lokalizacja: Kwidzyn
|
|
Carlos69 a czytałeś wątek w całości? - zdejmujesz air box - pod ciśnieniem lejesz preparat w gaźnik - po kilku minutach na rozruszniku znowu lejesz i płuczesz syf - jak odpali i przepali to jeszcze raz płuczesz syf
Na czyszczenie zużyłem całą zawartość puszki.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Carlos69
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: niedziela, 18 marca 2018, 14:53 |
|
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08 Posty: 430 Lokalizacja: Radom
|
|
| Góra |
|
 |
|
mariosend
|
Tytuł: Re: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: sobota, 23 czerwca 2018, 08:19 |
|
Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2016, 15:53 Posty: 65
|
|
Właśnie odkryłem że moja ST 750 ma tylko 25KW w dowodzie rejestracyjnym
|
|
| Góra |
|
 |
|
czareklew
|
Tytuł: Co zrobiłeś dziś dla swojej Ténéré Napisane: wtorek, 12 maja 2026, 06:11 |
|
Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47 Posty: 4
|
Wymieniłem olej, wyczyściłem łańcuch, wykąpałem, nakremowałem,…. [ img ]
|
|
| Góra |
|
 |