Teraz jest Cz maja 09, 2024 2:35 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciekawie nieciekawa historia
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 8:45 am 
Aktywny

Dołączył(a): So sty 10, 2009 2:24 am
Posty: 189
Lokalizacja: Brisbane (Australia)-Zamość
Historie znam z opowiesci i nie wiem na ile jest przebarwiona, a sytuacja wygladala mniej wiecej tak:
Koles na moto wyjechal z lasu na polane z dosc wysoka trawa. Zobaczyl samochod wystajacy z trawy i pomyslal ze pewnie parka jaks przyjechala na zabawe na lonie natury. Niewiele sie zastanawiajac stwierdzil ze zrobi im jaja i przejedzie z hukiem kolo samochodu. Rzeczywiscie parka przyjechala na robote na polanke, tyle ze zamiast sciskac sie w wozie byli poza nim dokladnie na lini gdzie koles pocinal swoim moto. Skonczylo sie jakims uszkodzeniem kregoslupa laski, orlem motocyklisty przez kierownice i z kochankiem nie pamietam co sie stalo, ale napewno jakis uraz psychiczny.
To taka troche przestroga dla innych, zeby uwazac gdzie sie smiga ;-/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 10:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Dziewczyna ode mnie z pracy miała podobną sytuaję z tym że na drodze, przechodzila z matką po pasach, auto sie zatrzymało, motocykl chciał minąć go bokiem wbil się w matkę... Obrazy uszkodzona miednica i bark. Kobieta ma 65 lat i osteoporoze. Lekarze zakładali ze nie będzie chodzić, jednak jakoś tam się porusza. Ale o kulach. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 11:01 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N kwi 06, 2008 9:00 am
Posty: 78
Lokalizacja: Gorlice
Póżniej się dziwimy, że patrzą na nas tak,a nie inaczej !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 12:29 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sie 17, 2008 5:05 pm
Posty: 413
Lokalizacja: Radom
Ja w wyskiej trawie zaliczyłem rów milioracyjny. Salto przez kierę i przez tydzień nie mogłem chodzić. Chyba najgorsza przygoda na moto. Od tamtej pory nie widzę nie jadę.

pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 1:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
jazdy polami nawet w niskiej trawie bywa ryzykowne.. kamienie dziury rowy itd...

http://www.youtube.com/watch?v=0bQ3B0H9 ... re=related

tu koleś fajnie pocina po polu na supermoto, zapewne po dobrze mu znanym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2009 2:52 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn paź 20, 2008 7:38 pm
Posty: 418
no już nie mówiąc że można spotkać brony bo rolnik pijany zapomniał wziąć

kiedyś mi się też obiło jak ktoś na coś takiego wjechał... ale nie pamiętam co się stało :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2009 3:27 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr sie 06, 2008 7:56 pm
Posty: 214
Lokalizacja: ck krakoff
pierwsza opowieść "gdzieś zasłyszana" zakrawa mi raczej na legendę miejską, ale niestety życie zna podobne przypadki... mój własny kuzyn zginął na mz-tce wieczorem na drodze, kiedy przednie koło zablokowało mu się na wystającym na jezdnię elemencie jakiejś kosiarki czy innego ustrojstwa, pozostawionej bez zabezpieczenia i oświetlenia na poboczu. było to właściwie jeszcze zanim zacząłem jeździć, więc mając ciągle w pamięci nie lubię jeździć po zmroku, a jeśli już - trzymam się raczej wewnętrznej połówki pasa...
jsz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2009 4:52 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn paź 20, 2008 7:38 pm
Posty: 418
głupot nie opowiadam a piszę "kiedyś gdzieś" bo kolo mówił mi o tym parę lat temu więc trudno powiedzieć gdzie i kiedy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 20, 2009 8:44 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
Mimo wszystko musiał to być niezapomniany seks. :)
A wracając do ciekawych lub nie - historii - wiele dzwonów to skutek kataru i zwykłego kichnięcia ( w kasku ) podczas jazdy - widziałem - nie polecam.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 20, 2009 1:32 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2931
W drodze różne dziwne rzeczy się trafiają... Mój ojciec był kiedyś nauczycielem w Lubartowie. Tam do szkoły trzeba było wjechać na dziedziniec taką bramą w budynku... Ze względu na gabaryt budynku było w tej bramie zawsze ciemno... A na środku była studzienka. Ojciec jeździł wówczas eMZetką Trophy i uczniowie zrobili mu dowcip ściągając dekiel z tej studzienki. Tropik poszedł się walić; nogi mojego ojca prawie też - do dziś ma blizny po tym wydarzeniu a to już prawie 40 lat...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 20, 2009 1:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
W temacie studzienki - przypomniał mi się przejazd nocą przez Slowację w 2004 - remont asfaltu - zebrane ok 15 - 25 cm a studzienki jak były tak zostały - gdyby nie samochód przede mną, który skasował przód byłoby mięko. ( dla utrudnienia - remont był kompletnie nieoznakowany )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 20, 2009 2:49 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So kwi 19, 2008 10:05 pm
Posty: 509
Lokalizacja: Wrocław/Dobczyce/Brzączowice
Jakis czas temu mialem podobny klops.

Zatrzymalismy sie miedzy polami w krzaczorach aby zobaczyc z mapy co dalej. Obadalem, mapa w kieszen , wrzucam jedyneczke zaczynam powoli ruszac i centralnie zanurkowalem przednim kolem do pionu... Patrze a tam taki betonowy krag do odwodnien bez dekla centralnie w krzaczorach ukryty byl... Zgroza...Jak bym cisnal normalnie na predkosci to zapewne w najlepszych okolicznosciach pisal bym ten post trzymajac olowek w ustach...

Trzeba uwazac.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL