Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:30 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 7:08 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
newbie007 napisał(a):
Bardzo Cie przepraszamy,ze poejchalismy.


To nie Ty powinieneś przepraszać. To organizator powinien przeprosić, że brałeś udział w wiecu wyborczym PIS pod pozorem rozpoczęcia sezonu motocyklowego i wspólnej modlitwy. Osobiście nie podoba mi się gromadzenie ludzi pod pozorem rozpoczęcia sezonu w celu głoszenia haseł wyborczych. A jestem pewien, że zdecydowana większość przyjeżdża tam by rozpocząć sezon motocyklowy a nie słuchać politycznego bełkotu o PISowskim wydźwięku. Więc wypadałoby uszanować tych ludzi i nie traktować jak idiotów. Albo dokładnie poinformować, że jest to PISowskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Wtedy zainteresowani polityką i tym kierunkiem tam pojadą a nie zainteresowani pojada gdzie indziej. A tak mówi się o tym, że do Częstochowy przyjechało 30 tys. motocyklistów i wysłuchało kazanie o Smoleńsku, Katyniu i prawdzie niczym zagorzali zwolennicy PISowskiej polityki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 12:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wlasnie oto chodzi kolego. Ja w zadnym wiecu wyborczym nie bralem udzialu. Mszy nie sluchalem, a pojechalem (kolejnosc losowa): przewietrzyc sie, zobaczyc sie ze znajomymi i poogladac kilkadziesiat tysiecy moto w jednym miejscu. Mi sie rowniez nie podoba przemycanie tresci politycznych w takich miejscach, ale w tym temacie chyba nic nie zrobimy, nie?
Moja forma prostetu w tym przypadku bylo olanie tego krzywym sikiem. W tym roku przyjechalem tam dla powodow jak wyzej, wiec msza i tym co tam gadane nie mam zamiaru sie przejmowac. Jak tam bedzie za rok to motocylistwo przyjedzie 50 tys a na sze pojdzie 1000. A jak wtedy PISowcy zaczna na siodla klasc ulotki wyborcze to za 2 lata nie przyjdzie nikt i sprawa sie rozwiaze.
A,ze sie tak mowi to prawda a znow.. co mnie to obchodzi? Mowi sie tez, ze motocylisci to szalency, ze jezdza "czysta na tylnym kułku" itd..

Ja na temat kazania i podobnych zarzutow mowie to: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=ZyDTA464Mdw


Poprostu lekko mnie dopra lekko poirytowal, bo to tak jakbym Mu powiedzial,ze przez to,ze ryje laki pod Kórnikiem mnie tu leśniczy goni. Moze i goni , ale nie przez Niego :mrgreen:

No nic. Trza isc pojezdzic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 12:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
newbie007 napisał(a):
Bardzo Cie przepraszamy,ze poejchalismy.

przyjmuję przeprosiny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 12:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
newbie007 napisał(a):

Poprostu lekko mnie dopra lekko poirytowal, bo to tak jakbym Mu powiedzial,ze przez to,ze ryje laki pod Kórnikiem mnie tu leśniczy goni. Moze i goni , ale nie przez Niego :mrgreen:

nie "ryję laków" pod Kórnikiem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 12:58 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
To gdzie? Puszczykowo czy Czerwonak? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 2:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
newbie007 napisał(a):
To gdzie? Puszczykowo czy Czerwonak? :mrgreen:

bliżej czerwonak i okolice warty, ale ja jeżdżę spokojnie i nikogo nie denerwuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 3:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
Nie bylem,nie bede,w dupie mam imprezy po ktorych tworza sie takie denne desputy :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 4:54 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
myku napisał(a):
Nie bylem,nie bede,w dupie mam imprezy po ktorych tworza sie takie denne desputy :!:


Swój człowiek :!:

Na szczęście Islandia jest wolna od tego typu pierdół. Tam pastor musi na farmie zapieprzać i owce hodowac bo by na miche nie miał :evil: I wcale im nie w głowie do polityki sie mieszać bo prezydent jest tam głową kościoła i by zaraz przykrócił czarne zapędy :lol:
... i tam trzeba gniazdko szykować.... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 6:10 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So wrz 12, 2009 4:46 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Szczecin
a to w Europie, ta Islandia :mrgreen:
piękny kraj :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr maja 11, 2011 1:19 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So gru 05, 2009 7:25 pm
Posty: 17
michalbtl napisał(a):
W tym roku nie byłem w Częstochowie. Z powodów zdrowotnych. A nawet jeżeli bym mógł to i tak bym chyba nie był.
Natomiast sporo osób w różnych miejscach w internecie zgłaszało problem politycznego kazania.
Myślę że wystarczy zapoznać się dokładniej ze stroną organizatora i forum. Niestety od jakiegoś czasu wszystkie działania ukierunkowane są mocno na politykę. Oczywiście politykę PIS i to chyba w skrajnym wydaniu. Więc jasno rzecz ujmując Rajd Katyński został mocno upolityczniony a teraz to samo dzieje się ze zlotem w Częstochowie. Na stronie organizatora wyraźnie wskazuje się na kierunek polityczny. Mało tego na forum gdzie zdecydowanie panują osoby które zagorzale popierają politykę organizatora i PIS dokonuje się krytyki osób które do Częstochowy przyjechały w innym celu niż demonstrować PISowskie dążenie do „prawdy”.
Jednym słowem motocykliści zostali potraktowani jako elektorat wyborczy PISu. A impreza zdaje się że nabiera klimatu mocno politycznego ze skrajnym ukierunkowaniem na PIS tak jak to się stało z Rajdem Katyńskim. Za rok pewnie swoje pięć minut będzie miał sam Jarosław Kaczyński.
To takie moje przemyślenia :) .

Rajd Katyński nie zmienia swojej formuły od lat, rozpoczęło się, gdy jeszcze nie było PIS-u, więc nie przypinaj nam żadnych łatek. Na ilu Rajdach byłeś, skoro wypowiadasz się na ten temat? Tak się złożyło, że organizator Rajdu został zainspirowany do tego przedsięwzięcia właśnie po rozmowie z księdzem. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów, my też.
Zabranianie nam tego to już prawie praktyki wzięte od faszystów(takie były ich niewinne początki).
Poza tym jakoś nie słyszałem gwizdów, czy oznak niezadowolenia z treści kazania, co pociesza mnie i wskazuje, że wśród motocyklistów przeważają osoby myślące samodzielnie, a nie tylko cytujące najpoczytniejsze brukowce.
To takie moje przemyślenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr maja 11, 2011 1:43 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 10:40 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Wroclaw
dopra napisał(a):
..."motocyklisty-katolika jeżdżącego na święcenie"

na święcenie jedzie sie 25 lipca !! (Św Krzysztofa)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr maja 11, 2011 3:03 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
ostrywicher napisał(a):

Poza tym jakoś nie słyszałem gwizdów, czy oznak niezadowolenia z treści kazania, co pociesza mnie i wskazuje, że wśród motocyklistów przeważają osoby myślące samodzielnie, a nie tylko cytujące najpoczytniejsze brukowce.
To takie moje przemyślenia.

Wybacz ale gwizdy i sposób okazywania niezadowolenia to kwestia dobrego wychowania. Cóż niektórzy lubią uproszczenia :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr maja 11, 2011 10:02 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Acent napisał(a):
Cóż niektórzy lubią uproszczenia :wink:

A pewnie, że lubią! Moje ulubione: jak pojedziesz na Jasną Górę to spalisz sprzęgło :lol:

ostrywicher napisał(a):
Rajd Katyński nie zmienia swojej formuły od lat (...)

Chłopie, szkoda Twojego czasu i zdrowia. Bardzo cenie to forum za poziom i zakres informacji, nazwijmy to, "branżowych", natomiast faktem jest, że w tolerancja dla poglądów innych niż laickie jest bardzo mała. Wręcz zaryzykuję twierdzenie, że tępienie tutaj wypowiedzi, jak w powyższym cytacie, jest po prostu modne, trendy i zwiększa sympatię ogółu (z czego zresztą kpiłem na początku tego wątku). I żeby znowu ktoś mi nie przykleił łatki histeryka, to powiem szczerze, że wali mnie to, co ktoś sobie myśli na temat moich poglądów.

P.S. Problem oczywiście jest znacznie szerszy i absolutnie nie dotyczy wyłącznie tego forum - do wiadomość do wszystkich, którzy chcieliby mi odpisać w stylu "jak ci tu źle to po co tu jeszcze jesteś".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 12:40 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Wyjazd do Jasnej Góry ma też swoje zalety, można odpokutować swoje wykroczenia drogowe :lol:

[ img ]

Żeby tak jeszcze w ramach Konkordatu, jako rozgrzeszenie ustawowo anulowano punkty karne :wink:


Ostatnio edytowano Cz maja 12, 2011 3:05 pm przez Tatanka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 1:56 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Acent napisał(a):
ostrywicher napisał(a):

Poza tym jakoś nie słyszałem gwizdów, czy oznak niezadowolenia z treści kazania, co pociesza mnie i wskazuje, że wśród motocyklistów przeważają osoby myślące samodzielnie, a nie tylko cytujące najpoczytniejsze brukowce.
To takie moje przemyślenia.

Wybacz ale gwizdy i sposób okazywania niezadowolenia to kwestia dobrego wychowania. Cóż niektórzy lubią uproszczenia :wink:


A moim zdanie powinniscie wygwizdac ..
Bo na to wtglada ze ta druga strona nie zna dobrych obyczajow ..
Polski koscil zagubil sie ..
Najgrosze jest tylko to ze sam narod na takie zachowanie pozwala..
A determinacja niektorych parti politycznych przerasta ich samych ..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL