Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:11 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Częstochowa - Jasna Góra 2007
PostNapisane: Pn kwi 16, 2007 5:31 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Witam Koledzy,

Oto moja 1sza minirelacja z wyjazdu na Zlot w Częstochowie 15.04.2007.

Z kilkoma chłopakami z Wielkopolskiego o wyjeździe do Częstochowy dyskutowaliśmy z prawie dwutydogniowym wyprzedzeniem. W końcu udało się zorganizować małą, ale nie zmieniająca z dnia na dzień planów grupę i zaplanowaliśy wspólny wypad.

Z Poznania do Ostrzeszowa (miejsce zbiórki na trasie nr 11 około 20 km przed Ostrowem Wielkopolskim) wyjechałem jeszcze za "zimnicy" o 7 rano.

O 9:15 (było już duuużo cieplej) na Statoilu zaplanowaliśmy spotkanie. Pierwotnie mieliśmy jechać na 6 maszyn lecz po nocnej awarii GSXRa Kondzia (nie ADVRiderowy uczesnik forum :( ) jechaliśmy w 5 z Kondziem na plecaku.

[ img ]

[ img ]

Ostatnie "siku" i wyjazd...

[ img ]


... po to, by stanąć 3 km później i wyssać z Hondy troche paliwa z baku zatankowanego pod korek, dużo za bardzo pod korek.

[ img ]

[ img ]


Częstochowa przywitała nas przepiękną pogodą. Słońce lało się nieba... po kręgosłupie wprost do tyłka.

Moc motocykli, których na oczy nigdy nie widziałem.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Radość była tym większa, że spotkałem się z chłopakami z Bractwa Suzuki z Poznania i Macalikiem (z naszego forum), którego niestety nie ma na żadnym zdjęciu. Sorry Macalik, ale wspólne zdjęcie nie wyszło :( Pewnie na będzie na Twoim aparacie.

Kilka zdjęć ogromu motonitów z innego ujęcia:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Droga powrotna przebiegła zdecydowanie duuużo szybciej. Jako raczej początkujący rider trochę kulałem i ciągnąłem się na ogonie, ale chłopaki kulturalnie "czekały" i nie dawali mi odczuć samotności... (choć brzmi to już trochę niebezpiecznie :).

Po mojej stronie stał nałóg nikotynowy współtowarzyszy drogi, który gwarantował dość często postoje. Jedno miejsce było szczególnie urocze.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Można było całkiem dobrze podjeść i solidnie odpocząć. Błogi nastrój i odpoczynek (w tym przypadku wieczny) udzielał się nie tylko nam. W prawie wysuszonej fontannie pływała na plecach żaba, szkolona żaba, która znała zabawę "pies zdechł"...

[ img ]

[ img ]


Dzięki chłopaki za wspólny wyjazd, było naprawdę fajnie.
Macalik, dzięki za odwiedziny na miejscu!

Do zobaczenia na trasie / piwie.


PS. Sorry za jakość zdjęć, ale robione były telefonem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL