Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:49 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 10:55 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 10, 2015 2:44 pm
Posty: 36
Fajnie ze znowu jesteś. Niestety uważam ze to Ty nie czytasz albo raczej świadomie nie zauważasz argumentów i na nie nie odpisujesz.
Napisałem jasno i wyraźnie ze każdy może mieć swoje zdanie - ale ty zrobiłeś wpisy nawołujące do aktywnych działań przeciwko tym ludziom - z których wynikało ze najlepiej jakby się dało paru motocyklistów podburzyc a najlepiej tak nakręcić żeby rozpirzyc im ten rajd. Natomiast na posta situ nie odpowiedziałeś nic poza klasycznym 'nie ma sensu o tym gadać'. Podobnie jak teraz.
Ludzie którzy manipulują opinia innych a następnie wciskają swoje tezy nie zwracając uwagi na argumenty i uwagi innych są... trollami
Jeśli ktoś nie wie to taki nowy zawód w dzisiejszych czasach polegający na zakładaniu na forach wielu nicków i udawaniu rozmowy między tymi wirtualnymi użytkownikami - żeby wbić do wyszukiwarek jak najwięcej zaplanowanych tez.
Dokładnie tak się zachowujesz - a trolowania podobnie jak manipulacji nie lubię.
Kiedy się wpisales na forum bmw ? Tez niedawno podobnie jak tutaj?

Chcesz argumentowac - nie mam nic przeciwko. Chcesz macic? To idź to rob na innych forach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Wt kwi 28, 2015 3:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Kocham demokracje :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: Wt kwi 28, 2015 2:37 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
lukiies napisał(a):
. Natomiast na posta situ nie odpowiedziałeś nic poza klasycznym 'nie ma sensu o tym gadać'. Podobnie jak teraz..


a co mu miałem odpowiedzieć niby ? Wskoczyć na jego poziom rozmowy ? Zaogniać tekstami " wypad" itd ? Wybacz Stary ale olewam takie gadanie .

lukiies napisał(a):
.
Ludzie którzy manipulują opinia innych a następnie wciskają swoje tezy nie zwracając uwagi na argumenty i uwagi innych są... trollami
Jeśli ktoś nie wie to taki nowy zawód w dzisiejszych czasach polegający na zakładaniu na forach wielu nicków i udawaniu rozmowy między tymi wirtualnymi użytkownikami - żeby wbić do wyszukiwarek jak najwięcej zaplanowanych tez.
Dokładnie tak się zachowujesz - a trolowania podobnie jak manipulacji nie lubię.
Kiedy się wpisales na forum bmw ? Tez niedawno podobnie jak tutaj?


co ty mi tu wstawiasz za teksty kolego ? :shock: Masz jakąś misję ? Mama cię biła czy beboków się boisz ? Jakie tezy Misiu ?? Jakie manipulacje ?? Rozochociłeś się po wpisie osoby , która ma inne zdanie , fabularyzujesz i dorabiasz ideologię . To jest właśnie manipulacja Stary . Dla twojej informacji na forum BMW jestem od chyba 2007 roku . Jak chcesz zobaczyć że można na taki temat pogadać bez napinki , to zapraszam tam na pogawędkę .

Wracając do tematu :
Moje zdanie jest proste jak drut . Jak ktoś mi chce wejść do domu to musi zachowywać się w sposób jaki mi odpowiada . Jak chce chodzić w zabłoconych buciorach albo obgadywać moją Starą to dostaje prosty przekaz że do mojego domu nie wejdzie . Jak będzie i tak chciał wejść to zgłoszę to na policję . A mając doświadczenie z tą służbą , raczej też przygotuję się na samodzielne działanie , zwyczajnie wywalę kolesia na kopach . Jak sam nie dam rady to zawołam kolegów , takie życie . I mało mnie interesuje że jak sobie taki kolo pochodzi w buciorach po moim domu to a za to będę mógł pojechać na jego dzielnicę i tam sobie pospacerować . A tak to stawiają obrońcy tych bandziorów . Pozwolić , nie ruszać , odwrócić głowę i udawać że to turyści na motorkach , bo jak się wkurzą to nam zabronią tego i owego . Chcesz być poważnie traktowany , szanuj sam siebie . Z ruskimi ta zasada szczególnie działa . Tyle może z łopatologii .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Wt kwi 28, 2015 4:30 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:17 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Łódź
Dziewczynki, umówcie się gdzieś za garażami i wyjaśnijcie sobie wzajemnie na gołe klaty, co Wam wzajemnie doskwiera.
Rozumiem, że forum jest od wymiany zdań i opinii, ale tu przybrało to obraz walki kogutów. Jeden za.je.biściejszy w swoich przekonaniach od drugiego. Nikt nikogo nie przekona, tylko postów przybywa.
I tak kocham demokrację... ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Wt kwi 28, 2015 5:14 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:06 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Radom
http://ria.ru/world/20150428/1061374867 ... z3YbwX644g
A we Wrocławiu wojsko, transportery ... i penis wie kto jeszcze ... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL