Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:08 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 10:07 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
http://wiadomosci.wp.pl/gid,17435490,ka ... leria.html

https://www.youtube.com/watch?v=94e8-3S-HoY#t=468

https://www.youtube.com/watch?v=536JOUNciIo

I wbrew pozorom, to co zrobimy (Państwo Polskie, Policja, urząd wydający wizy) będzie miało kolosalne znaczenie dla przebiegu kolejnych edycji Rajdu Katyńskiego i dla naszych indywidualnych przejazdów przez Rosję.


Ostatnio edytowano Pt kwi 10, 2015 11:49 am przez Tatanka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 10:29 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Tatanka ale co zrobimy ? kto co zrobi ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 11:08 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Policja, Politycy, urzędnicy wydający wizy. W dobie wojny Rusko-Polskiej wszystkiego się można spodziewać po rusofobach. Mało to oszołomów w Polsce. Dzisiaj wszystko niektórym przeszkadza - film, sztuka teatralna, koncert ... bo nie pasuje do czyjejś ideologi.

Przeczytaj uważnie te pełne miłości do bliźniego komentarze w polskich mediach, choćby pod pierwszym linkiem !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 11:36 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Aa rozumiem chodzi Ci o to że ktoś u nas mógłby im coś zrobić. No tego raczej nie powstrzymasz jeśli jakieś nasze MC mają z nimi problem, myślę że to czy popierają putina czy nie nie ma na to wpływu.
Ja im się bardziej dziwie że chcą świętować zwycięstwo jadąc przez Austrie czy Niemcy , tam zdaje się wrogie im grupy MC są dużo bardziej ortodoksyjne niż u nas i wydaje mi się że wielu członków jest delikatnie mówiąc bordowych :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 11:50 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 02, 2008 8:40 pm
Posty: 477
Lokalizacja: dolnyśląsk
Jak my mamy swój Rajd Katyński (z tego co się orientuje, władze Rosji, Białorusi, Ukrainy nie robiły jakiś wielkich problemów), to my też (władze) nie powinny robić problemów w ich Rajdzie Berlińskim.

Wczoraj nasz Bronek miał piękne przemówienie w ukraińskim parlamencie, a po jego wystąpieniu (w tym samym dniu !) Ukraińcy uchwalili ustawę zakazującą "szkalowania", "obrażania", "oskarżania" członków UPA i OUN.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 11:57 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Temat nasunął mi się nie tyle po samej informacji o Rajdzie Zwycięstwa, co raczej po komentarzach do niej. Niestety podobnie myśli wiele osób decyzyjnych a szykana pod wpływem presji opinii publicznej ze strony Policji, urzędów skończą się tym samym w stosunku do naszych motocyklistów w Rosji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 12:00 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 02, 2008 8:40 pm
Posty: 477
Lokalizacja: dolnyśląsk
Komuś widocznie zależy na jeszcze większej eskalacji sporu z Rosją.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 9:10 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 7:37 pm
Posty: 291
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
tak wczoraj czytałem w sieci przechwałki chcących utrudnić Rosjanom przejazd przez PL

i taka pierwsza myśl:
NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE

chcą jechać do Berlina, niech jadą, i nie ma co robić kolejną wojną PL-RU


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 10:51 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Ja naprawdę nie bez powodu poruszyłem temat, mnie ta nienawiść przeraża, to może być koniec Rajdu Katyńskiego - "jak Kuba Bogu ... tak Bóg Kubie"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=114aa7

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nocne-w ... kow/h038h1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 10:56 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
a niby dlaczego nie mają dostać po ryjach ? Tak zwyczajnie i po prostu . Są marionetkami w tej zabawie i mają tego świadość raczej . Jak sobie przejadą paradnie przez nas jak przez pole , to ich durnowata mentalność jeszcze bardziej się umocni .

Jak się bawić w twardzieli to na całego ! A nie takie udawanie , wieszanie se frendzelków na kurteczkach i chorągieweczek na motorkach . Ja tam mam nadzieję że MC coś uskutecznią , bo nikt inny się nie odważy .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: So kwi 11, 2015 1:05 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
A ja uważam, że póki będą jechać jak motocykliści i zachowywać sie jak motocykliści to niech jadą...

Ja byłem w Rosji motocyklem, spotkało mnie tyle życzliwości ze strony tamtejszych ludzi i pomogli mi jak miałem problem, że az sam sie zdziwiłem. Nikt nie miał do mnie nic że jestem lach.

Mam do nich ambiwalentny stosunek, ani nie mam sympatii ani antypatii... niech se jadą, droga wolna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: So kwi 11, 2015 8:17 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 10:01 am
Posty: 38
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Ich cel, to propaganda i burza w mediach, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nie poruszać tematu, nie okazywać zainteresowania, nie nagłaśniać - taki medialny niebyt! Zgadzam się, że jeżeli jadą zgodnie z przepisami, to mają do tego prawo. Co więcej, w sytuacji "podbramkowej" powinniśmy im pomóc, bo tylko nasze ludzkie oblicze może dać im do myślenia i coś w nich pozmieniać! Podsumowując : być obojętnym na akcję, a gdy będzie trzeba, to pomóc, jak człowiekowi!
Pzdr!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: So kwi 11, 2015 8:35 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt lut 18, 2011 9:41 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Gdańsk
roger ktm napisał(a):
Ich cel, to propaganda i burza w mediach, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nie poruszać tematu, nie okazywać zainteresowania, nie nagłaśniać - taki medialny niebyt! Zgadzam się, że jeżeli jadą zgodnie z przepisami, to mają do tego prawo. Co więcej, w sytuacji "podbramkowej" powinniśmy im pomóc, bo tylko nasze ludzkie oblicze może dać im do myślenia i coś w nich pozmieniać! Podsumowując : być obojętnym na akcję, a gdy będzie trzeba, to pomóc, jak człowiekowi!
Pzdr!

o to to


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: So kwi 11, 2015 9:28 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 27, 2015 5:41 pm
Posty: 520
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tak sobie czytam i w zasadzie z każdym się zgadzam.

Małe tylko sprostowanie do tego porównania Rajd Katyński - Rajd czy jak mu tam Zwycięstwa - nasze wycieczki na ruską lub zawłaszczoną przez Ruskich ziemię czy też ich przejazdy przez Polskę..

Tylko jeden z opisywanych przypadków okraszony jest nienawiścią i groźbami i to nie my je wypowiadamy tylko lider Nocnych Wilków.

Ktoś też zupełnie słusznie stwierdził, że to pokaz siły i pokazania nam gdzie nasze miejsce i to mi się nie podoba choć ciężko mnie nazwać patriotą, to mam dość mocno rozwinięte poczucie własności i żaden kacap nie będzie mi groził, że jak nie będę cicho to mi najedzie na mój dom..
Ten klubik widocznie jest święcie przekonany, że można tu wjechać jak w 39' pogrozić, podjebać zegarek i zostawić po sobie dna..

Wiem to dość radykalne ale to nie my w stosunku do Rosjan tak się zachowujemy tylko część z nich w stosunku do nas i tak jak wspomniany lider strasząc nas poprzez media.

Podsumowując nie mam nic do Rosjan, co więcej uważam że w większości to dobrzy i weseli ludzie, którzy nie mają historycznie łatwego życia przez swoje Cary, Leniny, Staliny i inne organizacje uciemiężające ich żywot. Kraj mają przepiękny i dlatego nas tam ciągnie często jest kompletnie prymitywny, co dodatkowo dla ludzi jak my jest argumentem żeby tam pojechać i oderwać się od uciążliwych skutków cywilizacji.
Jeśli zaś chodzi o tą ich paradę, to niech jadą ale powinni czuć, że są obserwowani, a jeśli będą mieli problem, to powinni zostać odprowadzeni do najbliższej granicy pod eskortą na przykład Polskich Zielonych Ludzików, Policji lub innej służby odpowiedzialnej za ochronę naszego kraju, a jeśli przy tej okazji któryś z nich dostanie w ryj..., no cóż kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

Miłego latania, bo ciepełko dziś będzie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: So kwi 11, 2015 3:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
A byc moze im o to chodzi aby dostac po twarzo-czasce.Jedno jest pewne takie wiadomosci pojda w Swiat .Rosjanow bija w Polsce.Polska kraj dzikich ..Bez tolerancji itd.Ja rozumiem ze sa duze emocje w Polsce .Chyba nigdy tak narod nie byl podzielony (Kazda frakcja polityczny ciagle podlewa oliwy do ognia) Nie wiem czy prosby aby nic nie robic cos pomoga.To raczej problem mentalnosci ..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL