Teraz jest Wt kwi 30, 2024 11:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Yamaha TTR 600
PostNapisane: Śr mar 16, 2011 8:24 pm 
Świeżak

Dołączył(a): N wrz 13, 2009 2:43 pm
Posty: 8
Mam mały dylemat. Zdałem prawo jazdy kat.A I nadszedł czas na motor . Przed tem latałem na DT 125 /EXC 125/250. Wiem ze TT-R to inna bajka niż poprzednie. Słyszałem ze piec mocny ,zawias też niczego sobie przynajmniej przy wersji z zawiechą Ohlinsa. Jest jeszcze jeden problem czy przy moim wzroście "175cm" nie będzie problemów bo siedzisko jest chyba na wysokości 94 cm. W KTM było podobnie może nawet i wyżej ale dosyć siadał i nie było źle. Koszt gdzieś do 10 tys. jakieś inne propozycje rady? .Chciałem skorzystać z doświadczenia starych wyjadaczy z tej branży. Motor będzię służył 50% off /50 % asfalt.




Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yamaha TTR 600
PostNapisane: Cz mar 17, 2011 5:24 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 4:47 pm
Posty: 303
Lokalizacja: Gryfino
TTR jest trwale , niestety silniczek ma strasznie leniwy , popropstu taki wol roboczy , zdecydownie lepiej oddanie moc Honda XR 600 , a jeszcze lepiej LC4 na mechanicznym gazniku - tu juz masz naprawde piekielko pod dupa , a zadbany silniczek nie jest gorszy od japoncow w trwalosci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yamaha TTR 600
PostNapisane: Cz mar 17, 2011 7:27 am 
Świeżak

Dołączył(a): N wrz 13, 2009 2:43 pm
Posty: 8
Wiem,Wiem. Jednak myślę ze jest to bardziej mniej hardcorowy sprzęt i w razie czego można nim wyjechać na asfalt :).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yamaha TTR 600
PostNapisane: Pt maja 06, 2011 10:01 am 
Świeżak

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 9:12 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Poddębice
sluchaj ja mam 174 cm i 70 kg wagi. Motor jak na 600 pojemnosci jest dosc lekkie Ja uzywam moto wylacznie w terenie. Przy dobrym balansie ciala jakos nie przeszkadza mi wysokie siodlo, moze dlatego ze juz przywyklem. Silnik tak jak mowisz kamien. Poprzednio jezdzilem dr 650 rs i fakt silnik lepiej oddawal moc. Ale za to byl za miekki, poza tym skrzynia sie sypala szczegolnie 3 bieg. Kumpel zajezdzil w swojej najpierw 2, pozniej 3 bieg i potwierdzil moja opinie co do mniej wytrzymalego silnika niz w xt. Bardzo podoba mi sie w ttr zawiecha, naprawde daje rade mozliwosci strojenia sa olbrzymie. Jak wymienialem uszczelniacze w lagach to dowiedzialem sie ze przednia zawiecha jest taka jak w yz 400. wiec to juz o czyms swiadczy. Ogolnie polecam, trwale i fajne moto jak na pierwsza wiekszolitrazowa zabawke.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL