Teraz jest Śr maja 01, 2024 12:06 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: bmw g450x i aplilla rxv450
PostNapisane: So gru 25, 2010 10:56 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
Witam, czy ktoś miał styczność z tymi motocyklami ? Jakie wrażenia, jak z awaryjnością ? Jak z dostępem do części zamiennych ?

Zastanawia mnie w sumie cały czas aprilla
http://otomoto.pl/aprilia-rxv-aprilia-r ... 15128.html
Ciekawe czy cena obejmuje motocykl homologacją? Pewnie nie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bmw g450x i aplilla rxv450
PostNapisane: N gru 26, 2010 8:36 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
BMW w seryjnym wcieleniu to motorek bez emocji do amatorskiego endurzenia , jednak przy niewielkim wkładzie finansowym możemy mieć naprawdę odmienioną maszynę . Wiąże się to z wymianą kompletnego układu wydechowego , przeprogramowaniem map zapłonowych i z interwencją w układ wtryskowy ( tak to nazwę co by o szczegółach się nie rozpisywać ) . Zwieszenie jest precyzyjne w regulacji i ogólnie motocykl wydaje się dobrze wywarzony , w zeszłym roku można było kupić nówkę za dwadzieścia kawałków z małym haczykiem , czyli połowę tego co trzeba zapłacić za pomarańczę , betę , huske , yamahe lub tm-a .
Aprilia to sejen sfikszen dla kogoś kto lubuje sie w V-ce , tak jak wychodzi z fabryki , wystarczy wymienić układ wydechowy i mamy potwora , trza mieć reaktor miedzy nogami co by tym popie..ć zgodnie z przeznaczeniem . Nie mniej jednak jest to motocykl nie mający rynku w naszym kraju , nawet tak niska cena nie zachęca do jego zakupu , ot takie s r a n i e po iglakach ze włoszczyzna jest do bani , w większości niczym sensownym nie uargumentowane , jakoś pozostało ludziom w głowie . Po powrocie z zimowego wyjazdu do Libii napiszę o SXV 550 .
Przed świętami byłem w IT na przygotowaniach rzymskiego teamu huski i bety do sezonu 2011 , pojeździłem trochę na seryjnych moto i po tylu latach pomarańczowego , postanowiłem to zmienić i przesiąść się 8) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bmw g450x i aplilla rxv450
PostNapisane: N gru 26, 2010 9:34 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
nawet we Włoszech mówią, że zależy przez których Włochów była praca wykonana, tych z Południa czy z Północy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bmw g450x i aplilla rxv450
PostNapisane: N gru 26, 2010 4:05 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
Ktoś wie czy do bmw istnieją jakieś zamienniki np :cylindrów, tłoków, korbowodów? Czy oryginalne występują tylko nominalne czy są jakieś grupy selekcyjne? Bmw ma stalowe czy tytanowe zawory?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bmw g450x i aplilla rxv450
PostNapisane: Pn mar 21, 2011 7:38 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
BMW G450X do hitów z całą pewnością nie należał (już historia!). Miałem okazję się karnąć, takim seryjnym, nic interesującego, daleko mu w tej poręczności do Berga, oj daleko i to Berga w wydaniu 570.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL