Teraz jest Wt maja 07, 2024 9:49 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 8:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Raven_BC napisał(a):
Zostawiłem już wszystkie docsy w Urzędzie



Witka

Znaczy jak, homologacji ci nie dali bo jak twierdzą nie mają, jakiś przegląd zerowy do dopuszczenia robiłeś (kiedyś tak było) i z tym do urzęu, czy inne czary?

Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 9:53 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 11:05 am
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
ja zostawiłem org przełożenia, tak mi pasuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 10:21 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
Nie, po prostu w normalnych warunkach miałbym "od ręki" blachę, ale fizycznie ich w urzędzie nie posiadają i trza czekać:-(
Do rejestracji potrzebne były wyłącznie: faktura od dealera, odpis świadectwa homologacji i karta pojazdu (oczywiście wniosek, opłata, etc.). Całą tę ceremonię mam już za sobą, tylko na blachę muszę czekać do poniedziałku, a w S-cu od piątku święto motocyklowe w Silesia Expo:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 8:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

Mam rozumieć że dostałeś odpis świadectwa homologacji której Suzuki podobno nie ma dla modelu 400E, jak powiedziano mi u wiodącego podwarszawskiego dealera motywując nie spełnianiem norm dot. emisji spalin Euro3.
Z mojej wiedzy wynika że również poziom hałasu znacząco odbiega od dopuszczalnych.
Czy Suzuki robi takie czary jak KTM tzn. kryzy w tłumiku i ssaniu, inne dysze rozpylacze, iglice, ograniczenie otwarcia przepustnicy itd?


Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Drz 400
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 10:57 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn sty 15, 2007 10:09 am
Posty: 77
Lokalizacja: świeradów zdrój
Raven_BC napisał(a):
Gummikuh napisał(a):

czy możesz mi podpowiedzieć, gdzie kupić porządną osłonę pod silnik DR-Z400E?
Jakieś info dot. eksploatacji, podpowiedzi dotyczące oleju, inne uwagi dotyczące użytkowania?
Generalnie proszę wszystkich zorientowanych o podpowiedzi, jako że jutro odbieram moją nówkę nieśmiganą DR-Z400E i chciałbym być zorientowany, jak ją potraktować na dzień dobry?
Jak docierać, aby dobrze i długo służyła, etc.

Z góry serdeczne dzięki!


Ja kupiłem osłonę firmy C R D. Duża dobrze wyprofilowana.
Mam na zbyciu osłony chłodnicy do modelu Drz 400 E
Do modelu 400 S niestety nie pasuje.
Osłony nowe.
kontakt eltrom@op.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 6:05 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
Moto jest homologowane, inaczej nie wydano by świadectwa homologacji, a właściwie odpisu z tegoż.
W tym roku nikt jeszcze nie ma problemów z rejestrowaniem nawet starych sprzętów z zagranicy, zatem?

Dzięki za podpowiedzi "osprzętowe":-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 6:07 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
[quote="rrolek"]
Papiery chyba dostanę z blachami (liczę, że mi oddadzą, w końcu wzięli fakturę, kartę pojazdu i właśnie odpis), mogę zeskanować odpis, coby nie było wątpliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 9:14 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

Nie ma potrzeby, ja się tylko dziwię, że jeden dealer ma odpis z homologacji a drufi twierdzi iż model 400E takowej wogóle nie posiada.
Zapytam lubelskiega dealera jak to wygląda u niego.

Pozdrawiam
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 10:36 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
No wiesz, niby od bieżącego roku bez Euro 3 nie sposób zarejestrować sprzęta, ale w naszej Ojczyźnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 16, 2008 3:54 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
Opinia po pierwszym wyjeździe w teren - BAJECZKA:-) Jedzie przez wszystko, po wszystkim, poweru aż nadto, zaiewcho pracuje jak dwa mega sprawne tłoki, jestem zachwycony. Miejcie też na uwadze, że takimi sprzętami dotychczas nie jeździłem, ale jak dla nowicjusza - coś pięknego i w pełnym kolorze:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 16, 2008 5:00 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 11:05 am
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
i tak juz zostanie, to naprawde zajefajny sprzet, trzeba lac paliwo i zmieniac olej tyle co podaja i zabawa na calego ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 8:32 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

Pogawędziłem dziś z lubelskim dealerem Suzuki. Powiedział że od 2006r Suzuki Motor Poland (czy jakoś tak to się nazywa) ma z DRZów w ofercie jedynie model SM. O homologacji terenówek nie ma więc mowy chyba że przerobić model SM (tak z 5 tyś). Możliwe (choć mało prawdopodobne bo mi jak powiedziano był to jeden z najlepiej sprzedawanych modeli) że gdzieś w magazynach dealerów stoją jeszcze jakieś sztuki z 2006. Mozna też ściągnąć sobie nówkę bike-a z USA lub model S gdzieś z EU (ale już nie na pewno) i rejestrować samodzielnie.
Przegapiłem więc sprawę i prawdopodobnie będę dalej dowoził mojego EXC w te miejsca gdzie nikt się jeszcze nie czepia offroadowców i kolebał się +/- wokół przyczepy. Mogę kupić też używkę, ale brak mi przekonania. Taka żyzń.

Pozdrawiam
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 9:12 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 11:05 am
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
To prawda, w Suzuki Polska nie ma DRZ400E z homolagacja, ale u innych sa , dziwne, ale prawdziwe, sprawdzalem w 2007 roku bez problemu moglem kupic rocznik 2005, 2006, 2007, takie jeszcze byly na stanie

Co do w SM, ma ona inny skok zawieszania, wiec z przerobka torche wiecej wyjdzie, felgi, inna tarcza..i ....

Jak bym mial juz wersje SM, to chyba bym tego juz nie przerabial, mega fajna zabawka na miasto....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:53 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn sty 15, 2007 10:09 am
Posty: 77
Lokalizacja: świeradów zdrój
rrolek napisał(a):
Witam

Pogawędziłem dziś z lubelskim dealerem Suzuki. Powiedział że od 2006r Suzuki Motor Poland (czy jakoś tak to się nazywa) ma z DRZów w ofercie jedynie model SM. O homologacji terenówek nie ma więc mowy chyba że przerobić model SM (tak z 5 tyś). Możliwe (choć mało prawdopodobne bo mi jak powiedziano był to jeden z najlepiej sprzedawanych modeli) że gdzieś w magazynach dealerów stoją jeszcze jakieś sztuki z 2006. Mozna też ściągnąć sobie nówkę bike-a z USA lub model S gdzieś z EU (ale już nie na pewno) i rejestrować samodzielnie.
Przegapiłem więc sprawę i prawdopodobnie będę dalej dowoził mojego EXC w te miejsca gdzie nikt się jeszcze nie czepia offroadowców i kolebał się +/- wokół przyczepy. Mogę kupić też używkę, ale brak mi przekonania. Taka żyzń.

Pozdrawiam
rr


rrolek. Są prawie nowe używane Drz 400 E w Niemczech. Kosztuje toto
połowę ceny nowego.
Skoro uparłeś się na nówkę mozesz kupić toto w Czechach u najblizszego dealera Suzuki. Byłem na targach motocyklowych w Pradze tydzień temu
i Czesi w ofercie Drz 400 S mają.
Do wypraw byłaby nawet lepsza Drz 400 S.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:11 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 8:16 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Sosnowiec
Ludzie, przeciez to nieprawda, wczoraj odebralem swe dokumenty wraz z rejestracja i tablica mojej nowej Suzi DR-Z400E. Naprawde nie kumam Waszych postow, skoro wyciag z homologacji mam od Suzuki Motor Polska i w tym swiadectwie sa wpisani wlasnie oni, jako podmiot homologujacy!!!!????? :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL