Teraz jest So kwi 27, 2024 7:42 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Pn gru 28, 2009 8:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Hej.
Wszystko doszło. No to masz chyba najbardziej zbajerzoną XR z nas.
Napisz jak się sprawuje amor skrętu. Jak wygląda sprawa z inną półką i podwyższeniem kierownicy. Śmiało opisuj wszystko co i jak się ma. Wysyłaj foty. Jesteśmy ciekawi. Z montowaniem rozrusznika na bierząco. Wyślij fotkę całego bajka.
Następnym razem jak będziesz coś zamawiał z usa to daj znać może i my coś byśmy wzieli.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Wt gru 29, 2009 6:15 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr paź 28, 2009 2:59 pm
Posty: 165
Lokalizacja: kings lynn uk
Widzę,że moto będzie wypasione.Czekamy na zdjęcia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Śr gru 30, 2009 1:36 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lut 08, 2009 7:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: OLEŚNICA
Amor skrętu wypróbowałem ale palcami... :D Różnych tuningowych części sprowadziłem cały karton ,ale dopiero w lutym będę kontynuował ich montaż /permanentny brak czasu/ to wtedy dzięki uprzejmości danek.dr będę nadsyłał zdjęcia ijakiś drobny komentarz do tego. Pozdrawiam wszystkich i życze zdrowia w Nowym Roku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Śr gru 30, 2009 2:28 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lut 08, 2009 7:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: OLEŚNICA
Sorry nie odpowiedziałem na pytanie danka.dr .Półka w zasadzie jest zbytkiem ,który nic nie robi, oryginalna jest też dobra tylko trudno w niej umieścić amortyzator .Myślę że jest to zbytek :) Znakomitym tanim rozwiązaniem jest riser firmy JPS racing ,który oprócz podwyższenia jeszcze przesuwa kierę do przodu, kupiłem to w Bielefeldzie u Bergos Racing kosztowało około 70 euro i naprawdę jest ok.Z innych rzeczy to jest gażnik Mikuni z pompką przyspieszającą, zbiornik 17 litr IMS ,wyższa kanapa, osłona alu pod silnik, podnóżki touratecha ,aluminiowy bagażnik na tył, zmodyfikowany wlot filtra powietrza,roadbook plus komputer /metromierz/ mocniejsza elektrownia, i wiele różnych pierdół. Zawieszenie przód i tył w xr jest bez zarzutu, i przód i tył robi swoją robotę doskonale,i nie ma co tam robić. Po co to wszystko? Ta konwersja ma na celu przystosowanie świnki do dłuższych przelotów turystyczno -rajdowych i myślę że się uda . :) Ten niedoceniany motocykl po takich przeróbkach będzie konkurencją dla jednocylindrowych rajdówek /odzywiście długodystansowych/ przy umiarkowanej cenie.A także doskonale może służyć jako surowa off-roadowa turystyczna konkurencja dla HP2 lub adventure jednocylindrowe.Z trwałością nie powinno być problemów.....Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Wt sty 05, 2010 7:07 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
deltamotor1 napisał(a):
Sorry nie odpowiedziałem na pytanie danka.dr .Półka w zasadzie jest zbytkiem ,który nic nie robi, oryginalna jest też dobra tylko trudno w niej umieścić amortyzator .Myślę że jest to zbytek :) Znakomitym tanim rozwiązaniem jest riser firmy JPS racing ,który oprócz podwyższenia jeszcze przesuwa kierę do przodu, kupiłem to w Bielefeldzie u Bergos Racing kosztowało około 70 euro i naprawdę jest ok.Z innych rzeczy to jest gażnik Mikuni z pompką przyspieszającą, zbiornik 17 litr IMS ,wyższa kanapa, osłona alu pod silnik, podnóżki touratecha ,aluminiowy bagażnik na tył, zmodyfikowany wlot filtra powietrza,roadbook plus komputer /metromierz/ mocniejsza elektrownia, i wiele różnych pierdół. Zawieszenie przód i tył w xr jest bez zarzutu, i przód i tył robi swoją robotę doskonale,i nie ma co tam robić. Po co to wszystko? Ta konwersja ma na celu przystosowanie świnki do dłuższych przelotów turystyczno -rajdowych i myślę że się uda . :) Ten niedoceniany motocykl po takich przeróbkach będzie konkurencją dla jednocylindrowych rajdówek /odzywiście długodystansowych/ przy umiarkowanej cenie.A także doskonale może służyć jako surowa off-roadowa turystyczna konkurencja dla HP2 lub adventure jednocylindrowe.Z trwałością nie powinno być problemów.....Pozdrawiam .


podobają mi się takie projekty, wrzucaj zdjęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Wt sty 05, 2010 11:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Fajna maszynka się kroi. Ciekaw jestem osiągów na gaźniku mikuni, to chyba 40mm? Podobno lepiej/szybciej odpala po zalaniu, a nawet słyszłem że maszyna leżąc po upadku wciąż pracuje, nie gaśnie. Na org. keihinie po tuningu hrc i nie tylko , też nie można nic zarzucić. Widzę po kolektorze na fotce że wydech masz inny, chyba. Orginał to taka ukryta przelotówka, już o tym pisalismy, i też jest bdb.
Ogólnie to ludziska ,szczególnie w usa sporo wyciskaja z 650r. Wersja z salonu ma coś kolo 45KM. I w tym stanie na pewno jest to trwały bajk.
Ja myśle jeszcze o jakimś lepszym uchwycie i klamką sprzęgła, szer. podnóżki, te odpowietrzniki lag też by się przydały...chyba sobie liste zrobię :roll:
Oby wszystko Ci dzialało i sprawowało się jak należy, szczególnie elektryka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: Pt sty 22, 2010 10:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 25, 2007 7:50 pm
Posty: 980
Lokalizacja: Warszawa
Badałem troche temat i zamierzam kiedyś zrobić swoją XRke, jednak cały czas mi coś wypada - teraz akurat drugi mitocykl. Kurde jest do tego motocykla tyle fajnych części że można z niego zrobić niezłą szutrowo/pustynną rajdówkę..

Pamiętam, że kiedyś mieliśmy okazję pogadać Deltamotor :) Przymierzałeś się wtedy do zakupu kilku części do projektu :) Polecę Ci jeszcze lampe rajdową trailtecha no i "big bore kita na 680" + wałek z hot Cams Stage 1. Z dobrym kolektorem wydechowym i dobrą puszką na końcu można dojść spokojnie do 75-80 koni :) - tak mają maszyny startujące w Baha. Można wtedy latać powyżej 200KM/H przy odpowiednich zembatkach i przełożeniach. Trzeba też pamiętać o chłodzeniu.


Osobiście jeszcze nie mam, ale planuje zakup zakrętki do chłodnicy z termometrem.. przydatny gadżet

Kurde do tych motocykli są nawet turbosprężarki :)

Poniżej kilka inspirujących fotek :)

[ img ]
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: elektrostarter kit do xr 650r
PostNapisane: So sty 23, 2010 2:45 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lut 08, 2009 7:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: OLEŚNICA
Tak naprawdę to bałbym sie bujać XR 200 km/h :D I tak wymyśliłem żeby nie robić nic więcej w silniku ,tylko małe modyfikacje nieinwazyjne jak wydech FMF /z takim kupiłem/ ten gażnik Mikuni który tylko polepsza reakcję a mocy i obrotów nie dodaje przecież, no i małą przeróbkę filtra powietrza .Wałki, moduły ,rozwierty cylindra itp skrócą żywot tego silnika , a przecież jego moment i moc w terenie i tak jest trudna do opanowania :D Ten jeden cylinder o takiej pojemności daje taki fun że pamięta się każdą jazdę tym motocyklem /w odpowiednim dla niego terenie -bo taplanie się w błocie i trudne kręte trasy i podjazdy nie dla niego/ Technicznie XR 650 r nie ma wad oprócz braku rozrusznika i może dużej ilości ciepła do odprowadzenia -ale na to może pomoże wentylator chłodnicy ew. korek i termostat.Ale reflektor jest bardzo zacny ,tylko jak się podoczepia tyle gadżetów to ile taka honda będzie warta ? Prawie pół ceny KTM a :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL