Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:59 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Cz gru 03, 2015 9:49 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
sylwester napisał(a):
nie napieraj bo nikt tego nie kupi


Dlaczego nie kupi? Jeśli remapowali silnik i go "ucywilizowali", jeśli ceny akcesoriów (głównie dodatkowy bak) nie będą takie jak w rally-raid, to moze to być najlepszy motocykl do turystyki enduro obecnie na rynku. Ludzie się rajcują nową Afra na automacie za 55 kpln, a tu jest motocykl, który za 40 kpln zabija nową AT w turystyce solo (a tak jeździ w offie większość) we wszystkich sytuacjach za wyjątkiem autostrady. Jak przeminą choroby wieku dziecięcego, ceny troszkę spadną, pojawi się trochę niezależnych akcesoriów - to będzie naprawdę fajna propozycja na prawdziwą wyprawówkę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 12:31 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 9:46 pm
Posty: 85
Arkan napisał(a):
sylwester napisał(a):
nie napieraj bo nikt tego nie kupi


Dlaczego nie kupi? Jeśli remapowali silnik i go "ucywilizowali", jeśli ceny akcesoriów (głównie dodatkowy bak) nie będą takie jak w rally-raid, to moze to być najlepszy motocykl do turystyki enduro obecnie na rynku. Ludzie się rajcują nową Afra na automacie za 55 kpln, a tu jest motocykl, który za 40 kpln zabija nową AT w turystyce solo (a tak jeździ w offie większość) we wszystkich sytuacjach za wyjątkiem autostrady. Jak przeminą choroby wieku dziecięcego, ceny troszkę spadną, pojawi się trochę niezależnych akcesoriów - to będzie naprawdę fajna propozycja na prawdziwą wyprawówkę.


I tu Arkan słusznie prawi.

Jak bym miał kupić nowe moto, to serce by mówiło Africa Twin, a rozum Husqvarna 701+personalizacja. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 8:28 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So mar 14, 2009 8:04 am
Posty: 496
Lokalizacja: Słomianki k. Babilonu
Tyran,
czy ty czytasz, to co piszesz? Ani nowej AT, ani tej Huski nie ma jeszcze w użytku, nie ma ani jednej naprawdę rzeczowej i niezależnej opinii, poza marketingowym bełkotem i pompowaniem balonika oczekiwań. A ty już decydujesz się co byś kupił z tych dwóch w zasadzie wirtualnych bytów!?! :shock: :shock:
Nie pogniewaj się, ale to co piszesz nie ma sensu.
pozdrawiam
pzdr
Jac


Ostatnio edytowano Pt gru 04, 2015 8:51 am przez Jac, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 8:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
grand6001KX napisał(a):
Strzała reklamy nie ,bardziej że jesteśmy itd da się dużo a Achum zawsze możesz wpaść w gości i polatać z nami sprzęta lekkiego mam dla ciebie,pozdrawiam

może trochę się wysil przy pisaniu posta, trudno cokolwiek zrozumieć z tego słowotoku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 3:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

tyran napisał(a):
...145kg. na sucho...

Ło Jezusie to z wachą będzie 160.
Kat powoli zbliża się do "osiągów" XT600 43F. Complimenti!

Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 7:34 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 9:46 pm
Posty: 85
Jac napisał(a):
Tyran,
czy ty czytasz, to co piszesz? Ani nowej AT, ani tej Huski nie ma jeszcze w użytku, nie ma ani jednej naprawdę rzeczowej i niezależnej opinii, poza marketingowym bełkotem i pompowaniem balonika oczekiwań. A ty już decydujesz się co byś kupił z tych dwóch w zasadzie wirtualnych bytów!?! :shock: :shock:
Nie pogniewaj się, ale to co piszesz nie ma sensu.
pozdrawiam
pzdr
Jac


Czy ja napisałem że ty masz coś kupować?

To jest wyłącznie moje zdanie.
Nie zamierzam nikomu nic narzucać.
Dla ciebie kupowanie nowości jest bez sensu, dla mnie nie.
Chyba że masz problem z akceptacją odmiennego podejścia.
Proponuje nie pisać "po piwku" bo twoja egzaltacja jest niewspółmierna do tematu dyskusji.

Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 8:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Jac napisał(a):
Tyran,
czy ty czytasz, to co piszesz? Ani nowej AT, ani tej Huski nie ma jeszcze w użytku, nie ma ani jednej naprawdę rzeczowej i niezależnej opinii, poza marketingowym bełkotem i pompowaniem balonika oczekiwań. A ty już decydujesz się co byś kupił z tych dwóch w zasadzie wirtualnych bytów!?! :shock: :shock:
Nie pogniewaj się, ale to co piszesz nie ma sensu.
pozdrawiam
pzdr
Jac


Sory ale ja też mogę powiedzieć że chętnie bym tę huskę kupił. Motocykl nie musi być dogłębnie przetestowany i przestudiowany przez znawców żeby wyrobić sobie opinię. Ta huska to i tak praktycznie kat a afra jakichś kolosalnych zmian w świecie motocykli nie zrobi więc są ludzie którzy już mogą deklarować kupno. Na zachodzie to nawet dość normalne zjawisko zamawiania egzemplarzy u dealerów jak tylko się pojawią w celu kupna. Tylko u nas z biedy podchodzimy do takich rzeczy bardzo racjonalnie :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: Pt gru 04, 2015 8:38 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Wieczór

tyran napisał(a):
....Dla ciebie kupowanie nowości jest bez sensu, dla mnie nie....

Oraz nawiązując do tego co pisał powyżej igrek: Chyba mamy tu do czynienia z odgrzanym kotletem. Nie ma się co emocjonować.

Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: So gru 05, 2015 9:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Arkan napisał(a):
sylwester napisał(a):
nie napieraj bo nikt tego nie kupi


a tu jest motocykl, który za 40 kpln zabija nową AT w turystyce solo (a tak jeździ w offie większość) we wszystkich sytuacjach za wyjątkiem autostrady. Jak przeminą choroby wieku dziecięcego, ceny troszkę spadną, pojawi się trochę niezależnych akcesoriów - to będzie naprawdę fajna propozycja na prawdziwą wyprawówkę.
Przyjmujemy ze na 25k trzeba zrobić remont silnika :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: So gru 05, 2015 11:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
no w 690 nie robią remontów przy takich przebiegach , czy robią ? :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: N gru 06, 2015 12:10 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
igrek napisał(a):
no w 690 nie robią remontów przy takich przebiegach , czy robią ? :>


Nie robią....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: N gru 06, 2015 12:26 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
sylwester napisał(a):
..Przyjmujemy ze na 25k trzeba zrobić remont silnika :wink:


Dlaczego za 25k? Jak już idziemy w tą stronę to przyjmijmy że za 10.... :? ...bez oleju to jeszcze krócej...

Oczywiste jest, że nie jest to motocykl dla całej rzeszy fanów 250 kilowych kondonów, którym producenci wmówili, że mają podróżne enduro - czyli 1000km dojazdówki po czarnym, po czym 100km offu ( z czego 98km szutru), dwa kilometry wydmy i 1000km do domu po czarnym....
W przeciwieństwie do kloców typu AT, Supertenera, czy GSA, nie trzeba być Chrisem Birch'em aby ogarnąć takie moto w terenie. Tu nie ma marketingowej ściemy i filmików z zawodowcami, którzy udowadniają, że da się tym jeździć w offie. To jest stworzone do jazdy w terenie.
Nawet gdyby faktycznie po 25 000 km offu trzeba by było robić silnik (a nie trzeba), to i tak na dłuższą wyprawę wybrałbym 150kg wyprawówke na topowym zawiasie i sprawdzonym silniku, a nie 250 kg skuter na automacie z kolorowym wyświetlaczem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: N gru 06, 2015 8:44 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Arkan napisał(a):

W przeciwieństwie do kloców typu AT, Supertenera, czy GSA, nie trzeba być Chrisem Birch'em aby ogarnąć takie moto w terenie. Tu nie ma marketingowej ściemy i filmików z zawodowcami, którzy udowadniają, że da się tym jeździć w offie. To jest stworzone do jazdy w terenie.


Przejechałem tysiące kilometrów po pustynnych zadupiach motocyklem, który według Ciebie nie może przynosić frajdy ze względu a wagę. A mi przyniósł dużo więcej niż 105 kilogramowy endurak do zadań specjalnych.
Huski nie kupię bo moim 21 letnim moto, którego niektórzy ofrołdowi niby wyjadacze nazwali kondonem jadę tak samo jak inni pojadą nowym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: N gru 06, 2015 12:34 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
Adagiio napisał(a):
..Przejechałem tysiące kilometrów po pustynnych zadupiach motocyklem, który według Ciebie nie może przynosić frajdy ze względu a wagę. A mi przyniósł dużo więcej niż 105 kilogramowy endurak do zadań specjalnych.
Huski nie kupię bo moim 21 letnim moto, którego niektórzy ofrołdowi niby wyjadacze nazwali kondonem jadę tak samo jak inni pojadą nowym.


No przecież napisałem, że to nie jest moto adresowane do takich osób jak Ty. Twój 21 letni motor (jak rozumiem AT) jest takim samym kondonem jak mój 2-wu letni GSA. Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Masz z tego frajdę - to super. Uważasz, że lepiej dajesz radę w terenie niż goście na lekkich sprzętach - brawo! Jesteś w grupie docelowej docenionej przez producentów motocykli. Masz do wyboru coraz to nowe modele mastodontów 250 kg plus. Gorzej jest z grupą do której ja się zaliczam. Od bardzo wielu lat jedyne co nowego się pojawiło to 690 enduro i koniec. Dlatego kibicuje bardzo wszystkim projektom, które powiększają możliwość wyboru dla ludzi, którzy chcą podróżować czy to w pojedynkę, czy po prostu lekko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Husqvarna 701 Enduro
PostNapisane: N gru 06, 2015 1:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Arkan napisał(a):

No przecież napisałem, że to nie jest moto adresowane do takich osób jak Ty. Twój 21 letni motor (jak rozumiem AT) jest takim samym kondonem jak mój 2-wu letni GSA. Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Masz z tego frajdę - to super. Uważasz, że lepiej dajesz radę w terenie niż goście na lekkich sprzętach - brawo! Jesteś w grupie docelowej docenionej przez producentów motocykli. Masz do wyboru coraz to nowe modele mastodontów 250 kg plus. Gorzej jest z grupą do której ja się zaliczam. Od bardzo wielu lat jedyne co nowego się pojawiło to 690 enduro i koniec. Dlatego kibicuje bardzo wszystkim projektom, które powiększają możliwość wyboru dla ludzi, którzy chcą podróżować czy to w pojedynkę, czy po prostu lekko.


Africa jest jednym z moich motocykli którym przejechałem najwięcej kilometrów po pustyni. Ale nigdzie nie napisałem że jestem lepszy od kogo kolwiek, to Twoje słowa. Nie ma ochoty potykać się w klepaniu w klawiaturę, chętnie zmierzę się na moto bo lubię jeździć z lepszymi niż z tymi co im się wydaje że są lepsi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL