Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:55 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 2:27 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So paź 06, 2007 7:53 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Kraków
Dealer barwy niebieskiej,samo południe,dzień bieżący,Polska płd.Niemoc w oczach sprzedawców :shock: połączona jedynie z katalogową wiedzą techniczną :? ,lekko napuszona arogancja właściciela :twisted: ,elementarny brak zaplecza akcesoryjnego no i zasadniczy element....brak motocykla w stanie innym niż plakat ścienny w formacie A0.Chwilę pózniej właczyłem magiczną kulę i mam już najnowszy odczyt....kula mówi że lada moment niebieski w off-ie podzieli los zółtego który kiedyś też mógł znacznie więcej...pozostanie tylko sympatyzowanie ze zwolennikami "pomarańczowej rewolucji".
dziękuję za wszystkie cenne sugestie - byłem,próbowałem już wybrałem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 2:45 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 11:13 pm
Posty: 172
Lokalizacja: Mysiadło
danek-dr napisał(a):
Kris, czy ty masz wydech orginalny w swojej? Odlokowana czy nie?


danek, teraz juz mam odblokowane moto, dostalem w koncu competition kit i juz wszystko mam odblokowane, w kicie byl drugi wydech + kolanko z power bomba. Kolanko jest spoko ale wydech jest praktycznie tak samo zablokowany jak ten poprzedni. Rurka ktora jest na koncu wydechu jest takiej samej srednicy :D
Na razie bede tak jezdzil a jak kiedys beda $$$ to kupie jakiegos Akrapa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 3:00 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 11:13 pm
Posty: 172
Lokalizacja: Mysiadło
paro napisał(a):
Dealer barwy niebieskiej,samo południe,dzień bieżący,Polska płd.Niemoc w oczach sprzedawców :shock: połączona jedynie z katalogową wiedzą techniczną :? ,lekko napuszona arogancja właściciela :twisted: ,elementarny brak zaplecza akcesoryjnego no i zasadniczy element....brak motocykla w stanie innym niż plakat ścienny w formacie A0.Chwilę pózniej właczyłem magiczną kulę i mam już najnowszy odczyt....kula mówi że lada moment niebieski w off-ie podzieli los zółtego który kiedyś też mógł znacznie więcej...pozostanie tylko sympatyzowanie ze zwolennikami "pomarańczowej rewolucji".
dziękuję za wszystkie cenne sugestie - byłem,próbowałem już wybrałem :wink:


Nie poddawaj sie. To samo mnie spotkalo. Nie bede juz wchodzil w szczegoly ale tak sie nie sprzedaje motocykli.
Ja jak pytalem o WR450F to najczesciej opowiadali mi o YZF450. W Polsce dla dealerow Yamahy nie sa w stanie rozpoznac roznic pomiedzy YZF450 a WR450F :?
To jak maja sprzedac akcesoria do motocykla czy zapewnic jakas obsluge.

Wiesz, a niebieski w off'ie nie podzieli losu zoltych. Bo sprzedaje sie w wielu krajach bardzo dobrze. Dla przykladu w Australii w ciagu pierwszej polowy 2013 roku sprzedali ponad 800 sztuk WR450F. I jest najlepiej sprzedajacym sie motocyklem enduro.

Ale Polska to inna bajka :? Jezeli zalezy Ci na jakiejkolwiek komunikacji z dealerem, i pozniejszej obslugi czy serwisowej czy akcesorii to lepiej wziasc KTM'a, niestety :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 4:58 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So paź 06, 2007 7:53 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Kraków
kris_big napisał(a):
Nie poddawaj sie. .... :?


nic z tego.taka prosta ale jakże wiele mówiąca teza o....

"w życiu jest tak że albo prosisz albo płacisz.w zasadzie jedno powinno wykluczać drugie.jak płacisz to nie prosisz ale wymagasz....a słowo proszę powinno pozostać tylko zwrotem grzecznościowym,mającym na celu wygładzenie zwrotu...żądam !!!".

nie zawsze działa (żona,dzieci,mechanik od pralki.... :D ) ale w powyższym temacie - jak najbardziej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 6:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Kolego Kris , fajnie jest być indywidualistą mającym odmienne motocykle od większości . Też tak kiedyś miałem , Huska , Beta , TM za Boga nie chciałem więcej kata , miałem ku temu powody i obraziłem się na pomarańcze . Dużo jeżdżąc a nie patrząc na sprzęta stojącego w garażu , po pewnym czasie dochodzi się wniosków które pozwalają trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość .
Fajnie że w Australii czy USA ludzie kupują Yamahę czy Suzuki i są z tego powodu bardzo zadowoleni . Jednak mieszkając w Europie te same marki się nie sprzedają , jak myślisz dlaczego ? Ano dlatego że nie zostało stworzone odpowiednie zaplecze , ponieważ stosunkowo do wszystkich sprzedawanych motocykli olbrzymich koncernów jakimi są Yamaha i Suzuki , motocykle enduro/cross stanowią zaledwie 2% . Jedynym producentem motocykli enduro , który dba o swojego klienta w Europie jest KTM . Ma rozwiniętą sieć dystrybucji nawet u nas powiedzmy w dostateczny sposób , jednak w krajach gdzie jeden sklep sprzedaje więcej motocykli jak wszystkie u nas , to naprawdę działa w sprawny i szybki sposób . Zamawiając coś w Romie czego nie ma na półce dostaję gwarancję dostawy zamówionej części w 48 godz. U nas też nie ma z tym tak źle średnio 3/5 dni roboczych . Spróbuj zamówić coś do yamahy czy suzuki , czego nie ma na centrali w PL . Proszę nie sugerować się czasem realizacji zamówienia na części Hondy .
Powodzenia 8) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Cz gru 05, 2013 1:14 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 11:13 pm
Posty: 172
Lokalizacja: Mysiadło
Adagiio napisał(a):
Zamawiając coś w Romie czego nie ma na półce dostaję gwarancję dostawy zamówionej części w 48 godz. U nas też nie ma z tym tak źle średnio 3/5 dni roboczych . Spróbuj zamówić coś do yamahy czy suzuki , czego nie ma na centrali w PL . Proszę nie sugerować się czasem realizacji zamówienia na części Hondy .


Jakos sie z tym zgodzic nie moge, moze do bety, sherco czy innego gas gas'a czesci nie zamowisz w tydzien (chociaz nie chce sie wypowiadac bo nie zamawialem) ale na pewno nie jezeli chodzi o japonskie motocykle. Od ponad 10lat jezdze japonczykami i nigdy nie mialem problemu z czesciami a naprawiam wszystko sam. Zawsze byly max w tydzien (nawet do Kawasaki).
Yamaha ma swoja dystrybucje w Holandii i rozsyla na Europe, maja tam wszystko bo Niemiec czy Francuz nie bedzie mial ochoty czekac :lol:
Nie widze roznicy w czasie dostawy czesci do KTMa i Yamaha, skladam zamowienie i mam w tydzien z przesylka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Pn gru 09, 2013 3:04 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 11:13 pm
Posty: 172
Lokalizacja: Mysiadło
paro napisał(a):
"w życiu jest tak że albo prosisz albo płacisz.w zasadzie jedno powinno wykluczać drugie.jak płacisz to nie prosisz ale wymagasz....a słowo proszę powinno pozostać tylko zwrotem grzecznościowym,mającym na celu wygładzenie zwrotu...żądam !!!".


dzieki wielkie, musze wdrozyc z wieksza konsekwencja w moje dzialania !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Pn gru 09, 2013 8:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witka

A ja gupia ci.pa myślałem, że kat jest po prostu najlepszy.
No i dowiaduję się, że to kwestia dystrybucji w jewropie.
W moim odczuciu odkąd zlikwidowali krajowego dealera na rzecz centrali nach ost w Bratysławie, na części czeka się dłużej i są droższe. Myślę, że to w sumie zgodne ze współczesnym zwyczajem: czesać kasę (w zasadzie to rozumiem) a klienta mieć w d..(tego nie).
Ale cieszy mnie wymowa wątku: już nie jest to kwestia najlepszości wyrażanej cyferkami w tabelkach czy ilością pudeł na których stali jeźdźcy konkurencyjnych marek, nawet nie ceną tylko obsługą klienta. Znaczy społeczeństwo się bogaci. To miłe, choć nie rokuje.

Pozdr
rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM Exc 450 kontra WR 450F
PostNapisane: Pt gru 20, 2013 4:54 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 4:47 pm
Posty: 303
Lokalizacja: Gryfino
A gdzie takie ceny tych czesci oryginalnych do yamahy ? akcesoryjna korba kosztuje ok 600 zl , kompletny akcesoryjny tlok podobnie , troszke nie chcę mi sie wierzyc ze oryginal kosztuje polowe mniej , bo zazwyczaj oryginaly sa 3 razy drozsze.. .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL