Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy Big bedzie git ?
PostNapisane: Pn sty 09, 2012 11:27 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 9:12 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Poddębice
klos242
Jak zaczniesz przerabiac to czekam na relacje. Tez coraz powazniej mysle o przerobkach mojego biga. Przednia zawiecha, kuracja odchudzajaca itp. Napewno powedruje bak z 750 z tymi wlotami bocznymi. Oj bedzie sie dzialo ale to na nastepny zimowy sezon ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy Big bedzie git ?
PostNapisane: Pn sty 09, 2012 11:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Jak zrobię to wstawię już gotowego raczej nie mam talentu i ochoty do robienia relacji "na żywo" znam się na motocyklach nie na fotografowaniu i dziennikarstwie. Pewnie będzie gotowy za około rok-dwa lata. W planach mam wymianę zawieszeń, koło tył 18', dwa mechaniczne gaźniki z pompkami, przeróbkę głowicy i wydechu oraz dakarowy look oczywiście z dziobem. Baki będą podwójne ze starego Biga , zresztą tak jak pisałem tylko strary model biorę pod uwagę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy Big bedzie git ?
PostNapisane: Wt sty 10, 2012 6:08 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Pt gru 09, 2011 8:21 pm
Posty: 3
EmilD napisał(a):
za 4k laleczka poszla, jeden chlopak z forum dr ja kupil.

To ja kupilem tego sprzeta:) A ten czerwony z forum dr pochodzil z mojej wioski:)Cena atrakcyja...Pewnie jak dobrze zagadasz to i za 3500 sprzeda...Naprawde warto...(rysy na zbiorniku to moje dzielo)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy Big bedzie git ?
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 12:48 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
do turystyki dwuosobowej wybrałbym dr 800. kanapa spokojnie starcza czego nie można powiedzieć o yamaszce st, co do hondy at się nie wypowiadam bo nie jeździłem. o osiągach nie ma co pisać bo każdy wie, że wystarczające. ja osobiście kupiłem trupa ale za niską cenę i pomału go robię na tip top. teraz dałem na szlif cylindra bo po przejechaniu ok 2 tys po kupnie i przebiegu ponad 70 tys przestał palić na zimnym (słaba kompresja). wizualkę zostawiam na dalszy plan ale osobiście wolę oryginał. ale jako drugim takim w wersji dakar jak na tej fotce bym nie pogardził :) .
zauważyłem, że ostatnio jest spory popyt na bigi a mało ich jest do sprzedania. sporo osób z tego co się słyszy wraca do tych maszyn zawiedziona awaryjną elektryką a własciwie elektroniką w nowszych motocyklach, która jest nie do naprawienia podczas wojaży po odludziach. Big to prosty, tani w obsłudze i mocny sprzęt. jeździłem paroma innymi ale z turystycznych enduro najbardziej mi pasuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL