Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:31 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Pn sty 02, 2012 10:37 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 11, 2009 10:34 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Olsztyn
adamur napisał(a):
Hamulce :D zestaw z EBC (tarcza i adapter) załatwiają sprawę.


rozumiem że mówisz o 320 bo oryginał plus spieki metaliczne brembo dalej nie dawały rady
(mówimy o prędkościach do których odblokowana Xr- była zdolna) :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Pn sty 02, 2012 10:49 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 4:47 pm
Posty: 303
Lokalizacja: Gryfino
mm1234 napisał(a):
mnie się 650r najbardziej w oemie podoba :D serio...conajwyżej felgi na czarno i ewentualnie jakieś malowanie ale to raczej kaprys wizualny pozatym i tak się zetrze :D

i nie ma kata godnego rywalizacji z xr650r :D nawet 625 sxc przegrywa wagą i gorzej zbiera się z dołu, a seryjny lc4 nawet 620SC to komarek dla amatorów jeśli chodzi o moc przy 650r :D

no i nie ma nawet co porównywać bezawaryjności i jakości wykonania ktma a hondy :D


pier..olicie Hipolicie :D :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Pn sty 02, 2012 11:32 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 10:45 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Paniówki
globtdm napisał(a):
adamur napisał(a):
Hamulce :D zestaw z EBC (tarcza i adapter) załatwiają sprawę.


rozumiem że mówisz o 320 bo oryginał plus spieki metaliczne brembo dalej nie dawały rady
(mówimy o prędkościach do których odblokowana Xr- była zdolna) :D

280 mam i daje radę. Wcześniej też nie narzekałem ale kupiłem większy bak, poza tym czasem jakiś bagaż się wiezie i lepiej mieć zapas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 8:52 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
adamur napisał(a):
Hamulce :D zestaw z EBC (tarcza i adapter) załatwiają sprawę.

Adamur, rozwiń proszę... nie wiem, czy mam powietrze w systemie czy ki diabeł, ale pomimo stalowego oplotu przedni hamulec nie powala.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 10:04 am 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 11, 2009 10:34 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Olsztyn
adamur napisał(a):
globtdm napisał(a):
adamur napisał(a):
Hamulce :D zestaw z EBC (tarcza i adapter) załatwiają sprawę.


rozumiem że mówisz o 320 bo oryginał plus spieki metaliczne brembo dalej nie dawały rady
(mówimy o prędkościach do których odblokowana Xr- była zdolna) :D

280 mam i daje radę. Wcześniej też nie narzekałem ale kupiłem większy bak, poza tym czasem jakiś bagaż się wiezie i lepiej mieć zapas.



No fatktycznie 280 może być spoko, przyznam się że nie wiedziałem że ebc-e ma do xr- taki zestaw
Gdyby ktoś nie wiedział to w oryginale siedzi z przody tarcza o średnicy 240mm.( zresztą z tyłu też) Hamulce przeniesione z xr400, myślę że honda trochę zaoszczędziła i nie doceniła możliwości motocykla.
Ja u siebie zakładałem na supermoto zestaw lucasa 320 mm (banan na twarzy murowany)
tarcza MSW320 Lucas oraz adapter MCZ319 Lucas


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 10:44 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 10:45 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Paniówki
Wolo napisał(a):
adamur napisał(a):
Hamulce :D zestaw z EBC (tarcza i adapter) załatwiają sprawę.

Adamur, rozwiń proszę... nie wiem, czy mam powietrze w systemie czy ki diabeł, ale pomimo stalowego oplotu przedni hamulec nie powala.

Coś musi być nie tak, tym bardziej że zmieniłeś na oplot, u mnie to zdecydowanie poprawiło wyczucie hamulca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 3:54 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
Aha, zapomniałem, pompę mam zmienioną na pochodzącą od CRF, więc powinno być lepiej, niż na standardzie, a mam jakiś taki gumowy, w terenie daje rade od biedy, ale dwoma palcami (a tak się przyzwyczaiłem trzymać) na asfalcie już kiepsko. A może odpowiedź jest prozaiczna- nie umiem odpowietrzyć porządnie hamulca? ;) W tej pompie nie ma odpowietrznika na górze, może dlatego nie idzie.
Ile kosztowały Was adapter z tarczą?

Pozdrawiam

Wolo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 3:59 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 10:45 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Paniówki
Wolo napisał(a):
Aha, zapomniałem, pompę mam zmienioną na pochodzącą od CRF, więc powinno być lepiej, niż na standardzie, a mam jakiś taki gumowy, w terenie daje rade od biedy, ale dwoma palcami (a tak się przyzwyczaiłem trzymać) na asfalcie już kiepsko. A może odpowiedź jest prozaiczna- nie umiem odpowietrzyć porządnie hamulca? ;) W tej pompie nie ma odpowietrznika na górze, może dlatego nie idzie.
Ile kosztowały Was adapter z tarczą?

Pozdrawiam

Wolo

Za EBC dałem niecałe 600zł z tego co pamiętam (ale pracuje, w sklepie motocyklowym :D)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 5:45 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So lut 12, 2011 1:29 am
Posty: 80
Lokalizacja: Zduńska Wola łódzkie
Cytuj:
pier..olicie Hipolicie :D :mrgreen:


cała prawda 8)
kajetanxr jest chyba z twoich okolic i kupił 650r, jedź do niego postaw browara niech da ci się karnąć to sobie zobaczysz.......

w wersji amerykańskiej tragiczna jest przednia lampa i instalacja elektryczna-prądu brakuje nawet jakbyś chciał założyć kierunkowskazy a ta plastikowa lampka to pełni chyba rolę ozdobna , przynajmniej w egzemplarzu do którego sie przymierzałem drogi nie oświetlała :D

no ale to są już takie wady ,,na siłę'' bo ja np nie lubię latać po zmroku więc w zasadzie wisi mi jakość przedniej lampy (tylko nieraz szczególnie latam tak się zaganiam na żwirowni że zanim zacznę wracać jest kompletnie ciemno :D no i wtedy z lampka która oświetla przednie koło jest płacz i ból i jazda 20km/h...)migacze też potrzebne tylko do przeglądu....

ale wersja EU i australia jest wolna od tych wad :D (podobno-ja latałem i dotykałem tylko wersje dżamerykańską )

no i fakt-zadbanego lc4 jest szansa kupić za 6-7 tys a do xr nie ma co podchodzić bez 10 tys chyba że masz super farta albo sam ściągasz moto, a sugerując sie allegro to nieraz i 12 to mało na dobrą sztukę....za cenę lc4 masz starą 600 -w suchej teori ma parę KM mniej i zawias gorszy ale bezawaryjnosć na plus :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 7:48 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 4:47 pm
Posty: 303
Lokalizacja: Gryfino
mm1234 napisał(a):
Cytuj:
pier..olicie Hipolicie :D :mrgreen:



ale bezawaryjnosć na plus :D


jak trafisz , moja stara 600 psula sie okropnie , wlozylem wór $ a tam ciagle cos sie psulo... wiec widzisz ja poznalem xr ze zlej strony....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HONDA XR650R – NA PODBÓJ PUSTYNI - TEST
PostNapisane: Śr sty 04, 2012 4:45 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So lut 12, 2011 1:29 am
Posty: 80
Lokalizacja: Zduńska Wola łódzkie
Cytuj:
jak trafisz , moja stara 600 psula sie okropnie , wlozylem wór $ a tam ciagle cos sie psulo... wiec widzisz ja poznalem xr ze zlej strony....


no bo wiedziała że zmienisz ją na kata i postanowiła uprzykrzyć ci Życie :twisted:
a tak na serio to może trafiłeś jakąś padliniasta sztuke czy nie wiem....generalnie jesteś pierwszą osoba która wypowiada się w negatywnym świetle o bezawaryjności xr...

ja mam 600 miesiąc, niewiele km zrobiłem, narazie jestem zadowolony do tego stopnia że odechciało mi się 650r-600 mi narazie starcza....

wiadomo jakbym miał 15 czy 20 tys luźne to 650r bym kupił ale nie mam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL