Teraz jest Pt kwi 19, 2024 11:54 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Inne
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 12:41 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:42 am
Posty: 116
Lokalizacja: Warszawa
Nie wiem czy pytanie o kurtkę można zaliczyć do działu akcesoria, częsci ale zapytam.
Moze ktos z was wie gdzie mozna kupic dobra ale w miare tania kurtke o nietypowym rozmiarze, dla osoby o "całkiem, całkiem" gabarytach.?
Bede niezmiernie wdzięczna za podpowiedz, bo po ostatniej wyprawie troche mnie przewiało, a szkoda by było rozpocząc sezon od wizyty u lekarza.;)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 10:13 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
na naszym rynku bardzo dobrze się przyjęła firma Modeka mają rozm. od XXS do 4xXL i ceny akceptowalne ;) a materiały bardzo dobre
w Warszawie napewno mają swojego przedstawiciela, musiałabyś chyba zapuścić w wyszukiwarkę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 11:25 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 12:05 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Pułtusk/Wawa
W Warszawie jest tez Retbike, producent, mozna do niego podjechac i w razie czego uszyje kurtke wg wymiarow.
http://www.retbike.pl

ul. Mokra 3
05-092 Łomianki

Sam przejezdzilem dwa sezony w ich ciuchach i bylem zadowolony. Teraz wymienili wszystkie materialy i ubrania sa jeszcze lepsze :) ja chyba bylem jednym z pierwszych klientow :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 3:20 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
jak możesz się jeszcze chwilę wstrzymać to proponuję w marcu wybrać się na Moto Expo w Wawie. będzie wielu producentów i importerów ubrań w jednym miejscu także mogłabyś poprzymierzać i porównać, a ceny podczas targów też są korzystniejsze niż na codzień


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 3:36 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:42 am
Posty: 116
Lokalizacja: Warszawa
o, super. Dzięi za podpowiedzi. Retbike zawiesil szycie na miarę-tak przynajmniej maja na stronie napisane a szkoda bo kurtka Classic nawet całkiem, całkiem.
Na targi wybieram sie. Ciekawi mnie co firma Kawasaki bedzie miała do zaoferowania z wyposażenia dla swoich motocykli.
Dzięki za podpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 11, 2007 1:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
Majka napisał(a):
Retbike zawiesil szycie na miarę


I dobrze ! Nareszcie ! Piszę przwrotnie ale jakie miałem z nimi problemy. straciłem kupę kasy na darmo.

Ale po kolei.

Jestem wymiaru 'mały ale byk' - czytaj 3XL :wink: nigdy nic na mnie nie pasuje. Zamówiłem w Retbike dla siebie spodnie a dla Kasi kurtkę. I zaczeło sie.

Po pierwsze Retbike szyje w Płońsku a nie w Łomiankach gdzie się miesci szef... Na wszelkie miary trzeba tam jeździć, a szczególnie poprawki.

Po drugie ich krojczy i główna konstruktorka nie mają wyobraźni i nie myślą co robią. Pojechałem do Płońska po raz pierwszy. Moje spodnie mimo miary przez konstruktorkę zrobiono mi za długie i za szerokie (znacznie !), a Kasia - szkoda gadać - była na miarze ze mną i babka zaplanowała jej kurtkę na formach do kurtek ... męskich !!! (sic) - więc miała za dłuuugie rekawy i bardzo szeroko w barach.

Pojechaliśmy na poprawki - zmusiłem całe to towarzystwo żeby uszyli mi spodnie od nowa (sam krojczy brał tym razem miarę), a kurtkę mieli poprawić.

Odebrałem - i ręce mi opadły... moje spodnie (inne) są jeszcze dłuższe i wciaż są za szerokie (ale trochę mniej), a kurtka... hmmm.. zupełnie straciła kształt i generalnie słabo się nadaje do noszenia przez dziewczynę.

Mój problem polegał na tym, że zapłaciłem już przy odbiorze pierwszej wersji. A jak już miałem dość tej zabawy i chciałem zwrot kasy to się nasłuchałem o tym jak zawracam tylko d..ę i ile będzie potrącone na to i na tamto.

W ten sposób straciłem ok. tysiąc złotych a ciuchy leżą w szafie. Może ktoś reflektuje na spodnie 4XL, długie ? :wink:

Podsumowując - może seryjne od szeblonu rzeczy robią ok, ale jak już cokolwiek odstępstwo od typowego to jest straszny i jak widać niepokonywalny problem.

NIE POLECAM !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL