| Autor |
Wiadomość |
|
Tropicielka
|
Tytuł: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: środa, 18 lutego 2026, 17:41 |
|
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2021, 20:36 Posty: 1
|
|
Cześć Podróżnicy! :) Mój najlepszy Chop właśnie dokonał niemożliwego – rejestracja na forum została wskrzeszona, odkurzona i… działa!
Można się zapisywać, klikać, pisać i podbijać internet jak za dawnych, dobrych czasów. Wielkie brawa dla bohatera klawiatury!
Wpadajcie śmiało i siejcie podróżnicze zamieszanie!
Pozdrowienia! :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
bliźniak
|
Tytuł: Re: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: środa, 18 lutego 2026, 19:17 |
|
Dołączył(a): piątek, 10 sierpnia 2012, 13:33 Posty: 10 Lokalizacja: Wrocław
|
|
Dzięki moja Pani! :) Wrzucam grafikę dla testów, czy to w ogóle działa, bo coś modzę i testuję.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: piątek, 20 lutego 2026, 13:24 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
Many Bugs
|
Tytuł: Re: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: poniedziałek, 23 lutego 2026, 22:54 |
|
Dołączył(a): piątek, 14 września 2018, 12:02 Posty: 41 Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
|
|
Wow. Forum ożyło, dzięki świeżakom. pozdro
|
|
| Góra |
|
 |
|
spozo
|
Tytuł: Re: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 12:00 |
|
Dołączył(a): sobota, 2 sierpnia 2008, 21:12 Posty: 1581 Lokalizacja: Polska
|
|
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Yachu
|
Tytuł: Re: Dzień dobry z Dolnego Śląska! ;) Napisane: czwartek, 4 czerwca 2026, 13:39 |
|
Dołączył(a): czwartek, 22 stycznia 2009, 18:21 Posty: 498 Lokalizacja: BRANIEWO
|
|
To jak już coś się ruszyło i żeby było lepiej... to naczelni programiści forum powinni zadziałać w temacie normalnego wstawiania zdjęć!!!! Bo na tą chwilę to co było i nadal jest to dramat!
|
|
| Góra |
|
 |