 |
| Autor |
Wiadomość |
|
Ciasteczkowa
|
Tytuł: Hejka Napisane: niedziela, 18 kwietnia 2021, 22:53 |
|
Dołączył(a): sobota, 3 kwietnia 2021, 21:20 Posty: 1
|
|
Witam wszystkich! Od niedawna jestem fanką motocykli. Na razie jako plecak ( :lol: :lol: :lol: :lol: ), ale wszystko przede mną. Do zobaczenia na zlotach. :D Ciasteczkowa - plecak Ciacha
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Hejka Napisane: poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 11:59 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj, mieliśmy się spotkać u Tolka ale nie wyszło, do zobaczenia w lepszej rzeczywistości :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Hejka Napisane: wtorek, 20 kwietnia 2021, 13:27 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
|
| Góra |
|
 |
|
Dax
|
Tytuł: Re: Hejka Napisane: czwartek, 22 kwietnia 2021, 09:08 |
|
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44 Posty: 168 Lokalizacja: Warszawa
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |